plovimas, poliravimas , sedyniu valymas, isbrezimu paslepima

Post Reply
Pauliusuk

plovimas, poliravimas , sedyniu valymas, isbrezimu paslepima

Post by Pauliusuk »

Sveiki,

Reiketu jusu pagalbos, su koka chemija plaunat ir poleruojat masinas ?
Noreciau naudoti jau patikrintus variantus,

gyvenu uzsienyje tai tektu siustis is ebay, gal pavadinimus ar patarimus duosit.

Ir dar plius , pas mane sedynes labai jau purvinos, tokia pirkau jau, nezinau kaip isvalyt ir kas padetu ? bandziau plauto su vandeniu bet nepadeju, reikia kazkokios chemijos.

Duokit patarimu nuo pat plovimo masinos iki pat poliravimo. Masina pabraizyta pas mane tai reiktu kazkaip paslepti duos subaizymos. Esu girdejas, kad yra kazkokia chemija , uztepi ant masinos palaikai pora minuciu ir su skuduriuku sausu itrini gerai ir pasislepia subraizymai.. gal kas zinot pavadinima situ preparatu ?

Aciu
Modis

Re: plovimas, poliravimas , sedyniu valymas, isbrezimu pasle

Post by Modis »

Ibrezimai jei nera pazeistas dazu sluoksnis bandyk http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=fix+it+pro" onclick="window.open(this.href);return false; efektas ne amzinas taciau uo tokia kaina tikrai vertas demesio daiktas. Kaip ir rasoma jis uzmaskuoja ibrezimus kurie pazeide lako sluoksni. Jei ibrezimai gilys nepades tada gali ieskot piestuku su spalva raba tiesiog perpust detale.
Del mazinos plovimo nesus sau galvos pirk sampuna su vasku ir viskas bus ok. Polirolis kolkas kiek esu bandes turlte wax niekad nenuvyle,. Vertas kainos. O del salonos manau kad teks apsilankyt plovykloj. mondeo salonas megsta labai sugert bruda paprastaui neatplausi. :)
Pauliusuk

Re: plovimas, poliravimas , sedyniu valymas, isbrezimu pasle

Post by Pauliusuk »

aciu uz atsakyma

as ieskausi kur poleruoja masina su svytriniu popieriumi ir uztepa kazkokia pasta, esu girdejes, kad gerai atrodo masina po tu proceduru. na ziuresim kaip cia bus

matai as is anglijos, tai nezinau kaip cia bus, o lt tai daug kur daro..
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests