Rankinis stringa

Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Lend »

Tai taip, su visa rankena netgi teks keist turbūt.
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Lend wrote:Tai taip, su visa rankena netgi teks keist turbūt.
Kolkas nieko nekeisiu, ziuresiu ryt kaip seksis patempti rankini :). Nes siaip stovejimo prasme jis tikrai gerai laiko.
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

latinoheat wrote:
Lend wrote:Tai taip, su visa rankena netgi teks keist turbūt.
Kolkas nieko nekeisiu, ziuresiu ryt kaip seksis patempti rankini :). Nes siaip stovejimo prasme jis tikrai gerai laiko.
Ok, su rankiniu siandien zaide nuo 9 ryto iki 16val. ... Esme, kad pati automatinio tempimo rankena sugalvoja savo veikima, nori uztraukia afigenai, bet neatleidzia tada, nori uztraukia silpniau, bet atleidzia. Chebra perrinko rankena itempe trosa ir sako varyt technikini ir ryt vel atvaziuok. Taigi, tech apziura praeita, taciau klinija abu galiniai ratai, nors ir nestipriai, bet uztenka, kad jie kaistu, tad supertraukelem bet grizau namo (nesinoretu kad is guoliu tepalas isbegtu). Ryt siek tiek atlaisvins trosus ir bus gerai. O greitu laku perdarinesiu rankini, desiu paprasta rankena.
Tad isvada tokia. Tiems kam klinija rankinis ir turi automatini tempima, pirmiausia paziurekite jo veikla, nes kaip itariu nuo jo viskas ir prasideda, pradeda nebeatleidineti troso ar blogai laikyti, tada nebenaudoji rankinio ir ten viskas pradeda trunyti.
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Lend wrote:Vat su šitu man irgi žaistis reikės. Gal žinai tiksliai iki kurio mėnesio ėjo tas automatinis įtempėjas? Baisu mašiną kelt žiūrėt net, nes 2002 metų daugmaž vidurio pas mane mašina :/ tai 50/50 :D
Early Mk3 Mondeos built up to August 2002 have an automatic adjustment mechanism
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Algis »

Nera kam toj rankenoj strigti nebent trumpas troselis nuejas nuo pusmenulio.Pas mane irgi buvo siokia tokia problema su atsokimu pakeiciau abu trosus ir gerai.
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Algis wrote:Nera kam toj rankenoj strigti nebent trumpas troselis nuejas nuo pusmenulio.Pas mane irgi buvo siokia tokia problema su atsokimu pakeiciau abu trosus ir gerai.
O rankena ar buvai isardes? pacioje joje yra susukta spyruokle ir ji dar ka nori.
As imsiuos paprastesnio budo pasikeisiu rankena :). Trosai tiks tie patys. Net pats fordas pripazino, kad si itempejas per daug problematiskas del to nuo 2002m rugpjūčio mėn pradejo leisti su paprastu itempėju.
User avatar
bitinas
Dalyvis
Posts: 416
Joined: 2009 12 09 , 22:58
Vardas/Pavardė:: Edvardas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by bitinas »

nekuriu naujos temos. rašau čia. 2007 mk3 užstrigo rankinis. atleidus jį, nebeina jo užtraukti. ričiagas nebekyla. mašina kurį laiką stovėjusi. gali būti, kad užpuvo?
Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Lend »

latinoheat wrote:
Algis wrote:Nera kam toj rankenoj strigti nebent trumpas troselis nuejas nuo pusmenulio.Pas mane irgi buvo siokia tokia problema su atsokimu pakeiciau abu trosus ir gerai.
O rankena ar buvai isardes? pacioje joje yra susukta spyruokle ir ji dar ka nori.
As imsiuos paprastesnio budo pasikeisiu rankena :). Trosai tiks tie patys. Net pats fordas pripazino, kad si itempejas per daug problematiskas del to nuo 2002m rugpjūčio mėn pradejo leisti su paprastu itempėju.
O mano mondės gimtadienis šį mėnesį... Turėsiu ir aš reiškia vargo :/
Pasikeitei jau savo? Ar daug užsiknisimo ir pirštų be odos liko?
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

Lend wrote:
latinoheat wrote:
Algis wrote:Nera kam toj rankenoj strigti nebent trumpas troselis nuejas nuo pusmenulio.Pas mane irgi buvo siokia tokia problema su atsokimu pakeiciau abu trosus ir gerai.
O rankena ar buvai isardes? pacioje joje yra susukta spyruokle ir ji dar ka nori.
As imsiuos paprastesnio budo pasikeisiu rankena :). Trosai tiks tie patys. Net pats fordas pripazino, kad si itempejas per daug problematiskas del to nuo 2002m rugpjūčio mėn pradejo leisti su paprastu itempėju.
O mano mondės gimtadienis šį mėnesį... Turėsiu ir aš reiškia vargo :/
Pasikeitei jau savo? Ar daug užsiknisimo ir pirštų be odos liko?
Turiu daug darbu, tai kolkas nekeiciu, nes rankinis laiko :). Bet i rudeni tikrai keisiu :).
O darbo ten tikrai nebus sudetingo, nes rankena lengvai nusiema...
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

bitinas wrote:nekuriu naujos temos. rašau čia. 2007 mk3 užstrigo rankinis. atleidus jį, nebeina jo užtraukti. ričiagas nebekyla. mašina kurį laiką stovėjusi. gali būti, kad užpuvo?
Tai pas tave raktai uzkirsti visai? T.y. nesusuka? Jei taip tada pasiemi koki ilgesni ir didesni rakta, lendi po masina ir atleidi suportus.
O jei pas tave visai nebeuzsitraukia, tai gal trosai truko?
User avatar
bitinas
Dalyvis
Posts: 416
Joined: 2009 12 09 , 22:58
Vardas/Pavardė:: Edvardas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1,8 l Zetec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by bitinas »

neužkirsti ir netrūko. rašau..... atleidus rankinį, jo užtraukti nebeina. rankinio ričiagas iš vietos nekrust. ratai sukasi
latinoheat

Re: Rankinis stringa

Post by latinoheat »

bitinas wrote:neužkirsti ir netrūko. rašau..... atleidus rankinį, jo užtraukti nebeina. rankinio ričiagas iš vietos nekrust. ratai sukasi
Tai tada trosai kazkur uzsikirto/uzstrigo, nes rankena nuo 2002m ejo normali jau t.y. be automatinio itempimo.. na nebent joje kas nors luzo ir uzsikirto. Prasiardyk salona, truksi gal 5-10min ir matysi ka turi.
Atsuk po viena varzta kaireje prie vairuotoju koju ir desineje prie keleivio koju, tada tie sonai lieka ant fiksatoriu kurie graziai issitraukia. Kur pavaru svirtis, tenai irgi ant fiksatoriu, prikurtkes blokas irgi lengvai isitraukia visa plasmase paimi su dviem rankom su pirstais ir trauki lauk. Sonuose bus like dar po varzta, kur istrauksi prikurtke varzta ir porankis prisukta su 3 su vrztais, berods 8mm galvute. Ir beliks nusiimti :)
User avatar
shramas
Dalyvis
Posts: 164
Joined: 2014 01 03 , 14:00
Vardas/Pavardė:: Ramūnas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1996
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by shramas »

latinoheat wrote:
Lend wrote:Nu matai ne veltui atsisakė fordas šito daikto... Gali pasikeist į paprastą, šrotų vilniuj daug :)
Skiriasi tiek tvirtinimai tiek trosu ilgiai.
Nesiskiria trosai, maniškėje buvo automatinis rankinis, pasikeičiau tik patį rankinio mechanizmą į paprastą, trosai liko tie patys.
Dar norėjau paklaust, gal kas užmatė kur būtų galima nusipirkt suporto penkiakampį raktą ir rem komplektą Lietuvoje?
User avatar
argri
Klubo remėjas
Posts: 326
Joined: 2011 11 10 , 17:05
Vardas/Pavardė:: arunas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2004
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 1986
Location: Telšiai
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by argri »

penkiakampe galvute https://www.irankiuparduotuve.lt/kitos- ... -14mm.html" onclick="window.open(this.href);return false; o rem komplektas bet kurioje rimtesneje det parduotuveje uzsakysi
Kai tau atrodys, kad visas pasaulis eina prieš tave-prisimink ,kad lėktuvas daug lengviau pakyla prieš vėją.(Henris Fordas)
Nenukalts dar toks lenciugs katras žemaitį suturėtu....
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Rankinis stringa

Post by Raime »

Man irgi del galvutes aktualu,tai ten 14 turi buti,kazkaip man atrodo kad kazkas kalbejo kad 15 ?
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests