nerandu kas bilda gale

remygaj

Re: nerandu kas bilda gale

Post by remygaj »

Pasitikrink sakiu gumas kur i kebula tvirtinas
Agregotas

Re: nerandu kas bilda gale

Post by Agregotas »

Del girgzdejimo vaziuojant per gulinti menta tai manau tikrai isilgines slangos gumai nes paciam taip daresi, o esme kad girgzdet pradejo kai nupirkau naujus ir sudejau, nes tada pradejo trintis su metalu ir rudim, tai po to isemiau muilo privariau ir pakolkas ramu tylu, jauciu kad iki lietaus :D o siaip pats nezinau kas bilda ykyrei keleivio puses gale masinos, galbut kaip cia kas ir sake kad selenblokai kalti :|
velnys007

Re: nerandu kas bilda gale

Post by velnys007 »

Agregotas wrote:Del girgzdejimo vaziuojant per gulinti menta tai manau tikrai isilgines slangos gumai nes paciam taip daresi, o esme kad girgzdet pradejo kai nupirkau naujus ir sudejau, nes tada pradejo trintis su metalu ir rudim, tai po to isemiau muilo privariau ir pakolkas ramu tylu, jauciu kad iki lietaus :D o siaip pats nezinau kas bilda ykyrei keleivio puses gale masinos, galbut kaip cia kas ir sake kad selenblokai kalti :|
jei gale cilinblokai tilto tai palingavus i sonus turetu girderis
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: nerandu kas bilda gale

Post by Dalius »

Būna, kad gale bilda rankinio trosas reikia su trauktukais plastmasiniais pritraukt :) Buvo pas mane taip važiuokle visa tvarkoj o kaškas bilda ir bėda buvo rankinis :)
MkI, MkII, MkIII.
Pyragaitis_TT
Dalyvis
Posts: 83
Joined: 2011 10 23 , 06:43
Vardas/Pavardė:: Pyragaitis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Kaunas
Contact:

Re: nerandu kas bilda gale

Post by Pyragaitis_TT »

nusiemes rata suporta pasitikrink, ypac kreipianciasias
valdasbag

Re: nerandu kas bilda gale

Post by valdasbag »

pas mane irgi bildejimas gale yra,tuo paciu ir galas plaukioja,universalas 2004m,kai pasala tai isvis bildejimas ziaurus,vaziuokle visa sutvarkyta,viskas gerai,buvau siandien vilniaus vistoj pasikalbet,galvojau kad gal galiniu amortiku kokios atramos bilda,tai jie pasake kad tokio daikto isvis nera ir patare amortizatorius pasikeist,ar gali buti jie priezastis bildejimo ir plaukiojimo?
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: nerandu kas bilda gale

Post by Raime »

valdasbag wrote:pas mane irgi bildejimas gale yra,tuo paciu ir galas plaukioja,universalas 2004m,kai pasala tai isvis bildejimas ziaurus,vaziuokle visa sutvarkyta,viskas gerai,buvau siandien vilniaus vistoj pasikalbet,galvojau kad gal galiniu amortiku kokios atramos bilda,tai jie pasake kad tokio daikto isvis nera ir patare amortizatorius pasikeist,ar gali buti jie priezastis bildejimo ir plaukiojimo?
Jei plaukioja galas ir sakai kai pasala bilda tai tikrai gali buti amortikai pasibaige
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: nerandu kas bilda gale

Post by Raime »

turejau preliuda senai tai vaziuojant nusibaige amortikai galyniai,tuo metu galvojau kad nebeisvairuosiu masinos,priekis sau vaziuoja o galas sau.Pas meistrus nuvariau tai sako kaip tu sugebejei dar vaziuoti
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
valdasbag

Re: nerandu kas bilda gale

Post by valdasbag »

na vadinas reiks nuvaziuot i koki serviza kad galinius amortikus patikrintu.gal kas zinot nuo kiek ju kainos prasideda?
velnys007

Re: nerandu kas bilda gale

Post by velnys007 »

buvo man kaskada kai bildejo tai niekur nerado kas, kaskaip neicia sugalvojau masina pasiubuot i sosnus aisku dviese geriau tai daryt, na o jeu isgirsit kad bilda tai manau surasit ir kas :D
Diablo

Re: nerandu kas bilda gale

Post by Diablo »

Pas mane panasi problema, kartais girgzda, kartais dingsta ir menesi ramu... Buvo ardytos ir suteptos amortiku atramines gumos - nelabai padejo. Girgzdejimas girdimas tada, kai kas nors gale sedi.
Gezatron wrote:
tequilla wrote:Tai niekas neturi minčių, kas čia galėtų būti?
amortizatorius nepasitepalaves ? jei vaziuoji letai per gulinty policininka ir girgzta, tai sustoji ir vienas pakisa galva po masina ir klauso kitas judina masina ar bagazine pamaskatuoja aukstyn zemyn... ir ieskote is kur sklinda garsas
modemas

Re: nerandu kas bilda gale

Post by modemas »

pas mane galinis ratas keleivio puses kaista,ir kai gale zmogus sedi toje puseje jauciasi bildejimas,gal cia bus susije su suportu,ar galinis rato guolis? bet dar neuzia guolis.
Last edited by modemas on 2013 05 16 , 13:06, edited 1 time in total.
saulis22

Re: nerandu kas bilda gale

Post by saulis22 »

valdasbag wrote:pas mane irgi bildejimas gale yra,tuo paciu ir galas plaukioja,universalas 2004m,kai pasala tai isvis bildejimas ziaurus,vaziuokle visa sutvarkyta,viskas gerai,buvau siandien vilniaus vistoj pasikalbet,galvojau kad gal galiniu amortiku kokios atramos bilda,tai jie pasake kad tokio daikto isvis nera ir patare amortizatorius pasikeist,ar gali buti jie priezastis bildejimo ir plaukiojimo?
Tokie patis simptomai ir pas mane ,sutvarkiau visa pakaba o bildejimas liko .Reikes bandyti pasikeisti galinius amortizatorius .
Do_it_Easy

Re: nerandu kas bilda gale

Post by Do_it_Easy »

Man bildėjimą padėjo išspręsti sailentblokų keitimas. Po žiemos bildėjimas vėl atsirado. Galvojau, kad vėl sailentblokai, bet išardžius viskas stovėjo savo vietoje kaip ir turi būti. Tai galiausiai paaiškėjo, kad problema buvo stabilizatoriuje. Pakeitus jį bildesys dingo.
tamosius6565

Re: nerandu kas bilda gale

Post by tamosius6565 »

Sveiki, aš čia naujas, bet noriu pasidalinti ir iš savo puses pastebėjimais. Gale irgi bildėjimas yra, buvau servise, tai patarė kalades pažiūrėti, gryžes nusiėmiau rata ir vualia, kaladėlė juda ir per duobes daužosi, va ir beda, tik kaip padaryti, kad nebildėtu nelabai įsivaizduoju. rodos viskas savo vietose ir mėsos dar labai daug.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests