reik galiniu amortiku.

Robertas

reik galiniu amortiku.

Post by Robertas »

reik galiniu amortiku uzniversaluj. devetu!!! bet gyvu :D
gal kas turit?
Ganibudambis

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Ganibudambis »

Reikia tai reikia, gal kur ir gausi ;)

Tik va noriu taves paklausti, o gal ir dar kas atsakys i manø klausima. Pas mane jie atrodo kaip ir veikiantys, kaip ir???
Bet va ieskodamas ir iki sio laiko dar vis nerasdamas, kas pas mane bilda galineje pakaboje, buvau atsukes tos puses apatini amortiko varzta. Sakau gal tuscias ir kaltas amortizatorius. Istraukus atsukta apatini varzta, pats amortizatorius kazkaip tai keistai pats islindo i apacia ir viduj lyg tai jautesi kazkoks tai slegimas. Kiek man teko susidurti su amortizatoriais, tai jei jis geras, tai istraukiant stoka, turi sunkiai issitraukti, o susistumti lengvai. O cia kazkas man neaisku. Nors netuscias atrøde tas amørtikas, bet is kur tas slegis jæme? Kaip is tikro turi veikti Mondeo amortizatoriai? Ar tai kokie dvipusio veikimo amortikai cia ideti. Gal ir man laikas keisti? Nes bildesys tas jau nusibodo ir niekaip nesurandu kas. Gal kokiu minciu sia tema? :)
Ganibudambis

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Ganibudambis »

Nesuprantu :( Negi niekas nera turejes problemu su galiniais amortikais?
Skimas

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Skimas »

Nezinau, kai pirkau dujinius amortikus, tai juos sustumti ejo sunkiai. Net perkant jie buvo sustomtoje padetyje ir uzdeta juosta, kad neislystu.
Ganibudambis

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Ganibudambis »

Skimas wrote:Nezinau, kai pirkau dujinius amortikus, tai juos sustumti ejo sunkiai. Net perkant jie buvo sustomtoje padetyje ir uzdeta juosta, kad neislystu.
Tiesa, prisiminau. Ir as kazkada esu pirkes senais laikais isreklamuotus ir isgirtus Monro dujinius amortikus. Jie pakuoteje buvo sukabinti, matomai kad neislystu stokas. Bet jie laike man gal tik nepilnus metus :(
Tai ir cia turbut stovi dujiniai :?
Bet as kuo toliau, tuo labiau imu galvoti, kad turbut visgi amortizatorius kaltas pas mane. Nors sakau, jis nera nei apsitepalaves, nei kazkaip kitaip is isores itartinas... Bet kalimas gale, kaip kad butu tuscias amortikas.
Skimas

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Skimas »

Greiciau salenblokai-gumos negu amortikai. Nes kaltu tik krastinese padetyse, nes spyruokles neleis kalti, o del amortiku masina plauktu kaip per bangas paprasyk, kad kas vaziuodamas is paskos paziuretu kaip linguoja, jei nejauti pats - tikrai pamatys... nes pervaziavus per koki kalneli - masina kaip kamuoliukas dar toliau sokineja :D
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Dalius »

Ganibudambis wrote:Reikia tai reikia, gal kur ir gausi ;)

Tik va noriu taves paklausti, o gal ir dar kas atsakys i manø klausima. Pas mane jie atrodo kaip ir veikiantys, kaip ir???
Bet va ieskodamas ir iki sio laiko dar vis nerasdamas, kas pas mane bilda galineje pakaboje, buvau atsukes tos puses apatini amortiko varzta. Sakau gal tuscias ir kaltas amortizatorius. Istraukus atsukta apatini varzta, pats amortizatorius kazkaip tai keistai pats islindo i apacia ir viduj lyg tai jautesi kazkoks tai slegimas. Kiek man teko susidurti su amortizatoriais, tai jei jis geras, tai istraukiant stoka, turi sunkiai issitraukti, o susistumti lengvai. O cia kazkas man neaisku. Nors netuscias atrøde tas amørtikas, bet is kur tas slegis jæme? Kaip is tikro turi veikti Mondeo amortizatoriai? Ar tai kokie dvipusio veikimo amortikai cia ideti. Gal ir man laikas keisti? Nes bildesys tas jau nusibodo ir niekaip nesurandu kas. Gal kokiu minciu sia tema? :)
Sveikas žiūrėk užvažiuok ant duobės ir paprašyka kad kas už sparno pajudintu mašina aukštyn žemyn o pats apačioj ranką uždėk ant stabilizavimo traukės antgaliuko - jei stuksenimas jaučias tai išėję tavo traukės antgaliukai. Aš po 25lt pirkau tai porą mėnesių išlaikė jos, nesitikėjau kad taip greit išeis :)
MkI, MkII, MkIII.
Robertas

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Robertas »

siaip pas mane irgi pradejo bildeti :) ir ieskojau iki apsisikimo kas yra :D palanges istraukiau zapaskes viska kas issitraukia ir vistiek barskejo, o db amortikai isvis numiere. speju cia ir buvo zenklaskeist juos :D
Ganibudambis

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Ganibudambis »

Bliamba, tai kad nelinguoja, o tai reikstu kad ne amortizatorius. Stabilizatoriaus traukes antgaliuka jau spejau pasikeisti, tos puses. Buvo siek tiek laisvokas, sukisau 75 litus uz ji, bet vel gi nepadejo. Reiskia ne stabilizatorius. Sailentbloku gumos taip visos grazios. Galvojau dar kad duslikas. Buvo nutrukus gofra ir jis laisviau kabaldavo. Sutvarkiau pries kelias dienas duslika, kalimas isliko. Net nebezinau kur ieskoti.
velnys007

Re: reik galiniu amortiku.

Post by velnys007 »

sveiki, yra ir pas mane tas bildesys gale, kaireje puseja silinblokai geri stabilizatoriaus traukes geros, ejau TA tai nieko nerado turiu tokia minti ar tik nebus amortizatorio atramine guma, kaip ten tvirtinassi tiksliai nezinau bet dabar bandysiu sitoj vietoj ziuret
Ganibudambis

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Ganibudambis »

Tai va ir man toks itarimas yra. Bet patingejau visiskai isimti ir apziureti amortizatoriu, nes virsutinio tvirtinimo atsukimas truputi problematiskas. Sunkoka ten prieiti. Bet turint gerus raktus, manau ne taip ir sunkiai pavyktu istraukti amortika visa ir apziureti virsutine guma :)

P.S. Bet gi pas tave hecbekas! Tai visai kitokia galines pakabos konstrukcija
saulis22

Re: reik galiniu amortiku.

Post by saulis22 »

sveiki,
ar sudetinga pasikeisti universalo galinius amortizatorius?
kokiu instrumentu reikia?
valdasbag

Re: reik galiniu amortiku.

Post by valdasbag »

saulis22 wrote:sveiki,
ar sudetinga pasikeisti universalo galinius amortizatorius?
kokiu instrumentu reikia?

sunkoka,be normaliu irankiu sunkiai prieisi,apatiniai varztai tai lengvai atsisuka bet prie virsutiniu tai priejimas joks,pats pabandziau keistis tai tik apatinius varztus tesugebejau atsukt.dar vienas niunsas,jei pats keisi ir viskas pavyks amortikus prisukinek ant nuleistos masinos,o jei servise tai priziurek kad nepadarytu bilekaip nes jei priverz ant pakeltos masinos kai man tai su laiku tau suplesis slenblokus.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2137
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Algis »

Su ilgu varatoku eina atsukti o jeigu dar konusinis perejimas yra tai isvis nera problemu,varzta eina prieiti palaikyti su ziediniu.
Minde

Re: reik galiniu amortiku.

Post by Minde »

sveiki man tai ir tas bildesys nervino tai nuvariau I patikra sake kad stabizatorius galinis ir amortikas i pabaiga veikia tik apie 50% ir yra apibeges tepalu o kokius geriau dabar deti tepalinius ar dujinius? siaip pas mane universalas ir kalba cia apie gala
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests