Langu juostos

skrebe

Re: Langu juostos

Post by skrebe »

O aš pasikeičiau visas keturias servise. Naujas susidėjau kainavo visos 400 Lt. Po pakeitimo ženkliai sumažėjo (praktiškai dingo) vėjo keliamas triukšmas. Dabar net ir 130 km/ha važiuojant girdžiu padangų triukšmą, anksčiau girdėjau tik vėją.
Modis

Re: Langu juostos

Post by Modis »

Tas servisas vista? :), Beja mano dziaugsmas blesta, tos is sroto jau vel pradeda pelyt :D
skrebe

Re: Langu juostos

Post by skrebe »

Modis wrote:Tas servisas vista? :), Beja mano dziaugsmas blesta, tos is sroto jau vel pradeda pelyt :D
Ne Vista, bet juostos iš Vista, Nes jų neoriginalių nėra.. Kažkiek užsidėjo ir servisėlis, bet vistiek pigiau, nei man pačiam trenktis į Vilnių, gaišti laiką. Aišku pinigų nemažai, bet pas mane jos net atlinkę buvo, keičiau dėl vaizdo o efektas mane nustebino, nesitikėjau tokio pagerėjimo.
latinoheat

Re: Langu juostos

Post by latinoheat »

skrebe wrote:
Modis wrote:Tas servisas vista? :), Beja mano dziaugsmas blesta, tos is sroto jau vel pradeda pelyt :D
Ne Vista, bet juostos iš Vista, Nes jų neoriginalių nėra.. Kažkiek užsidėjo ir servisėlis, bet vistiek pigiau, nei man pačiam trenktis į Vilnių, gaišti laiką. Aišku pinigų nemažai, bet pas mane jos net atlinkę buvo, keičiau dėl vaizdo o efektas mane nustebino, nesitikėjau tokio pagerėjimo.
400 kainavo paprastos ar jau aliumines?
skrebe

Re: Langu juostos

Post by skrebe »

latinoheat wrote:
skrebe wrote:
Modis wrote:Tas servisas vista? :), Beja mano dziaugsmas blesta, tos is sroto jau vel pradeda pelyt :D
Ne Vista, bet juostos iš Vista, Nes jų neoriginalių nėra.. Kažkiek užsidėjo ir servisėlis, bet vistiek pigiau, nei man pačiam trenktis į Vilnių, gaišti laiką. Aišku pinigų nemažai, bet pas mane jos net atlinkę buvo, keičiau dėl vaizdo o efektas mane nustebino, nesitikėjau tokio pagerėjimo.
400 kainavo paprastos ar jau aliumines?
Paprastos
monza

Re: Langu juostos

Post by monza »

Neturit kur pinigų dėt... :|
Modis

Re: Langu juostos

Post by Modis »

monza wrote:Neturit kur pinigų dėt... :|
O ka tu siulai? geriau po keliu metu dureles supuvusias keist? :) Emiau is sroto tas juostas ir ka, vel jos "pelija". Bus is ko susidesiu naujas ir nemetysiu pinigu vejais... . Beja buvau issiardes dureles tai issiziojau kaip ju vidus atrodo del supuvusiu juostu...
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests