MK3 variklio dangtis

Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: MK3 variklio dangtis

Post by Dalius »

Naujas10 wrote:Neatsidaro ir pas mane tas kapotas. I kaire pasukus atsoko, bet i desine pasukus spyna neveikia ir kapoto iki galo atidaryti nepavyksta. Laikiklius groteliu nuemiau, rankos prie spynos daeina. Graztas tos spynos neima. Gal zinot, kaip sia problema isspresti? Ar imanoma paciam susitvarkyti ar i koki servisa kreiptis? Is anskto dekoju.
Sveikas čia su visa instrukcija ir nuotraukom kaip susitvarkyt šį reikalą. Tik anglų kalba :)
http://www.fordwiki.co.uk/index.php?tit ... _Stuck_Fix" onclick="window.open(this.href);return false;
MkI, MkII, MkIII.
Naujas10

Re: MK3 variklio dangtis

Post by Naujas10 »

Taigi susitvarkiau. Nusipirkau grazta plieninem juostelem ivirintom gale (7,50lt), apgreziau visa spyna nuo tu dvieju varztu ir istraukiau ja lauk. Viduje liko ikrites toks plasmasinis pirstas, kuris jungia spynele ir pati atidarymo mechaniza. Tas plastmasinis pirstas pas mane buvo nulauztu galu, todel ir negalejau atrakinti. Pati mechanizma galima atrakinti ir atsuktuvu, tokiais paciais judesiais kaip ir su raktu. Sekmes visiems tvarkant sia beda, nes buvau 2 servisuoe ir nesutvarke.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: MK3 variklio dangtis

Post by Raime »

Vyska puikiai susitvarkiau pagal sia duota nuoroda,pora valandu pazaidziau ir dabar vyskas darinejasi puikiai bent kol kas o kaip bus ateityje matysim :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Lyro

Re: MK3 variklio dangtis

Post by Lyro »

Tik as nesuprantu kam drost groteles jeigu jos sisitraukia tik 2 varztus atsukus, sakyciau gana netvarkingas darbas
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: MK3 variklio dangtis

Post by Raime »

O tu pabandyk nuimti groteles neatidarius kapoto,apacia groteliu tai as atkabinau o kaip prie virsutyniu tvyrtinimu prieiti ? Jei toks gudrus pasakyk,kiti gales negadynti groteliu
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Lyro

Re: MK3 variklio dangtis

Post by Lyro »

Na žinai, geriau 10kart pagalvot negu imt ir laužit, visada yra būdas sutvarkyti viska tvarkingai. + Jei jau matėsi simtomai reikėjo tvarkytis iki tol kol bėda neišsivystė.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: MK3 variklio dangtis

Post by Raime »

Lyro wrote:Na žinai, geriau 10kart pagalvot negu imt ir laužit, visada yra būdas sutvarkyti viska tvarkingai. + Jei jau matėsi simtomai reikėjo tvarkytis iki tol kol bėda neišsivystė.
Na ziuriu tu toliau pasakas seki,na tai matau esi gudrus tai pagalvok tuos 10 kartu ir parasyk kaip nuimti groteles neatidarius kapoto kad kitiems nereiketu gadynti nieko,kas liecia is anksto kad tvarkyti tai cia su tavim galiu sutykti bet velgi ten stovi plastmase uz spineles ir ji gali skylti staiga,be jokiu kaip sakant perspejimu,manau zinai kokia ten sistema padaryta jei sneki ?
Beje lauziti nieko nereikia,ten tik po zenkliuku plastmase reikia isgresti
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests