perkam mk-3

Manualai
Force

Re: perkam mk-3

Post by Force »

del duju, jokiu bedu pas mane, jokios apsukos nesokineja, masina 2006 metu, variklis 2 ltr, vazineju ir atsidziaugti dujomis negaliu. nei smirda, nei gesta, dirba tiesiog idealiai. jei meistras ismanantis ides bedu nebus. be to as dejau vokiskus keramikinius purkstukus ir meistras kazkaip magistrale kitaip pajunge, specifiskai fordui. tada ir bedu nera. duju valgo apie 13 ltr ziema Vilniuje stovint kamsciuose. bedu su masina beveik neturiu. buvau pradejes itarineti smagrati, bet kazkaip beda savaime issisprende, be to gale kazkas vos vos pabarska, manau bus pigus bedos sprendimas. faseliftintos mondeo jau neturi bedu su rudimis, nera niekur pas mane ir nepanasu kad greitu laiku islis. verdiktas geros masinos.
h210

Re: perkam mk-3

Post by h210 »

o pas amne be duju, ir akrtais apsukos sokineja. o kai saltas motoras tai ir pakilusios buna. Gale pas mane ir kartais pabarska, tai pasirodo duslintuvo gumos istampytos, pasikeiciau ir toliau gazuoju. Stabdziu komplektas diskai su kaladem brangokai gaunasi, bet, kasdien gi nekeiti. as vis pagalvoju apie pardavima, bet ka geriau nusipirkt uz tokia kaina neisivaizduoju.
User avatar
green
Dalyvis
Posts: 102
Joined: 2013 03 07 , 11:20
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2005
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2001
Location: Klaipėda
Contact:

Re: perkam mk-3

Post by green »

marenas wrote:
green wrote:
marenas wrote:kad vandens salone nebutu penkiu minuciu darbas cia ne beda o kolektorius cia viskas del duju jai nera duju nera bedos
ne beda jeigu paskui su elektrine dalim bedu del to neatsiras. su kolektorium ne del duju o del to kad sklendes gali i vidu nubereti (neskaitant ju skleidziamo nemaluonaus garso), o tada tai jau ne beda o didele beda...
labai apsirinki pasmane sklendes sudetos katik naujuteles vistiek taspats beveik taip kad sklendes nieko cia detos gali isvis jas isimt ir nepasakok veju
gerb. kolega kur tu matai "veja" ?! kad sklendes gali nubereti ? ar kad nuo senu sklendziu kolektoriuje sklinda pasaliniai garsai? apie tai kad sklendes galima "isoperoti" t.y. jos pasalinti as buvau paminejes. ar nesutinki kad nuo vandens gali prasideti problemos su elektrine dalim? nesupratau as taves... :?
Linuxwa

Re: perkam mk-3

Post by Linuxwa »

Planuoju pirkti MK-3 benzina, galvoju apie 2.5 l. hečbeka, ketinu dėti dujas..
Kokie atsiliepimai apie šiuos variklius ir jų bendravimą su dujom (kokiai įranga geriausia)?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: perkam mk-3

Post by Gezatron »

Linuxwa wrote:Planuoju pirkti MK-3 benzina, galvoju apie 2.5 l. hečbeka, ketinu dėti dujas..
Kokie atsiliepimai apie šiuos variklius ir jų bendravimą su dujom (kokiai įranga geriausia)?
yranga aisku 4tos kartos. del detalaiu yra yvairiu nuomoniu. as visgi uz hanna purkstukus esu. bet. kiek zmoniu tiek numoniu. :) kazka detalaiu pasakyti net nzn ka. reik det ne pas sudrankius. nes po to bedos bedos bedos bus.... gal kokia jau nusiziurejai ? parodyk nuoroda ?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests