Turbut atraminis guolis

Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Valdelis »

girdejau ir as :D
vires

Re: Turbut atraminis guolis

Post by vires »

Spyruoklės lūžta dažniausiai užstrigus atraminiam guoliui. Keičiant spyruoklę, visada reikia gerai patikrinti, ar viskas tvarkoj su tuo guoliu.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Raime »

na galima gincitis del ko jos luzta bet tikrai ne del guoliu,pats nemazai masinu tvarkiau,keiciau atraminius bet spiruokles geros buvo,va oras atsils tevuj atraminius keisiu jau pusmetis vazineja traskedamas bet niekas neluzta
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Alkanaft »

pas mane buvo del atraminio luzus. atraminis subyrejo visiskai,spyruokle pradejo strigt ir nuluzo.
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
guolis

Re: Turbut atraminis guolis

Post by guolis »

o as jau gal puse metu negaliu isvaryt bilduko is galines pakabos o tiksliau lyg ir keleivio puses....kiek servisu tikrino buvau ir tech.apziuros stoti niekas nieko neranda,bilda gale ir vsio ;( pakaba ideliai tvarkinga,taip visi teigia,tciau vaziuojant per nedidelius nelygumus pvz asfalto sujungimus pasigirsta bildesys,o jai ant zvyrkelio praleki tai norisi is masinos sokt :shock: ,o tik nedariau ir spyna reguliavau galinio dangcio pritraukia standziai ir zapaskes su lentyna buvau isemes vistiek tas pats,dbr mastau gal kazkas gali bildet uz galinio dangcio apsivkes,kai atsils orai reikes pabandyt nusiimt.... o gal kas buvot susidure su tokiu atveju?beja, MKIII universalas.
Bandit

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Bandit »

pas mane kazkas panasaus girdisi nors vaziuokle idiali technikinei nks neranda bet kai per koke nedidele duobele pervaziuoju kazkas subarska. bet kad pas mane tai tikrai atrodo kad garsas is vaziuokles o ne is salono.

O paskaicius sia tema del spiruokliu tai atrodo kad jos luzta kai masina buna neeksplotuojama, pas mano tevuka mk1 irgi buvo trukusios spiruokles jis irgi lb retai vaziuodavo. susidarau isvada kad reik masina kuo daugiau eksplotuot ir viskas bus :yes1:
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Raime »

na mano monde niekada nestovi be darbo :D eksplotuojama kasdien bet va pries koki men vaziavau i Vilniu ir tik ivaziavus truko spiruokle tai i Panevezy vaziavau bijodamas bet nieko,parvaziavau ir greitis maziau nei 100 nebuvo nuleistas 8-)
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Valdelis »

guolis wrote:o as jau gal puse metu negaliu isvaryt bilduko is galines pakabos o tiksliau lyg ir keleivio puses....kiek servisu tikrino buvau ir tech.apziuros stoti niekas nieko neranda,bilda gale ir vsio ;( pakaba ideliai tvarkinga,taip visi teigia,tciau vaziuojant per nedidelius nelygumus pvz asfalto sujungimus pasigirsta bildesys,o jai ant zvyrkelio praleki tai norisi is masinos sokt :shock: ,o tik nedariau ir spyna reguliavau galinio dangcio pritraukia standziai ir zapaskes su lentyna buvau isemes vistiek tas pats,dbr mastau gal kazkas gali bildet uz galinio dangcio apsivkes,kai atsils orai reikes pabandyt nusiimt.... o gal kas buvot susidure su tokiu atveju?beja, MKIII universalas.

O stabilizatoriu gumas tikrino? Nes jei ant keltuvo pakeli vaziuokle isitempia ten nieko nepamatysi, o va jei pasikeltu ant platformos tuomet turetusi jaustis... Man tokie bajeriai su priekiu/galu buvo, ajsku jau zinojau situos bajerius tai be zodziu gumas pasikeiciau ir viskas saunu dabar :)
guolis

Re: Turbut atraminis guolis

Post by guolis »

kele ir ant platformos ta prasme pakaba visa buvo laisva ir niekur nieko...:(
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Gezatron »

guolis wrote:kele ir ant platformos ta prasme pakaba visa buvo laisva ir niekur nieko...:(
nu tai nemoksos tada... ir as viena kart gyvenime buvau nuvares monde servisan vaziukles prakratyti.. nu pasikele apejo su lamu ir nieko... po to kaip visada pas sava zmogu y garaziuka be jokiu keltuvu, ir paaiskejo kad matoro pagavei kaut, stabil gale pr prieky traukem kaput..
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Alkanaft »

pas mane irgi neranda nieko nieks. servisai nuo garaziniu iki tanagros :) greiciausiai tiesiog varyklio pagalvei kazkuriai kaput. bet kol stipriai nedauzo, tol vazineju ir neieshkau smegenu, ten kur ju nera :)
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Valdelis »

butent alka, rimta beda visad islys ;D
mantas969

Re: Turbut atraminis guolis

Post by mantas969 »

guolis wrote:o as jau gal puse metu negaliu isvaryt bilduko is galines pakabos o tiksliau lyg ir keleivio puses....kiek servisu tikrino buvau ir tech.apziuros stoti niekas nieko neranda,bilda gale ir vsio ;( pakaba ideliai tvarkinga,taip visi teigia,tciau vaziuojant per nedidelius nelygumus pvz asfalto sujungimus pasigirsta bildesys,o jai ant zvyrkelio praleki tai norisi is masinos sokt :shock: ,o tik nedariau ir spyna reguliavau galinio dangcio pritraukia standziai ir zapaskes su lentyna buvau isemes vistiek tas pats,dbr mastau gal kazkas gali bildet uz galinio dangcio apsivkes,kai atsils orai reikes pabandyt nusiimt.... o gal kas buvot susidure su tokiu atveju?beja, MKIII universalas.

pas mane irgi buvo gale barskejimas tikrinau trijose servizuose ir visi sake tvarkoj visa vaziuokle, o pasikeiciau gale abi stabilizatoriaus traukes ir dingo barskejimai, bet uztat nesuprantu kas gali priekyje barsket keleivio pusej, atrestoravau sarnyra, pakeiciau stabilizatoriaus trauke, atraminis naujas ir vistiek bilda
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Turbut atraminis guolis

Post by Gezatron »

mantas969 wrote:
guolis wrote:o as jau gal puse metu negaliu isvaryt bilduko is galines pakabos o tiksliau lyg ir keleivio puses....kiek servisu tikrino buvau ir tech.apziuros stoti niekas nieko neranda,bilda gale ir vsio ;( pakaba ideliai tvarkinga,taip visi teigia,tciau vaziuojant per nedidelius nelygumus pvz asfalto sujungimus pasigirsta bildesys,o jai ant zvyrkelio praleki tai norisi is masinos sokt :shock: ,o tik nedariau ir spyna reguliavau galinio dangcio pritraukia standziai ir zapaskes su lentyna buvau isemes vistiek tas pats,dbr mastau gal kazkas gali bildet uz galinio dangcio apsivkes,kai atsils orai reikes pabandyt nusiimt.... o gal kas buvot susidure su tokiu atveju?beja, MKIII universalas.

pas mane irgi buvo gale barskejimas tikrinau trijose servizuose ir visi sake tvarkoj visa vaziuokle, o pasikeiciau gale abi stabilizatoriaus traukes ir dingo barskejimai, bet uztat nesuprantu kas gali priekyje barsket keleivio pusej, atrestoravau sarnyra, pakeiciau stabilizatoriaus trauke, atraminis naujas ir vistiek bilda
o kaip tos gumos kur laiko ta stabilizatoriaus trauke ? nu ta didziaja, prie kurios galu sukasi stabil traukutės. nes kai tos gumos 2 isidevi, ta didele trauke pradeda belenkaip judeti ir kad ir pakeiti stabil traukute naujomis, vistiek bilda
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
mantas969

Re: Turbut atraminis guolis

Post by mantas969 »

Gezatron wrote:
mantas969 wrote:
guolis wrote:o as jau gal puse metu negaliu isvaryt bilduko is galines pakabos o tiksliau lyg ir keleivio puses....kiek servisu tikrino buvau ir tech.apziuros stoti niekas nieko neranda,bilda gale ir vsio ;( pakaba ideliai tvarkinga,taip visi teigia,tciau vaziuojant per nedidelius nelygumus pvz asfalto sujungimus pasigirsta bildesys,o jai ant zvyrkelio praleki tai norisi is masinos sokt :shock: ,o tik nedariau ir spyna reguliavau galinio dangcio pritraukia standziai ir zapaskes su lentyna buvau isemes vistiek tas pats,dbr mastau gal kazkas gali bildet uz galinio dangcio apsivkes,kai atsils orai reikes pabandyt nusiimt.... o gal kas buvot susidure su tokiu atveju?beja, MKIII universalas.

pas mane irgi buvo gale barskejimas tikrinau trijose servizuose ir visi sake tvarkoj visa vaziuokle, o pasikeiciau gale abi stabilizatoriaus traukes ir dingo barskejimai, bet uztat nesuprantu kas gali priekyje barsket keleivio pusej, atrestoravau sarnyra, pakeiciau stabilizatoriaus trauke, atraminis naujas ir vistiek bilda
o kaip tos gumos kur laiko ta stabilizatoriaus trauke ? nu ta didziaja, prie kurios galu sukasi stabil traukutės. nes kai tos gumos 2 isidevi, ta didele trauke pradeda belenkaip judeti ir kad ir pakeiti stabil traukute naujomis, vistiek bilda
cia apie prieki ar gala kalba eina ?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests