MK3 bagazines atidarymas

tautviukasd

Re: bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

hmm nu bet keistai, pvz palyginu a4 ir monde tai ten paleidi ir pati uzsidaro, o cia man trinktelt reikia :?
Diji

Re: bagazines atidarymas

Post by Diji »

tautviukasd wrote:hmm nu bet keistai, pvz palyginu a4 ir monde tai ten paleidi ir pati uzsidaro, o cia man trinktelt reikia :?

Tai tamstai reikia spynos reguliuoti...
ezymka

Re: bagazines atidarymas

Post by ezymka »

zodziu kad tik tokios bedos kamuotu masinas tai butume visi laimingi:D
tautviukasd

Re: bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

Diji wrote:
tautviukasd wrote:hmm nu bet keistai, pvz palyginu a4 ir monde tai ten paleidi ir pati uzsidaro, o cia man trinktelt reikia :?

Tai tamstai reikia spynos reguliuoti...
Kaip ten ka reguliuoti? Buciau dekingas uz info :| // Cia ne beda taciau norisi, kad butu viskas normaliai :D
ezymka

Re: bagazines atidarymas

Post by ezymka »

Teisingai reikia rupintis masina, jos mus veza:D
tautviukasd

Re: bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

Geriau vis kazka pasitvarkyt, negu kad kai viskas uzpuls vienu metu nezinoti nuo ko pradeti :D
robke333
Klubo remėjas
Posts: 133
Joined: 2009 04 14 , 17:49
Vardas/Pavardė:: Robertas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2007
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2000
Location: Kaunas
Contact:

Re: bagazines atidarymas

Post by robke333 »

issiardziau ir as spyna,nes pradejo neveikt,bet po guma buvo svaru.Paspaudus mikrika,bagazine neveikia,atjungiau fiske,ir patrumpinau,viskas tvarkoj.Reiks greiciausiai mikrika keist,nes jo isardyt nelabai iseina,jis uzlietas su klijais ar su plasmase.Gal kas zinot kiek kainuoja mikrikas su visa plasmase ir laidu
MK3 2TDCI
tautviukasd

Re: MK3 bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

Istiko beda, pradejo pati savaime bagazine atsidarinet, kas turi kokiu pasiulymu :)
Čebas

Re: MK3 bagazines atidarymas

Post by Čebas »

tautviukasd wrote:Istiko beda, pradejo pati savaime bagazine atsidarinet, kas turi kokiu pasiulymu :)
Na turbut pirmiausiai issiardyti spyna reiktu nusiemus bagazines dangcio apsifke..gal prieja brudo ir dregmes ir trumpina, o toliau jau ziureti ta mikrika, gal parejo, kitas el dalis ir jungtis... O jei neissiaiskinsi, tai teks su sniuru is vidaus prie sedyniu priristi..kad dangtis neatsidarytu per kokia duobe pavarius ar gaza paspaudus :D
tautviukasd

Re: MK3 bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

Rytoj ardysim ziuresim, kartais neatsidarineja bet vistiek reik sutvarkyt, nes ciut vaziuojant keliu deziu vyno nepameciau :D
Čebas

Re: MK3 bagazines atidarymas

Post by Čebas »

tautviukasd wrote:Rytoj ardysim ziuresim, kartais neatsidarineja bet vistiek reik sutvarkyt, nes ciut vaziuojant keliu deziu vyno nepameciau :D
Gerai, kad nors ne snapsa veziojiesi..tada jau butu neatleistina klaida :melstis1:
tautviukasd

Re: MK3 bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

Is vokietijos vaziavau tada pigiai prisipirkes :D
artmas

Re: MK3 bagazines atidarymas

Post by artmas »

Pas mane neveikia is salono ir lauke tie mygtukai, tai irgi tas mikrikas? su rakteliu atsidaro(centriniu) ...universalas...
martynass

Re: MK3 bagazines atidarymas

Post by martynass »

pas mane is salono ir is lauko neveikia, o su raktu ir tuo migtuku ant rakto atsidaro. Mikrika tikrinau jis veikia.Gal kas turit minciu kas cia uzein? nes jau nebeturiu kantrybes as su ta monde visos bedos apie kokias visi cia sneka pas mane yra po truputi pradesiu viska taisyt. ;(
tautviukasd

Re: MK3 bagazines atidarymas

Post by tautviukasd »

O tai kaip ta mikrika patikrinti :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest