Ford mondeo bildesys priekyje

User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Algis »

Tik nekiskit ranku prie koloneles reuliavimo,beda ne cia.
Force

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Force »

Algi, truputi argumentuok?
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

man kai ziurejo tai vairo kolonele neturejo jokio laisvumo,o prieszastis sakes didysis salemblokas,jis 50lt tekainuoja,ir problemos kaip nebuta...
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

modemas wrote:man kai ziurejo tai vairo kolonele neturejo jokio laisvumo,o prieszastis sakes didysis salemblokas,jis 50lt tekainuoja,ir problemos kaip nebuta...
tiesa del vairo koloneles nebuna tokiu simptomu kaip kalimas,buna vairo laisvumas...
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Algis »

Neteko matyti fordo koloneles kad butu laisvumas nuo isdilimo.Senatves pozymis leidzia tepalus.Teko isardyti kolonele mondes kuri buvo prabegusi gaugiau negu trys simtai tukstanciu km. nesimate jokio padilimo.
Force

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Force »

visai susiveliau, man nieko nieks neranda, sako viskas visur ok, buvau priejes isvados, jog gali buti vairo kolonele padilus, bet is jusu sprendziu, kad kolonele greiciausiai gera, kazkokia mistika. Masina ant kelio stovi labai gerai, nieks nebarska is vaziuokles, jokiu tepalu neleidzia, isskyrus ta kalenima kai per tarka pervaziuoji. Nu Fordas mistine masina. :)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Gezatron »

Force wrote:visai susiveliau, man nieko nieks neranda, sako viskas visur ok, buvau priejes isvados, jog gali buti vairo kolonele padilus, bet is jusu sprendziu, kad kolonele greiciausiai gera, kazkokia mistika. Masina ant kelio stovi labai gerai, nieks nebarska is vaziuokles, jokiu tepalu neleidzia, isskyrus ta kalenima kai per tarka pervaziuoji. Nu Fordas mistine masina. :)
diskus stabdziu keitei ane ? padangas bandei sukeisti su galu ? :):) pradeda vibruoti nuo 80 +- ane ?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

man irgi nerado ,Tech praejau,o kai ta sake paverze vienam servise,poto vel atsirado kalimas. tai pakelus servise,su lauztuvu praejo per sakes salemblokus ,pastaba buvo kad minkstas sakes salemblokas,ten du jie stovi,gali buti kad pas tave jo ir nemato kad jis isdiles..
Force

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Force »

Gezatron, tas kalenimas beveik jau metai pas mane, nei dideja, nei mazeja, padangos ziemines GoodYear naujos, vasarines zemesnes klases irgi naujos buvo pirktos, taciau ne pigiausios, jokiu problemu, vairo nemusa, nieks nevibruoja, buvau 200 uzspaudes. Diskai geri, stabdant nevibruoja, baigiu susigyvent su tuo kalenimu retsykiais, vazineju ir tiek.
mukas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by mukas »

Ta pati problema, bet tik jauciu, kad kaireje puseja toks tunksejimas, jog butu kas nors laisvas, trankytusi kur, jauciasi tik per mazesnes duobes, buvau tikrinti vaziuokles sake viskas ok, sakyciau atraminiai, bet nepatinka tai, kad skystis dingsta is vairos koloneles.
Pijonierius

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Pijonierius »

Tikrai kad mistinė auto, man taip pat dungsena priekyje kažkur, bet važiuojant lėtai per duobes - buvau nuvaręs į servisą, priežasties nepavyko rasti :?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Gezatron »

Pijonierius wrote:Tikrai kad mistinė auto, man taip pat dungsena priekyje kažkur, bet važiuojant lėtai per duobes - buvau nuvaręs į servisą, priežasties nepavyko rasti :?
pykit nepykit bet, jei yra problema, kad kazkas dungsi ir aisku nevienam dungsi, ir servise nieko neranda - tai ar tokia vieta galima vadinti servisu.. :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by dareida »

Man tas pats dungsejimas jauciasi ir deja taip pat nera variantu kas galetu but...
Just Fordas...
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
modemas

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by modemas »

pasikeiskite gumas sakeje ir nebus dunksejimo :P kodel pas mane nera...
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Ford mondeo bildesys priekyje

Post by Dalius »

modemas wrote:pasikeiskite gumas sakeje ir nebus dunksejimo :P kodel pas mane nera...
Pas mane ir bilda per duobes važiuojant žvyrkeliu tačiau visur sako, kad nėra blogo mazgo. Tad lieku prie tos pačios modemo nuomonės - kad kaltos suminkštėjusios sailentblokų gumos, tad kol nesuplyšo ar kas neišsimalė ir nežadu keist. 8-)
MkI, MkII, MkIII.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests