Rankinis stringa

Rolasbig

Re: Rankinis stringa

Post by Rolasbig »

artmas wrote:issivalyk cilindziukus ir viskas bus gerai 70lt uz abi puses :D
Cilindriuku isvalymas nepades jei stringa asele.
Pauliusuk

Re: Rankinis stringa

Post by Pauliusuk »

o jei pas mane rankinis atsoka, bet nestabdo jisai, tai speju reiketu tik patempti ji ?

gal kas tiksliai nupasakos kaip patempti is apacios rankini, kur koks varztas ten ir kaip taisyklingai tai padarysi.
aciu uz atsakymus
Pauliusuk

Re: Rankinis stringa

Post by Pauliusuk »

o jus kai rankini uztraukiat ratai ciuozia galiniai ar ne ? as per technikine praejau rankini gerai , bet kai uztraukiu ant asfalto tai atrodo kad jis nieko nelaiko... ar cia taip turi buti su tuo automatiniu ar ne ?
ant sniego bandziau uzsinesti tai vos tik masina paslydo ir viskas, bet ant kalno laiko gerai...
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Gezatron »

Pauliusuk wrote:o jus kai rankini uztraukiat ratai ciuozia galiniai ar ne ? as per technikine praejau rankini gerai , bet kai uztraukiu ant asfalto tai atrodo kad jis nieko nelaiko... ar cia taip turi buti su tuo automatiniu ar ne ?
ant sniego bandziau uzsinesti tai vos tik masina paslydo ir viskas, bet ant kalno laiko gerai...
yvairiai.. jei praejai reiske veikia.... bet gal silpnokai tik :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Force

Re: Rankinis stringa

Post by Force »

man po nakties irgi vienas ratas strigdavo, tai pakeite tik tos puses rankinio trosa, ir viskas veikia kuo puikiausiai.
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Vakar persirinkinejau suportus. Esme ta, kad asele esanti rankinio cilindriuko viduje stringa ir kaip supratau, jos niekaip neistrauksi... Bandziau purksti tepalus ir t.t.ji atlaisvejo, bet vistiek nevaiksto pakankamai. Tad uzsakineju naujus suportus. Vieneto kaina bus apie 280lt.
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Tai vat, po partos laiko tvarkymo rankinis veikai super :). Pakeisti trosai, ir suportai.
Biski mesitrai pavargo su automatiniu itempeju (berods jis tik iki 2002m. ejo) nemokejo jo normaliai atleist. Tai net pakeistus trosus ir sudejus naujus suportus vistiek ratai klinijo, neatsileisdavo iki galo trosas. O dabar viskas liux.
Belaukia forduko perdazymas :).
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Lend »

Vat su šitu man irgi žaistis reikės. Gal žinai tiksliai iki kurio mėnesio ėjo tas automatinis įtempėjas? Baisu mašiną kelt žiūrėt net, nes 2002 metų daugmaž vidurio pas mane mašina :/ tai 50/50 :D
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Lend wrote:Vat su šitu man irgi žaistis reikės. Gal žinai tiksliai iki kurio mėnesio ėjo tas automatinis įtempėjas? Baisu mašiną kelt žiūrėt net, nes 2002 metų daugmaž vidurio pas mane mašina :/ tai 50/50 :D
Kelt nereikia,apsiardyk salona, kad pamatytum rankena ir viskas busaisku :-)
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Lend »

Reikia deja ir kelt man ją :D Ne tik rankinis gyvenimą gadina.
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Lend wrote:Reikia deja ir kelt man ją :D Ne tik rankinis gyvenimą gadina.
Susinervinau... cia yra apasurdas... Pasikeiciau supirtus, trosus ir vistiek nepraejau tech. azpiuros, nes tipo rankinis neuzblokavo ratu ir laiko per silpnai efektyvumas tik 15% o maziausiai turi buti 16% WTF? kas cia per nesamone, kodel jis taip stabdo blogai, jauciu su paciu automatiniu itempeju bus kazkoks sudas.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Gezatron »

latinoheat wrote:
Lend wrote:Reikia deja ir kelt man ją :D Ne tik rankinis gyvenimą gadina.
Susinervinau... cia yra apasurdas... Pasikeiciau supirtus, trosus ir vistiek nepraejau tech. azpiuros, nes tipo rankinis neuzblokavo ratu ir laiko per silpnai efektyvumas tik 15% o maziausiai turi buti 16% WTF? kas cia per nesamone, kodel jis taip stabdo blogai, jauciu su paciu automatiniu itempeju bus kazkoks sudas.
o kaip diskai ir kaladeles ?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Lend »

Nu matai ne veltui atsisakė fordas šito daikto... Gali pasikeist į paprastą, šrotų vilniuj daug :)
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Gezatron wrote:
latinoheat wrote:
Lend wrote:Reikia deja ir kelt man ją :D Ne tik rankinis gyvenimą gadina.
Susinervinau... cia yra apasurdas... Pasikeiciau supirtus, trosus ir vistiek nepraejau tech. azpiuros, nes tipo rankinis neuzblokavo ratu ir laiko per silpnai efektyvumas tik 15% o maziausiai turi buti 16% WTF? kas cia per nesamone, kodel jis taip stabdo blogai, jauciu su paciu automatiniu itempeju bus kazkoks sudas.
o kaip diskai ir kaladeles ?
Jei butu blogi diskai ir kalades tai ir galiniai stabdziai savaime butu blogi juk.
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Lend wrote:Nu matai ne veltui atsisakė fordas šito daikto... Gali pasikeist į paprastą, šrotų vilniuj daug :)
Skiriasi tiek tvirtinimai tiek trosu ilgiai.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests