Ibrezimu salinimas

Post Reply
Modis

Ibrezimu salinimas

Post by Modis »

Sveiki, tikiuosi bano negausiu uz sia tema taciau : :D
Kadangi auto tenka laikyti ant saligatvio, si ryta radau perbresta visa savo mondeikos sona :( . Ne iki metalo taciau baltas matosi gan stipriai. Turbut bomzas eidam as pro saly prarado lygsvara... Perdazyti tikrai butu per brangu (abejos dureles ir sparnas) tai torejau pasiteirauti gal esat kas bande kokias priemones siam reikalui pagrazinti. Esu mates senukuose vasko teptukus, kuriu jau nebera, yra ivairiu "priemoniu" taciau rasti ju prikti nebelabai sekasi. Gal kas susidure, patarkit...
P.S. neduok dieve savo akim pamatyciau kazka masinas braizanti...
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ibrezimu salinimas

Post by Valdelis »

manau efektyviausias budas sumazinati ar jei pavyks ir pasalinti ibrezimus tai poliravimas. Ir aisku ne su poliravimo pienu o jau normalus sveitimas. Bet kad pasinaikins irgi nera garantiju, beto be foto nepakomentuosim ar labai ziauriai ten pas tave...
Esu parsisiuntes kazkoki tai markeri toki raudona/geltona. Kaip reklamas ziurejau tai ten tipo labai efektingai salina visus subraizymus taciau viena pabandizau nieko nepadejo... Ten toks kaip bespalvis polirolis ir tiek.
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: Ibrezimu salinimas

Post by marksistas »

Bandyk ieškoti tokio dalyko http://www.motorauthority.com/blog/1051 ... -no-really" onclick="window.open(this.href);return false;
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Modis

Re: Ibrezimu salinimas

Post by Modis »

Valdeli ar tik ne apie sita markeri kalbi? " onclick="window.open(this.href);return false;
:D Sita visai norejau uzsisakyt :D Man is esmes reiktu lako sluoksni kazkaip atstatyti ir manau vaizdelis butu visai kitoks.
Na idesiu nuotrauka jei bus galimybe, mano monde sidabrine ir tu ibrezimu su paprastu tel. nenufotkinsi vistiek nesimtys. Zodziu perbreztas lakas iki dazu sluoksnio lyg ir. Bandziau poliruot tai vietoj sviesios druzes pasidare tamsi druze. Ir po kiek laiko vel pasviesejo. Zodziu polirolis niekaip nepadeda... Bandysiu kovot toliau :D
Egidijus

Re: Ibrezimu salinimas

Post by Egidijus »

Susižinok tikslų savo spalvos pavaidinimą. Kažkur ant kėbulo yra lentelė. Aš jau nebepamenu - 3m. beveik praėjo. Pa'google'ink, kur ir kaip tai rasti. Pagal tą pavadinimą ir Ford spalvų katalogą tau gali tiksliai atrinkti laką parduotuvėj. Būna tokios pailgos tūtelės su šepetuku viduj - kaip moterų nagų lakas, tik metalinės. Kaune Žėrutis, Juta turi. Klaipėdoj - nežinau. Aš pats sau taip ir susitvarkiau vinimi padarytą V raidę durelėse. Visai gerai dabar. O taip pat balta (ne metalas) jau švietė.
Modis

Re: Ibrezimu salinimas

Post by Modis »

Katik gavau siuntinuka is kinieciu, "fix it pro" vadinas tas daiktas, zodziu beveik visiskai uzmaskuoja ibrezimus :yes1: jei nezinai kur jie yra tai ir nerasi :D puikus taiktas uz kelis zalius. Gydo negilius ibrezimus, tik ji naudot reikia iskart po ibrezimu nes apsinesa nesvarumais po to sunku sutvarkyt, lieka tamsesne linija siek tiek.
Paxmielas

Re: Ibrezimu salinimas

Post by Paxmielas »

Modis galetum imesti ir nuoroda zmonems, manau dealextreme nunubiednes jei is jo ir daugiau zmoniu pirks.
O kaip suprantu sneki butent apie si dalyka.

http://www.dealextreme.com/p/simoniz-fi ... -pen-52276" onclick="window.open(this.href);return false;
Pagal Video atrodo stebuklus tikrai daro :?
Modis

Re: Ibrezimu salinimas

Post by Modis »

Na maniau kad visi ir taip zino apie toki DX :) dar neblogas saitas http://www.focalprice.com/search.html?keyword=simoniz" onclick="window.open(this.href);return false; (greiciau atsiuncia) .Nesakau kad stebuklingas jis bet veikia tikrai, jei laiku daroma ir vadovaujamasi instrukcijomis rezultatas - geras. Ner ko lygint su poliroliu, tiesiog atstato lako sluoksni kaip suprantu...
kai bus nauju ibrezimu imesiu foto pries ir po :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests