Važiuoklė

Egidijus

Re: Važiuoklė

Post by Egidijus »

Barzda wrote:Ir vis del to cia tavo problemos greiciausiai susiveda i padangas. As ant savo paskutinio scorpo grynai eksperimentiniais tikslais buvau Matador padangas uzmetes. Kosmaras, Kaunas - Klaipeda pirma juosta lyjant net nebadyk vaziuoti, nuleksi nuo kelio 100%. Turint omenyje, kad scorpas gerokai sunkesne masina ir platesne ratu baze, turetu buti stabilus kaip Euras :D Taciau to neivyko. Pavyzdziui dabar pas mano MKI uzmautos didesnes nei reikia padangos nuo scorpo - priekyje good year su spygliais, gale tie patys matadorai. Kas keisciausia jokio diskomforto. Masina stabili, ant ledo kai buvo problemu neturejau ir tt. Nors vaziuoklei iki idealo laaaabai toli.
OK. Įtikinot... Palauksiu pavasario. Tada pirksiu vasarines padangas ir matysiu. :)
latinoheat

Re: Važiuoklė

Post by latinoheat »

Ko gero as isbandziau tikrai sia ziema 100% :). Vakar pusia 8 ryt sedau i mondeo ir su reikalais islekiau i vln. Aisku autostrada isvis nevalyta buvo ir plisu i puga patekau, tai iki kryzkalnio vaziavau vos ne 2h... na ir vietomis be sviesu, tik su priesrukinem, kitaip kelio nejo iziuret... Bet uz kryzkalnio kelias "pagerejo" tad jau spustelejau ir visiems pro sonus ejau... Imesiu filmukus, koks kelias buvo nuo kryzkalnio iki vln, nes tiesiog nuo klp iki kryzkalnio besansu filmuot buvo :). O atgal irgi vakar grizinejau, tai kelias jau biski valytas buvo, bet vistiek nieko gero, teko ir grioviuose masinu pamatyti, viena pries mane suktis pradejo, bet aciu dievui man viskas gerai :).
Mondeo lb stabiliai stovejo ant kelio, ir i lenkima drasiai eit galejau, kad ir kelio nebuvo antroje juostoje :)... O padangos tai sivis superines ir atsipirko 100%, nors su jomis ir antra sezona vazineju. Vazineju su Michelin North x-ice (digliuotos). Zdz su tvarkinga vaziuokle ir geromis padangomis galima saugiai su mondeo vazinet.
Mindawgas

Re: Važiuoklė

Post by Mindawgas »

siaip provezos itakoja bet kokio automobilio stabiluma ant vaziuojamosios kelio dangos... net pastebejau zenklus pradejo delioti apie provezas... o del nervingumo reiktu paklausti kaip kitu mondes ar nervuojasi jau labai jautriai?
latinoheat

Re: Važiuoklė

Post by latinoheat »

Mindawgas wrote:siaip provezos itakoja bet kokio automobilio stabiluma ant vaziuojamosios kelio dangos... net pastebejau zenklus pradejo delioti apie provezas... o del nervingumo reiktu paklausti kaip kitu mondes ar nervuojasi jau labai jautriai?
Na, sunku pasakyti del to jautrumo, manau prie to dalyko paprasciausiai reikia priprasti, t.y. prie masinos valdymo. Pvz, as kai as sedu uz savo mondeo po ilgesnio pasivazinejimo su 5 bwm, tai tikrai mano mondeo atrodo zymiai jautresne... bet tia normalu, nes bmw mase kita...
Tad nzn, man asmeniskai mano mondeo stabili ant kelio kad ir ziema trasoje einant i lenkima t.y. isvazinejant is provezu ir lygiai taip pat griztant...
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: Važiuoklė

Post by Fresher »

ishaiskejo latino paslaptis. dygliai :D :D
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests