Ford mondeo bildesys priekyje

plastakis

Ford mondeo bildesys priekyje

Post by plastakis »

Sveiki, tika po žiemos susitaisiau važiuoklę... Tačiau vistiek priekyje yra bildesys ir jaučiamas per vairą.. Ir nesuprantu, kas čia yra... ar vairo kolonėliai šakės ar dar kažkam.. Gal kas galit padėti... Nes dabar girdisi įkyrus klaksėjimas, kaip ant smulkių duobelių važiuoju .... Plius vairas pasunkėjo...
Force

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Force »

pas mane tas pats, tik vairas nepasunkejo, nekreipiu demesio, nes nezinau kas yra, pasijaucia tik jeigu per tarka vaziuoji, labai retai. O paprastai nieko nejunti.
remygaj

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by remygaj »

Nuvaziuok ant stendo tegu ispurto ir zinosi kame bedos
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

pas mane irgi atsirado tas,o priezastis kad spyruokle remiasi i amortizatoriaus korpuso sienele.paziurekite ar pas jus nebus tas dalykas.......
Force

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Force »

vienu zodziu vaziuokle patikrino du servisai man, ir abieju atsakas viskas 100 procentu gerai, ir traukles ir granatos, ir amortikai, vienu zodziu nera prie ko prikibti. Taigi belieka vairo kolonele, vaziuojant per tarka girdeti toks metalas i metala tuksenimas. Vienam servise nuleido masina ant zemes ir patuse vairo traukle, sako vos vos girdeti, taigi itarimas vairo kolonelei. sako TA praeisi, bet jei nori sau susitvarkyti reiktu restauruoti arba pakeisti vairo kolonele. Tai tokios zinios, kol kas vazinesiu.
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

PAS MANE DABAR ISLINDO TA PROBLEMA IRGI o problema yra kad reikia keisti atramini guoli.neskubek su vairo kolonele.patikrink atraminius guolius.man per duobe vaziuojant kala ir vaira kai susuki toks kalimas jaucias.
latinoheat

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by latinoheat »

modemas wrote:PAS MANE DABAR ISLINDO TA PROBLEMA IRGI o problema yra kad reikia keisti atramini guoli.neskubek su vairo kolonele.patikrink atraminius guolius.man per duobe vaziuojant kala ir vaira kai susuki toks kalimas jaucias.
turjeau su atraminiais guoliais visia neseniai reikalu... sukant vaira pradeda bildeti (kai jau jiems visai chana) tiek i viena tiek i kita puse... o kas dar idomiausia buvo, pakeite guolius, pavazinejau menesi ir vel tas pats sudas... Pakeite antra karta vaziuoju jau tris men ir viskas ciki piki.
Taipogi mondeo turi viena idomu dalyka, nei is sio nei isto megsta trukti priekine spyruokle.
O del bildesio kas rase del amortiku ir spyruokles, man i gala buvo laabai seniai "automeistras" (levi meistrai!) sukise univeraso spyruokles tai vazinejau pora metu su barskejimu ir tipo jie nemate bedos, bet kai pradejau ziureti aiskiai matesi kad spyruokles remiasi i korpusa. Beje, gal kam reikes universalo spyruokliu :D?
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

man siandin pakeite atramini guoli,galvoaju pades,bet ne velnio.tas pats ,pinigai ismesti i bala.poto paziurejo meistrai ake pas mane is vairo kolonles tas bildesys vaira susukant,dave meistro nmr vaziuosiu pas ji autoservisa,gal jie ras priezasty.
latinoheat

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by latinoheat »

modemas wrote:man siandin pakeite atramini guoli,galvoaju pades,bet ne velnio.tas pats ,pinigai ismesti i bala.poto paziurejo meistrai ake pas mane is vairo kolonles tas bildesys vaira susukant,dave meistro nmr vaziuosiu pas ji autoservisa,gal jie ras priezasty.
bildesys? ar stiprus jis? pas mane stovint vietoje ir sukinejant vaira irgi jaucias biski jis, suprantama kad kolonele, bet tai jau keli metai ir niekas neblogeja... tad jei taip kaip pas mane, kam tada skubeti.
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

rado priezasti servise,o problema buvo neitiketinai maza :ploti: pasirodo vienas balkes varztas biski nedaverztas buvo,kai suziurejo visus varztus,tai rado tik ta balkes varzta nedasukta,va tokia ir problema buvo :D
dabar jokio kalimo nera,ir vaira sukant niekas nedunksi 8-)
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

[quote="modemas"]rado priezasti servise,o problema buvo neitiketinai maza :ploti: pasirodo vienas balkes varztas biski nedaverztas buvo,kai suziurejo visus varztus,tai rado tik ta balkes varzta nedasukta,va tokia ir problema buvo :D
dabar jokio kalimo nera,ir vaira sukant niekas nedunksi 8-)[/quot
vaziavau i kaima tai jauties is priekio dar dunksejimas ant duobiu, jauciu bus toje sakeje salemblokas, gal kas jau keitete siuos salemblokus?
Force

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Force »

Geras, pradedu manyti jog ir pas mane atraminiai guoliai gali buti, reiks paziuret ar gerai varztai prisukti. Siandien padaviau atgal ir sudunksejo, nors vairas stovejo tiesiai, tai negali buti kolonele, jei dunksi kai vairas nesukiojamas. O vaziuokle patikrinta, viskas 100 procentu gerai.
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

siandien pakeite man didiji salembloka kaireje sakeje,jis klibejo kai patikrino su lauztuvu,dabar jau nejauciu jokio dunksejimo nei ant duobiu nei sukant vaira... atraminiai guoliai bus ne prie ko :|
navanas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by navanas »

jei atraminis guolis, tai ranką pridėjus prie viršutinių tvirtinimo varžtų (tie, kur po kapotu plastmasėmis uždengti "stakanuose") turi jaustis vibracija, strigimai, kai vairas sukamas. Servise sakė, kad spyruoklės gali lūžti dėl stringančių atraminių guolių. Triukšmas nuo atraminių guolių gana stiprus, jei stipriai pabyrėję, ir ranka tikrai jaučiamas.
Force

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Force »

dar tokia versija, jog vairo kolonele laisvoka, nereikia restauruot, uztenka paverzti ir viskas. tik tiek kad paverzimas po tokiu balkiu, ant kurio ir radiatoriai sedi, tai darbo nemazai. cia tipo Fordu yda tokia, kas 100 000 km reikia kolonele sureguliuoti.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests