Turbut atraminis guolis

User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Gezatron »

as tai apie prieky ce kalbejau... :?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
mantas969

Re: Turbut atraminis guolis

Post by mantas969 »

va reikes tas gumas pasitikrint, nes jau nervas ima del to bildejimo prieki.aciu uz patarimas :yes1:
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by dareida »

ar ta neaisku galo bildejima esant kasnors isprende? Pas mane lygiai tas pats... sukeiciau viska pradedant gumom, baigiant amortikais...:( bet kala vistiek kazkas gale nors tu ka....:(
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
reeenis

Re: Turbut atraminis guolis

Post by reeenis »

Sveiki, man sukinejant vaira trata, kartais strigt svelniai nori, tai cia atraminiam chana? o kurios puses kaip patikrint? buvau pakeles viena masinos puse, pasukiojau, paskui kita, irgi pasukiojau vaira, tas pats, garsas nei dingsta nei ka. Ar kazkur kitur problema?
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Valdelis »

paprasyk kad kokia pana pasukiotu vaira, o tu uzdek ranka ant spyruokles... kuris atraminis guolis bus blogas jausi pagal vibracija spyruokles sukiojant vaira ;)
reeenis

Re: Turbut atraminis guolis

Post by reeenis »

tiesa sakant bandem taip :D prie 3 savaites gal, nieko nepajutau, jokio virpesiu, vienodai abi, nu pabandysiu dar padraskyt :D nes dbr masina pastovejo savaite kokia , sedau vaziuot ziuriu vairas stringa, seniau nestrigo o tik traskejo, bet dabar pasivazinejus strigimo irgi lyg ir nesijaucia, tik traska.
Agregotas

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Agregotas »

[quote="reeenis"]Sveiki, man sukinejant vaira trata, kartais strigt svelniai nori, tai cia atraminiam chana? o kurios puses kaip patikrint? buvau pakeles viena masinos puse, pasukiojau, paskui kita, irgi pasukiojau vaira, tas pats, garsas nei dingsta nei ka. Ar kazkur kitur problema?[/quote

Turejau lygiai tokia pacia problema, pats sukiojau bandziau spiruokles liest ir panasiai nieko nesijaute, bet vaziuot buvo neimanoma per duobes kaip kale ir siaip vaira sukant lyg uzsikabindavo kazkur, tai pasirodo priekines sakes gumas mazesnis tas kur stovi buvo kaltas, kainavo jis man 25Lt Delphi firmos, o pasikeiciau pats, bet patarciau servise kad padarytu nes reiketu preso tokiem darbam, o siaip tai uz tokia kaina masina tapo kaip nauja po tu visu traskejimu :D tik gale niekaip nedingsta bildukas :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests