Lietuvos Ford Mondeo klubas

Diskusijų forumas

Rankinis stringa

Re: Rankinis stringa

Standartinė Lend » 2013 05 30 , 13:44

Tai taip, su visa rankena netgi teks keist turbūt.
Vartotojo avataras
Lend
Dalyvis

Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoju nuo: 2011

Standartinė latinoheat » 2013 05 30 , 22:05

Lend rašė:Tai taip, su visa rankena netgi teks keist turbūt.

Kolkas nieko nekeisiu, ziuresiu ryt kaip seksis patempti rankini :). Nes siaip stovejimo prasme jis tikrai gerai laiko.
latinoheat

Standartinė latinoheat » 2013 05 31 , 17:53

latinoheat rašė:
Lend rašė:Tai taip, su visa rankena netgi teks keist turbūt.

Kolkas nieko nekeisiu, ziuresiu ryt kaip seksis patempti rankini :). Nes siaip stovejimo prasme jis tikrai gerai laiko.

Ok, su rankiniu siandien zaide nuo 9 ryto iki 16val. ... Esme, kad pati automatinio tempimo rankena sugalvoja savo veikima, nori uztraukia afigenai, bet neatleidzia tada, nori uztraukia silpniau, bet atleidzia. Chebra perrinko rankena itempe trosa ir sako varyt technikini ir ryt vel atvaziuok. Taigi, tech apziura praeita, taciau klinija abu galiniai ratai, nors ir nestipriai, bet uztenka, kad jie kaistu, tad supertraukelem bet grizau namo (nesinoretu kad is guoliu tepalas isbegtu). Ryt siek tiek atlaisvins trosus ir bus gerai. O greitu laku perdarinesiu rankini, desiu paprasta rankena.
Tad isvada tokia. Tiems kam klinija rankinis ir turi automatini tempima, pirmiausia paziurekite jo veikla, nes kaip itariu nuo jo viskas ir prasideda, pradeda nebeatleidineti troso ar blogai laikyti, tada nebenaudoji rankinio ir ten viskas pradeda trunyti.
latinoheat

Standartinė latinoheat » 2013 05 31 , 18:31

Lend rašė:Vat su šitu man irgi žaistis reikės. Gal žinai tiksliai iki kurio mėnesio ėjo tas automatinis įtempėjas? Baisu mašiną kelt žiūrėt net, nes 2002 metų daugmaž vidurio pas mane mašina :/ tai 50/50 :D

Early Mk3 Mondeos built up to August 2002 have an automatic adjustment mechanism
latinoheat

Standartinė Algis » 2013 05 31 , 19:51

Nera kam toj rankenoj strigti nebent trumpas troselis nuejas nuo pusmenulio.Pas mane irgi buvo siokia tokia problema su atsokimu pakeiciau abu trosus ir gerai.
Vartotojo avataras
Algis
Garbės narys

Mondeo karta: -
Variklis: -
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Vairuoju nuo: 1982

Standartinė latinoheat » 2013 05 31 , 21:09

Algis rašė:Nera kam toj rankenoj strigti nebent trumpas troselis nuejas nuo pusmenulio.Pas mane irgi buvo siokia tokia problema su atsokimu pakeiciau abu trosus ir gerai.

O rankena ar buvai isardes? pacioje joje yra susukta spyruokle ir ji dar ka nori.
As imsiuos paprastesnio budo pasikeisiu rankena :). Trosai tiks tie patys. Net pats fordas pripazino, kad si itempejas per daug problematiskas del to nuo 2002m rugpjūčio mėn pradejo leisti su paprastu itempėju.
latinoheat

Standartinė bitinas » 2013 06 05 , 08:08

nekuriu naujos temos. rašau čia. 2007 mk3 užstrigo rankinis. atleidus jį, nebeina jo užtraukti. ričiagas nebekyla. mašina kurį laiką stovėjusi. gali būti, kad užpuvo?
Vartotojo avataras
bitinas
Dalyvis

Vardas: Edvardas
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1.6 L Ecoboost
Kėbulo tipas: Universalas

Standartinė Lend » 2013 06 05 , 10:02

latinoheat rašė:
Algis rašė:Nera kam toj rankenoj strigti nebent trumpas troselis nuejas nuo pusmenulio.Pas mane irgi buvo siokia tokia problema su atsokimu pakeiciau abu trosus ir gerai.

O rankena ar buvai isardes? pacioje joje yra susukta spyruokle ir ji dar ka nori.
As imsiuos paprastesnio budo pasikeisiu rankena :). Trosai tiks tie patys. Net pats fordas pripazino, kad si itempejas per daug problematiskas del to nuo 2002m rugpjūčio mėn pradejo leisti su paprastu itempėju.

O mano mondės gimtadienis šį mėnesį... Turėsiu ir aš reiškia vargo :/
Pasikeitei jau savo? Ar daug užsiknisimo ir pirštų be odos liko?
Vartotojo avataras
Lend
Dalyvis

Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,0 l Duratec
Spalva: Sidabrinė
Vairuoju nuo: 2011

Standartinė latinoheat » 2013 06 05 , 12:32

Lend rašė:
latinoheat rašė:

O mano mondės gimtadienis šį mėnesį... Turėsiu ir aš reiškia vargo :/
Pasikeitei jau savo? Ar daug užsiknisimo ir pirštų be odos liko?

Turiu daug darbu, tai kolkas nekeiciu, nes rankinis laiko :). Bet i rudeni tikrai keisiu :).
O darbo ten tikrai nebus sudetingo, nes rankena lengvai nusiema...
latinoheat

Standartinė latinoheat » 2013 06 05 , 12:33

bitinas rašė:nekuriu naujos temos. rašau čia. 2007 mk3 užstrigo rankinis. atleidus jį, nebeina jo užtraukti. ričiagas nebekyla. mašina kurį laiką stovėjusi. gali būti, kad užpuvo?

Tai pas tave raktai uzkirsti visai? T.y. nesusuka? Jei taip tada pasiemi koki ilgesni ir didesni rakta, lendi po masina ir atleidi suportus.
O jei pas tave visai nebeuzsitraukia, tai gal trosai truko?
latinoheat

Standartinė bitinas » 2013 06 05 , 21:36

neužkirsti ir netrūko. rašau..... atleidus rankinį, jo užtraukti nebeina. rankinio ričiagas iš vietos nekrust. ratai sukasi
Vartotojo avataras
bitinas
Dalyvis

Vardas: Edvardas
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1997
Variklis: 1.6 L Ecoboost

Standartinė latinoheat » 2013 06 05 , 22:38

bitinas rašė:neužkirsti ir netrūko. rašau..... atleidus rankinį, jo užtraukti nebeina. rankinio ričiagas iš vietos nekrust. ratai sukasi

Tai tada trosai kazkur uzsikirto/uzstrigo, nes rankena nuo 2002m ejo normali jau t.y. be automatinio itempimo.. na nebent joje kas nors luzo ir uzsikirto. Prasiardyk salona, truksi gal 5-10min ir matysi ka turi.
Atsuk po viena varzta kaireje prie vairuotoju koju ir desineje prie keleivio koju, tada tie sonai lieka ant fiksatoriu kurie graziai issitraukia. Kur pavaru svirtis, tenai irgi ant fiksatoriu, prikurtkes blokas irgi lengvai isitraukia visa plasmase paimi su dviem rankom su pirstais ir trauki lauk. Sonuose bus like dar po varzta, kur istrauksi prikurtke varzta ir porankis prisukta su 3 su vrztais, berods 8mm galvute. Ir beliks nusiimti :)
latinoheat

Standartinė shramas » 2016 03 04 , 13:17

latinoheat rašė:
Lend rašė:Nu matai ne veltui atsisakė fordas šito daikto... Gali pasikeist į paprastą, šrotų vilniuj daug :)

Skiriasi tiek tvirtinimai tiek trosu ilgiai.

Nesiskiria trosai, maniškėje buvo automatinis rankinis, pasikeičiau tik patį rankinio mechanizmą į paprastą, trosai liko tie patys.
Dar norėjau paklaust, gal kas užmatė kur būtų galima nusipirkt suporto penkiakampį raktą ir rem komplektą Lietuvoje?
Vartotojo avataras
shramas
Dalyvis

Vardas: Ramūnas
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Vairuoju nuo: 1996

Standartinė argri » 2016 03 04 , 14:08

penkiakampe galvute https://www.irankiuparduotuve.lt/kitos- ... -14mm.html o rem komplektas bet kurioje rimtesneje det parduotuveje uzsakysi
Kai tau atrodys, kad visas pasaulis eina prieš tave-prisimink ,kad lėktuvas daug lengviau pakyla prieš vėją.(Henris Fordas)
Nenukalts dar toks lenciugs katras žemaitį suturėtu....
Vartotojo avataras
argri
Klubo remėjas

Vardas: arunas
Gamybos metai: 2004
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Spalva: Juoda
Vairuoju nuo: 1986

Standartinė Raime » 2016 03 04 , 17:16

Man irgi del galvutes aktualu,tai ten 14 turi buti,kazkaip man atrodo kad kazkas kalbejo kad 15 ?
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Vartotojo avataras
Raime
Moderatorius

Vardas: Raime
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Zetec
Spalva: Pilka
Vairuoju nuo: 1991

AnkstesnisKitas

Grįžti į Važiuoklė

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Sukasi ant phpBB® Ford Mondeo Klubas © Prižiūri Fresher • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007