Del galinio stabilizatoriaus traukiu

L1F3

Re: Del galinio stabilizatoriaus traukiu

Post by L1F3 »

nudžiuginot... Nu bus problema, tai tada ją ir spręsiu.
darvenas

Re: Del galinio stabilizatoriaus traukiu

Post by darvenas »

As 3-ti metai vazineju, pas mane irgi universalas, pirma technikine praejau be problemu, dabar balandi ejau jau antra technikine ir vis dar ok, bet tas technikines paminejo kad viena galine traukute jau ant ribos, bet dar gera, tai jauciu ir man neuzkalnu reiks pakeist.
ezymka

Re: Del galinio stabilizatoriaus traukiu

Post by ezymka »

kad tech apziura varant nieks ten nekreipe demesio i tas stabilizatoriaus traukutes
Bandit

Re: Del galinio stabilizatoriaus traukiu

Post by Bandit »

nu va o as is italu auto nupirkau pakele ant keltuko sako dar visos dalys originalios, tehca be problemu praejo nk nekeitus, pavazinejau pora menesiu ir prasidejo jau gale vienoi pusej kalena :D galvoju gal amortikas bet paskaiciau kiek cia kolegom problemu tai manau kad ir mano beda aiski.
o ten ta traukele paciam nesunku pasikeisti?
L1F3

Re: Del galinio stabilizatoriaus traukiu

Post by L1F3 »

aišku, kad nesunku ;)
darvenas

Re: Del galinio stabilizatoriaus traukiu

Post by darvenas »

Ka tu sneki kad neziuri per tech apziura, ziuri ir dar kaip, sakau kad man azpiurejo, kad viena jau ant ribos, bet dar gyva tai ir praleido.
Tiesa mano mondeo irgi is italu, tai is vaziuokles dar ir po siai dienai viskas vietose.
ezymka

Re: Del galinio stabilizatoriaus traukiu

Post by ezymka »

pas mane taip pat italas viskas buvo orginalu nu bet kol tos dalys orginalios tai labai dziugu o veliau pradejus keisti i nepacias brangiausias dalis jauciasi ju devejimosi greitis, neviena masina vares tech kur stabilizatoriai mire buvo nieks nieko nepasake, po ziemos variau savo masina gale buvo isbelsti, nieks nieko nesake nezinau cia gal pataikei ant labai savo darba mylincio zmogaus, nes stabilizatorius arba geras arba issibeldes jo tarpines stoteles nera kad siek tiek pagedes todel jie per daug nesikabina bet jei reikia primena kad butu gerai pakeisti
ezymka

Re: Del galinio stabilizatoriaus traukiu

Post by ezymka »

is dalies nesunku pasikeisti tik dazniausiai jos nenori atsisukti.taigi arba jei turi kantrybes bandykj atsukti arba su bulgarke nupjaustyk:D
mantas969

Re: Del galinio stabilizatoriaus traukiu

Post by mantas969 »

pas mane tai prasisuka dazniausiai, tai su kokiom cangem suimu per sarnyriuka ir atsisuka
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests