Stabdziu diskai

Post Reply
aurim4s

Stabdziu diskai

Post by aurim4s »

Sveiki, ieskojau forume bet gal nepamaciau arba nera to ko ieskau :)
Tai va, arteja vasara ir nusprendziau pasikeisti stabdziu disku, idomu kainos (Kaune) ir gal keite esat, ar visus 4 keisti ar tik dvejus, nes pas mane deines puses galinis ratas nera pilnai stabdomas ir ten problema kazkiek jauciu ir su suportu nes po rankinio jis neatsoka pilnai, ir stabdomas disko vidurys tik tai realiai koks 30% viso ploto kuri turetu stabdyti.
Beje pajudinus trosa po keleivio durim rankinis kaip ir atsoka iki galo, tai negali buti kaltas pats trosas kad nepilnai vaiksto sarve?
O jei ne tai supurto perrinkimo (sutepimo) rinkiniai tokie yra?
Modis

Re: Stabdziu diskai

Post by Modis »

Su rankiniu as jau vargstu puse metu, pas mane tas pats, vienas ratas neatsoka, tikrai ne troso kalte manau :) servise sake suporta gali tekt keist. Patarimas toks, aisku priklauso nuo suporto bukles taciau nepagailek ir susitvarkyk iki galo, as vis taupiau tai mankstino man ten visoki velnia dare ir tik pinigai ismesti i bala, praeina keli menesiai ir vel tas pats... man tech 04 25 baigias tai busiu priverstas tvarkuy normaliai apie kainas parasysiu.
Kiek girdejau atrestauruotas suportas apie 200lt, o orig. naujas apie 400lt, bet kadangi kiek pastebejau labai dazna beda, netgi mondziu liga, tai geriau netaupyt... :)
Kas liecia st. diskus pas mane jie visi keisti pries 2 metus Vistoj, permeciau saskaitas tai kainos buvo tokios:
Nezinau priekiniai ten ar galiniai pigesni taciau vienu vnk kaina 230lt/vnt kitu 280lt/vnt, viso apie 1k litu, uz darba dar pora simtu, suma apie 1200-1300lt, va tiek kazkada paplojo buves mano mondes savininkas :)
Last edited by Modis on 2011 08 10 , 11:55, edited 1 time in total.
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Stabdziu diskai

Post by Valdelis »

Taip cia tikrai suportai galiniai kalti. Visgi neatidirbo iki galo sistemos gamintojai. Tas pats ir su mazda 6, kaip zinia tai ta pati gamykla tai ir tos pacios bedos, suporta reikia keisti...
aurim4s

Re: Stabdziu diskai

Post by aurim4s »

Bet beda suporte su rankiniu, tad neatsoka rankinio, jeigu rankinio nenaudojant idomu ir diskus pasikeites turetu viskas ok buti iki tol kol rankini truktelsi vel, nu reikes ziureti, issiardyti nusiimti suporta ir ziureti kokia situacija, idomu dabar kainos visu 4 disku kokios butu :)
mantas969

Re: Stabdziu diskai

Post by mantas969 »

pas mane tos pacios problemos, diskai prie pabaigos ir suportas nevaiksto.
del disku, tai kiek klausinejau kainu, tai radau pigiausiai "DETALITOJ", Kaune: priekiniai diskai po 92lt/vnt.
Jei idomu, tai dar klausiau "Detalitoj": amortizatoriu kainas, tai priekiniai 152lt/vnt, galiniai 104lt/vnt.
Atraminis guolis 36lt/vnt arba 42lt/vnt.
Seip esu girdejes kad dar nebrangios dalys yra "Sanciu autodalys".
"Sanciu autodalys" - tel: 837 342513 arba 837 342516
"Detalita" - 837 393453
Čebas

Re: Stabdziu diskai

Post by Čebas »

Keiciausi pries kelias savaites visus diskus ir kaladeles. tik veiksmas buvo klaipedoje ir nezinau is kokios parduotuves meistras pirko dalis..bet esme kainos turbut :) uz stabdziu kaladeles 4vnt Remsa (master htp), priekiniai diskai Brembo, galiniai- Delphi, viso sumoketa 520lt. priekiniai diskai brangesni automatiskai, nes jie yra ventiliuojami ir siaip reiktu geresnes kokybes deti, didesnis apkrovimas eina jiems.
Tewukas

Re: Stabdziu diskai

Post by Tewukas »

Sveiki,
Gal kas žinot kur Kaune atrestoruoti suportą (rankinis stringa)?
ir stabdžių diskus aptekinti ( nuimtus, ne ant mašinos)?
mantassv

Re: Stabdziu diskai

Post by mantassv »

Tewukas wrote:Sveiki,
Gal kas žinot kur Kaune atrestoruoti suportą (rankinis stringa)?
ir stabdžių diskus aptekinti ( nuimtus, ne ant mašinos)?

http://www.automobiliuremontas.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;
Cia pabandyk pasiskambint,jie pagrinde stabdzius taiso, ir yra daug foto su aprasymais Facebook'e jeigu idomu. :?
mantassv

Re: Stabdziu diskai

Post by mantassv »

Sveiki gal kas zinot ar mondeo priekiniai stabdziu diskai skiriasi dyzelio nuo benzino? :?
tomaza

Re: Stabdziu diskai

Post by tomaza »

pas mane tos pacios problemos, diskai prie pabaigos ir suportas nevaiksto.
del disku, tai kiek klausinejau kainu, tai radau pigiausiai "DETALITOJ", Kaune: priekiniai diskai po 92lt/vnt.
Jei idomu, tai dar klausiau "Detalitoj": amortizatoriu kainas, tai priekiniai 152lt/vnt, galiniai 104lt/vnt.
Atraminis guolis 36lt/vnt arba 42lt/vnt.
Seip esu girdejes kad dar nebrangios dalys yra "Sanciu autodalys".
"Sanciu autodalys" - tel: 837 342513 arba 837 342516
"Detalita" - 837 393453

Detalitoj geriau nepirk :shock:
Nenoriu apkalbet tos firmos, bet stabdziu diskam geriau nepagailek + 30-50 lt ir nusipirk normalesnius ypatingai priekinius.
Apie amortizatorius is Detalitos irgi bloga patirtis, bet pries kokius 10 m buvau pirkes tuo metu ju stumdomo brando GPD (realiai tai dezuteje su vokoskais uzrasais taivanskas ar kitaiskas s''')


Sanciu autodalys jau zymiai rimtesne kontora tik nezinau ar be firminiu disku dar turi kokiu nors pigesniu.
O amortikai Sachs pas juos tikrai salyginai nebrangus Mondem.
Kesa

Re: Stabdziu diskai

Post by Kesa »

disku pirkau "Extra raising" Sandler. firmos grezioti raizyti. suplojau uz visus 1200 +-uz pristatyma gal 20 lt. tikrai esu patenkintas . ir stabdymas visai kitoks .
Pauliusuk

Re: Stabdziu diskai

Post by Pauliusuk »

kokius irankius reik tureti, jei nori pasikeisti diskus su kaladelem ?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests