problema su vairu

Post Reply
valdasbag

problema su vairu

Post by valdasbag »

Sveiki,gal kas esat susidure ar siaip ka protingo patarsim.mondeo 2004 dyzeliukas,vaziuojant ir sukant vaira jaucias kaip ir koks uzlaikymas.suki vaira o jis lyg ir nesisuka.lug kazkas laikytu.jokiu pasaliniu garsu ar dar ko nera.su keliais meistrais kalbejaus tai sako kad gali kryzmes but.kas tai ir su kuo tai valgoma,gal kas ka zinot.
HooLiGaN

Re: problema su vairu

Post by HooLiGaN »

meistari greiciausiai turejo ameny vidine granata. del to tai galetu buti, man buvo del isorines granatos. siuliciau pradziai paziuret is apacios ar neplises koks nors cicholas ant granatu, nes nuo ten reikes pradet ieskoti problema
samagonas
Dalyvis
Posts: 355
Joined: 2013 03 13 , 18:01
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: problema su vairu

Post by samagonas »

Vairo kryzme tai tikrai ne vidine granata, dazniausiai kai sunkiau atmetineja vaira tai kryzme kalta, pasitaiko ant kaikuriu prancuzu atraminiu guoliai strigt pradeda ir vairas sunkesnis pasidaro, bet ir girdisi spyruokles dungsejimas sukant vaira.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: problema su vairu

Post by Algis »

Atkreipk demesi,jeigu kryzme sukant vaira pasunkejimas turia buti toje pacioja vietoje.Man su fiesta buvo kryzme kardaniuka pakeiciau ir gerai.
guolis

Re: problema su vairu

Post by guolis »

Gali buti vairo stiprintuvui pabaiga,gali buti jog dirzelis prasisuka tada normaliai surblys nesisuka,galbut senas skystis pavandenijas (mazai tiketina) o galbut paciai vairo koloneliai aleleliuja :shock: Abejoju ar cia su granatom ir kitom vaziuokles dalim susisija.... Paziurek ar skyscio nepermazai ir pastebek ar jis bakelyje nesuburbuliaves.
pasiena

Re: problema su vairu

Post by pasiena »

man reikia keisti vairo kolonele.gal kas zino ar dyzelio ir benzino jos vienodos?pas mane 2003 benzinas 2.0.
Agregotas

Re: problema su vairu

Post by Agregotas »

Sveiki, gal esate susidūrę ir žinot ar tinka vairo kolonele nuo MKI į MKIII, konkreciai nuo 1995 metu dyzeliuko i 2001 dyzeliuka? Ar vis delto tie 6 metai pakeite labai daug ir nebetinka ?:D Problema tokia kad sukant vaira jis lyg stringa, po masina prie vairo kolonėlės girdisi tas garsas toks kai trankosi. Ford atstovybei man nesugebejo to rasti, pakeite atraminius guolius, kurie dar buvo visai neblogi mano manymu apziurejus senuosius, ir toliau vazinejau su stringanciu vairu.
User avatar
Algis
Garbės narys
Posts: 2136
Joined: 2009 08 18 , 21:49
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 1983
Location: Jurbarkas
Contact:

Re: problema su vairu

Post by Algis »

Is isvaizdos labai panasi tik marods vamzdeliu pajungimas jau padarytas kaip pas sena forda bet cia ne problema slangas padaro kokias nori.
samagonas
Dalyvis
Posts: 355
Joined: 2013 03 13 , 18:01
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: problema su vairu

Post by samagonas »

kryzme apipipurksk kokiu wd,kur prie pedalu matosi giliai. Jei ji kalta,tai sukant vaira jis turi vietomis sunkeja-lengveje. toki kaip uzdelsti sunkumai sukinejant.
Fiery

Re: problema su vairu

Post by Fiery »

man irgi tokia pati problema. supurskiau kryzme wd bet nepadejo, skirtumo nepajutau. tai telieka vairo stiprintuvas ir kalonele? kiek apziurejau kalonele gan grazi, neleidzinti, viskas ok. nezinau ko imtis :?
Agregotas

Re: problema su vairu

Post by Agregotas »

buvau vilniuj del vairo strgimo firmoj hidrovista, ispradziu nieko negalejo pasakyt, nes pas mane kai pavazineji dingsta tas strigimas vairo, taciau kai pastovejo aisktelej, uzkurus vel pradejo strigti per viduri sukant i sonus, tad darbuotojas sake gali buti ten kazkoks salnikas trukes, arba reikia kolonele pareguliuoti kas kainuotu apie 60lt jei yra priejimas, jei reikia nuimti kolonele, jos tvarkymas kainuotu apie 250lt, sake gali buti per viduri issidevejes cilindriukas, tuomet jau tektu keisti kita kolonele, o pakeitimas taip pat kainuotu apie 250lt. Po masina palindus girdisi laisvumas kolonelej, taciau darbuotojas sake kad toks laisvumas yra normalus. Tad tiek ziniu.
dede1

Re: problema su vairu

Post by dede1 »

sveiki, gal kas yra susidures su tokia beda kaip vairo tampymas vaziuojant per nelygu kelia, ziema buvo viskas ok, pakaba tvarkoj, ar gali but kad kolonele i pabaiga? kaip ir jauciasi lb nedidelis laisvumas vaire, bet ratai reguoja i menkiausia pasukima.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests