MK3 Lauko temperaturos daviklio vieta

Post Reply
Paulius18

MK3 Lauko temperaturos daviklio vieta

Post by Paulius18 »

tvarke masina ir atjunge lauko temperaturos davikliuka, kur jo ieskoti?

prie bampioro ar uz groteliu?
Last edited by Paulius18 on 2010 02 27 , 00:53, edited 1 time in total.
Diji

Re: Temperaturos daviklis. kur jis?

Post by Diji »

Aiskiau klausyma parasyk...


Jeigu kalbi apie isores (lauko) temperatura, tai jutiklis stovi bamperyje apacioje...
Jeigu kalbi apie variklio temperatura - tai zodziais nepaaiskinsiu...
Paulius18

Re: Temperaturos daviklis. kur jis?

Post by Paulius18 »

pataisiau klausima,
jo lauko temperaturos, bet kadangi man dejo nauja bamperi tai jauciu jau neberasiu as jo savo bamperyje, reikes varyt atgal kad pajungtu, smikiai, nes apsidairiau dabar jau neberandu as jo niekur cia... ir rodo tris ---C nesuprantu kiek silumos yra lauke :)

o gal tiksliau foto turit kur jis ten stovi, pasiieskociau prasiardes groteles imanoma ji pasiekti ranka ar reikia bamperi nuiminet?
Diji

Re: Temperaturos daviklis. kur jis?

Post by Diji »

Stovi mazdau stoikeje tarp groteliu ir priesrukunio, tik nepanenu is kurios puses. Skiriasi tvirtinimas iki 2003 ir po, bet vieta panasi...
Čebas

Re: MK3 Lauko temperaturos daviklio vieta

Post by Čebas »

Jau kelinta diena masiniukas bando ir save ir mane apgauti, kad yra vasara :D Ryte uzvedus rodo apie +12 temperatura, pasivazinejus..pakyla iki -1 -5 nors realiai lauke - 11.. Speju daviklis nusprogo ? Ar gali buti kad tiesiog tarkim ivaziavimas i pusni ar pan kazkoki poveiki dave..kad apledejo ar dar kokios bedos gali buti del jo grybavimo ?? Patikslinsiu jei kam neisku, kad kalbu apie lauko temperatura ir davikli.
Aisku jei kas turit kokiam manuale..ar siaip fotke,. butu gerai pamatyti kuriose jis vietoje padetas ?
martynass

Re: MK3 Lauko temperaturos daviklio vieta

Post by martynass »

sveiki, pas mane irgi pievas rodo tai tos kampe abi zvaigzdutes dega,tai temperatura rodo -40 ,tai as irgi noreciau issitraukti si davikli jei jis isviso pas mane yra. :D
Entrixas

Re: MK3 Lauko temperaturos daviklio vieta

Post by Entrixas »

pas mane tai prie bamperio apatiniu groteliu pritvirtintas, jas isimi ir darai ka nori su tuo davikliu.
Čebas

Re: MK3 Lauko temperaturos daviklio vieta

Post by Čebas »

Isemiau keleivio puses priekine fara, ir daviklis labai iskarto aiskiai matosi istatytas i bamperi. nepamatyti neimanoma.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests