MK3 bagazines atidarymas

Valdas

MK3 bagazines atidarymas

Post by Valdas »

sweiki gal kas susidure su bagazine bagazines atidarimo rankena esat man rods pas mane kazko ji pradejo nebekontaktuoti nes ten su elektra yra noreciau issiardyt prasivalyt kontaktus. ar jinai ten issiema kaip nors? kartais ji man signalk rodo kad neuzdaryta pas man bagazine ir lemputes salon neuzgesta :|
Famich

RE: bagazines atidarymas

Post by Famich »

Pas mane ta pati problema, ir karta ja issprendziau nuvares i vista, ten man padare diagnostika, tik jiem ne sakiau kad bagazine atsidaro pati ir migtukas ne veikia, po diagnostikos kuri laika viskas ciki buvo, dabar vel pati atsidarineja, cia ne su kontaktais problema i su kompu, juk tai elektronika, auto nera senas tagi kotaktai tikrai dar nesupelyje, tiesiog reik padaryt diagnostika, o kompo resetinimas ne pades ne karta bandziau, pats nuresetines nieko ne pakeisi
Griunvaldas

RE: bagazines atidarymas

Post by Griunvaldas »

pas mane kai pirkau buvo problema su bagazines uzsidarymu..
zodziu jinai neuzsidarydavo, kartais uzsidarydavo is kokio 25 trinktelejimo :-)
esme buvo kad magnetinis pritraukejas, kuris uzdarineja bagazine susitraukdavo iki galo ir uzstrigdavo. nuo smugiu uzdarinejant matyt atsokdavo ir sudirbdavo, paskiau vel uzstrigdavo ir t.t.
susitvarkiau pats - kad iki pat galo nesusitrauktu uzdejau gumini zieduka ant aseles kuri smaukosi ir iki dabar viskas ok
latinoheat

RE: bagazines atidarymas

Post by latinoheat »

Tfu tfu tfu, bet su tokia beda dar nesusiduriau.. pas mane tik mano sedine durniuoja....
Diji

RE: bagazines atidarymas

Post by Diji »

Galiniu dureliu migtukas - taip vadinama "vaikiska lyga"...

Galima isrinkti ir tvarkyti.
latinoheat

Re: RE: bagazines atidarymas

Post by latinoheat »

Diji wrote:Galiniu dureliu migtukas - taip vadinama "vaikiska lyga"...

Galima isrinkti ir tvarkyti.
Cia apie bagazine tu?

Pas mane irgi ji pasireiskia po sios ziemos, kai palijo, pasalo, atsilo, vel pasalo... dbr tik su raktu arba mygtuku ant rakto ji atsirakina... na kartais uzplaukia is is salono atsidaro arba paspaudus bagazines mygtuka. Tai kaip suprantu pasiulymas isardyt spynele, ja pravalyt ir vel surinkt?
Mindawgas

Re: bagazines atidarymas

Post by Mindawgas »

ir kiek supratau reikia kompu klaida istrinti o tada taisyti.... :D
latinoheat

Re: bagazines atidarymas

Post by latinoheat »

Mindawgas wrote:ir kiek supratau reikia kompu klaida istrinti o tada taisyti.... :D
Tai kompas turi pirma kazkokia klaida ismest :)
ulala

Re: bagazines atidarymas

Post by ulala »

Na gerai, perskaičiau viską.. Tai išvada būtų perrinkti spynelę?
(tik raktu atsidaro, berods centrinis jos irgi nerakina)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: bagazines atidarymas

Post by Gezatron »

seip tai joa.. jai nepades.. kita ieskot..
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Diji

Re: bagazines atidarymas

Post by Diji »

ulala wrote:Na gerai, perskaičiau viską.. Tai išvada būtų perrinkti spynelę?
(tik raktu atsidaro, berods centrinis jos irgi nerakina)

Ne spynele, o mygtukas (mikrikas) kuris yra po guma. Ten problemos. Spyna (mechanika) veikia gerai, nes su raktu gali atidaryti.
ulala

Re: bagazines atidarymas

Post by ulala »

Išardžiau, taip, mygtukas pūliavo.. palūžęs šiek tiek buvo. Dabar surinkau atgal, viskas veikia ir detalių dar liko 8-)
vires

Re: bagazines atidarymas

Post by vires »

Pas mane universalas, gal kas galėtų paaiškinti, kurioj tiksliau vietoj tas mikrikas? Atsibodo bagažinę trankyti
Diji

Re: bagazines atidarymas

Post by Diji »

vires wrote:Pas mane universalas, gal kas galėtų paaiškinti, kurioj tiksliau vietoj tas mikrikas? Atsibodo bagažinę trankyti
Nu nejaugi taip sunku suprasti, kad "mikrikas" randasi ten, kur tu bandai paspausti kad atidarytusi bagazine... Pasleptas jis po guma... Reikia ardyti visa galini dangti...
ulala

Re: bagazines atidarymas

Post by ulala »

Nuimi "abšyvkę" nuo bagažinės dangčio (du medvaržčiai laiko - prireiks atsuktuvo - kryžiuko), tada atsuki keturis 10 dydžio varžtus kurie laiko tą bagažinės dalį, kurioje yra mygtukas ir numerio apšvietimo lemputės. Ištrauki tą dalį. Nesulaužydamas fiksatorių, išimi visą mygtuko mechanizmą, nuimi gumą (išvalai gumą). Ir vuolia - visas mygtuko mechanizmas prieš akis. Ten paknibinėsi - viskas aišku pasidarys...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest