r18 ratai

mondeikas

r18 ratai

Post by mondeikas »

Radau ratukus 18 kuriu duomenis 8Jx18H2 ir norejau paklausit ar tiks i mondeo 2002m ar nebus isnesimas koks perdidelis, ar nelies amortiko kokio? :?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: r18 ratai

Post by Gezatron »

nu pas alkanaft 20'' ratai originalai ir jokiu bedu kiek pamenu...
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
tautviukasd

Re: r18 ratai

Post by tautviukasd »

Noreciau suzinoti Jusu nuomone apie situs ratus, ar verta? Kaip jie atrodytu jusu nuomone ant mk3? http://cgi.ebay.co.uk/17-FORD-FOCUS-RS- ... 871wt_1139" onclick="window.open(this.href);return false; :tipo:
HooLiGaN

Re: r18 ratai

Post by HooLiGaN »

maciau fokusa RS'ini so tokiais ratais, tai atrodo :taip1: aisku ten visi spoileriukai,slenkstukai ir panasiai...
mondeikas

Re: r18 ratai

Post by mondeikas »

Grazus :yes1:
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: r18 ratai

Post by marksistas »

turiu tokiu idomiu ziniu. Jei desi 235 tai sedanui ir hecbekui i gala nesutalpinsi. Pas mane 225 j7,5 tai i gala vos vos telpa. Pradzioje bubau i gala sudejes 235 ir lieciau amortiztoriu. Dabar kai sudejau kaip reikalauja gamintojas (225/45 ) viskas tvarkoje.
Pas universala gale kitokia vaziuokle tai gali deti placius ratus.
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
tautviukasd

Re: r18 ratai

Post by tautviukasd »

Siandien maciau mk3 universala kaip mano lygiai su tokiais paciais, atrode tikrai gerai, tik nezinau gal ten buvo r18.. bet man 17 sociai bus.. Jauciu pirksiu as juos, nes lietuvoje skelbimus ziurejau tai 1000lt nieko gero nerasi, o jei rasi neaisku ka nupirksi.

Marksistas, as nelabai dar tuose dydziuose nusimanau, kur galeciau rasti visus gamintojo nurodymus? O pvz ant r17 215 galeciau deti? :?
HooLiGaN

Re: r18 ratai

Post by HooLiGaN »

215 tai padangos plotis(mm), jej 225 telpa, tai ir seuresnes padangos tikrai tilps. netelpa tik perplacios
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: r18 ratai

Post by marksistas »

Labai paprastai tau galiu pasakyti musu ismatavimus:

r16 205/55
r17 215/50
r18 225/45

tokius pagal gamintoja Mondeikom deda. Bet kaip matau tai pas tave universalas. Tai gala gali sukisti Dievisko plocio :D :D :D nes amartizatoriai kitoje vietoje.
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
tautviukasd

Re: r18 ratai

Post by tautviukasd »

Tilps tai tilps, bet is to plocio daugiau naudos ar tik del grozio, aisku kuro sanaudos didesnes bus kazkiek, bet masina stabiliau turetu stoveti.. Dekuj uz atsakyma.. dabar mastau apie padangas, gal ka patartumet? Noretusi nauju aisku zinomesniu kokiu, tik neaisku ten sumokesi uz varda ir ar uz kokybe? Gal ka patarsit? :tipo:
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: r18 ratai

Post by marksistas »

Sunku kažką sakyti dėl padangų. Aš pats asmeniškai kažkaip vasarinių padangų firmos nekraipiu dėmesio. Dabar uždėjas "GuminėPadanga" firmos. Žiema jau naudoju patikimas padangas. Šios mano vasarinės yra eglutės rašto, bet kas nepatinka, tai kad jos triukšmingos :(. O toliau kaip ir viskas normaliai. Jei viskas tvarkoje, tai atvažinėsiu kokius dar 3 sezonus ir parduosiu su mašina :D
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: r18 ratai

Post by Alkanaft »

pas mane ratai 245/35 R-20. reikia daugiau ziuret isnesima ratu. pagal ji galima ir padangas parinkt. geriausiai paieskok naudotu ratlankiu bet originaliu. galima uz normalia kaina padorius ratus rast. padangas tada pagal standarta irgi susidek ir nabus problemu. sanaudos gausis kazkur +1litras/vienas colis. jei pas tave vaziuojant uzmiestyje 16" diskais ryja 6, tai 17" gali tiketis mazdaug 0.5-1 ltr daugiau.
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
L1F3

Re: r18 ratai

Post by L1F3 »

tautviukasd wrote:Tilps tai tilps, bet is to plocio daugiau naudos ar tik del grozio, aisku kuro sanaudos didesnes bus kazkiek, bet masina stabiliau turetu stoveti.. Dekuj uz atsakyma.. dabar mastau apie padangas, gal ka patartumet? Noretusi nauju aisku zinomesniu kokiu, tik neaisku ten sumokesi uz varda ir ar uz kokybe? Gal ka patarsit? :tipo:
Pas mane dabar vasariniai dunlopai... Tai galiu pasakyt, kad M+S "Guminės Padangos" buvo ne ką daugiau triukšmingesnės... Blmb, net keista kartais važiuojant su atidarytais langais.
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: r18 ratai

Post by Alkanaft »

m+s tai visiskas slamstas. nei ziema nei vasara normaliai nepavazinesi. ziema padangos turi buti minkstos o vasara kietos. o kas tada tas m+s? per viduriuka kazkas? :) uzia padangos dazniausiai del to kad yra senos. net jei perkat naujas, reikia pasidometi ar tas padangas gamina, ar jos sandeli atgulejo n metu :)
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
L1F3

Re: r18 ratai

Post by L1F3 »

Alkanaft wrote:m+s tai visiskas slamstas. nei ziema nei vasara normaliai nepavazinesi. ziema padangos turi buti minkstos o vasara kietos. o kas tada tas m+s? per viduriuka kazkas? :) uzia padangos dazniausiai del to kad yra senos. net jei perkat naujas, reikia pasidometi ar tas padangas gamina, ar jos sandeli atgulejo n metu :)
Nu jo, mano dunlopams jau kokie 6 metai... Gali būt :) Bet gi vis vien aš už juos nieko nemokėjau, tai kaip nesuvažinėsi? :tipo:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests