Langu juostos

Modis

Langu juostos

Post by Modis »

Maniskes dureliu langu juostos visiskai "supelijo" gal kas susiduret su sia problema? kokia ju kaina ir pan? Srotuose "nesupelijusiu" neradau. vista visada gazdina savo kaina.... kitur neradau. Ar lengva jas pakeisti?
Last edited by Modis on 2011 03 07 , 23:16, edited 1 time in total.
Entrixas

Re: Langu juostos

Post by Entrixas »

jai kalbi apie apie juostas ant dureliu,tai jos nusiima paprastai,tiesiog imti atsargiai reikia, nes jai perlenksi nebeistiesinsi taip kaip buvo,del kainos nz
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Langu juostos

Post by Valdelis »

Jau MKIII ir jau supelijus? :/
Modis

Re: Langu juostos

Post by Modis »

Valdelis. Va butent, ir kas idomiausia kiek srotuose ziurejau nepavyko sveiku juostu rast, nors metai geri... . Aplamai kebulas visos masinos geros bukles, tik tos juostos....
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Langu juostos

Post by Valdelis »

ziurek anglu... turetum rast tikrai... gal nevisu bet...
ezys

Re: Langu juostos

Post by ezys »

jo jos pelyje ir issikelia garbanotos darosi... idomu ir man kaip jos naujos kainuotu...
Bandit

Re: Langu juostos

Post by Bandit »

zinau man vienoi auto kai taip buvo tai isilupiau ta juosta ir ten beroc cinkas ar kas ten per metalas bet jis oksiduojasi tia islupiau ta juosta ir ispurciau tokiu kaip ir miltelius. O mk3 dbr is pas mane tas pats tik vienu dureliu dar neatkeltas visu kitu atkelta, ir kai labai iskele zn pradeda net stikla raizyt. tai vakar neisemes o tiesiog atsidares langa ir siek tiek atkeles ta guma per iplisima iskrapsciau dali tu milteliu tai guzas siek tiek sumazejo.
HooLiGaN

Re: Langu juostos

Post by HooLiGaN »

Bandit wrote:zinau man vienoi auto kai taip buvo tai isilupiau ta juosta ir ten beroc cinkas ar kas ten per metalas bet jis oksiduojasi tia islupiau ta juosta ir ispurciau tokiu kaip ir miltelius. O mk3 dbr is pas mane tas pats tik vienu dureliu dar neatkeltas visu kitu atkelta, ir kai labai iskele zn pradeda net stikla raizyt. tai vakar neisemes o tiesiog atsidares langa ir siek tiek atkeles ta guma per iplisima iskrapsciau dali tu milteliu tai guzas siek tiek sumazejo.
panasiai mk1 esu dares, nes stikla subraizo kaip vinim
Modis

Re: Langu juostos

Post by Modis »

Na man stiklo nebraizo taciau per atsiradusi tarpa dregme labiau bega Ir pradejo rudyt dureliu apacia, Butent tu dureliu Jie labiausiai juosta paejusi...
andriucaxp

Re: Langu juostos

Post by andriucaxp »

man ir taip buvo, tai stiklą gali biski pabraižė. As tai nuo kitos mašinos pasikeičiau ir gerai. :D
Modis

Re: Langu juostos

Post by Modis »

gal kam bus idomu, buvau Vistoj tai susizinojau tu juostu kainas, priekine 83lt/vnt, galines panasiai, siek tiek pigesnes... . beveik netikejau, taciau tokiu kainu pasirodo buna :D o kas baisiausia, galki tekti pirkt... jei srote nerasiu
mondeikas

Re: Langu juostos

Post by mondeikas »

As srote nisipirkai uz 20Lt visas :D
Modis

Re: Langu juostos

Post by Modis »

kaip stovis? ner korozijos ant ju?
L1F3

Re: Langu juostos

Post by L1F3 »

tai nuvarai ir žiūri. Jei nėra - perki, jeigu yra - lauki, kol kokią kitą parsivarys ardymui...
Modis

Re: Langu juostos

Post by Modis »

Zodziu uz 20lt nekiekvienam pasiseka gaut. Suplakiau 80lt siandien uz visas srote, taciau galiu pasidziaugt bent tuo kad juostos kaip naujos :) tiesiog pacios i savo vieta ikrito...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests