Vanduo mašinos salone

Post Reply
sharaz15

Vanduo mašinos salone

Post by sharaz15 »

Prašau pagalbos. Po gero lietaus, priekyje, keleivio pusėje atsiranda vandens. Buvau atlupęs kilimus ir susidarė toks vaizdas, jog vanduo atbėga iš viršaus ( nuo bardačioko, iš po paralono ) :
Image
Nutariau prie priekinio lango,iš lauko, keleivio pusės užtept silikonu, nes pilant vandeni ant priekinio stiklo jis pabėga po plastmase :
Image
Dabar po lietaus jau ne taip daug atsiranda vandens, tačiau problema iki galo neišspręsta. Viso lango neužtepiau silikonu:
Image
Ar įmanoma kad vanduo patenka būtent pro šią neužteptą plastmasės vietą į saloną ? Ar iš viso čia yra logikos, su lango užtepimu silikonu ? O gal tiesiog mažiau lijo ir mažiau pribėgo pro kitą vietą ir pan ?Gal turite dar kokių minčių ? Nes man tai "kosmosas" kažkoks :D
caboy
Dalyvis
Posts: 10
Joined: 2012 08 22 , 19:25
Vardas/Pavardė:: Šaras
Lytis: Vyras
Vairuoja nuo: 2008
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Vanduo mašinos salone

Post by caboy »

Filtrą salono bandei žiūrėt ar nepraleidžia pro jį?
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Vanduo mašinos salone

Post by marenas »

man taip buvo tai leido pro salono fltra nes ten eina tokia guma ja teko pakeisti o ir nubegimo kanaliukas buvo paluzes tai pasitvarkiau 20minuciu reikalas ir viskas tvarkoi dabar
sharaz15

Re: Vanduo mašinos salone

Post by sharaz15 »

reiks filtrą pabandyt pažiūrėt. Bet kaip suprantu jeigu filtras praleidžia tai iki jo vanduo atbėga pro plastmase tarp stiklo ir kapoto (foto) kur tepu silikona ?
Agregotas

Re: Vanduo mašinos salone

Post by Agregotas »

Sveiki, turejau lygiai ta pacia problema MK3 automobilyje, prie stiklo ten tikrai nereikia nieko klijuoti, tiesiog issiardai ten plasmases prie lango ir vidaus salono filtra atsisuki nuo kebulo ten du varztai, ten rasi sutrupejusia tarpine, vat butent ten ir reikia viska pertepti silikonu, pats tepiau juodu tikrai stipriu, senukuose pirktas, kazkas cia jau siame forume ir buvo ji pasiules, pertepi sudedi viska tvarkingai ir baigiasi visos bedos, uztikrinta ir patikrinta, is po bardacioko daugiau nei laselio, ta paty netgi padariau ir MK2 ir ten pasibaige problemos, tik va galetu kas normaliai pasakyt kaip dureles sutvarkyt kad ten nebegtu vanduo, vat tada buciau dekingas labai:D
Davincis

Re: Vanduo mašinos salone

Post by Davincis »

Agregotas wrote:Sveiki, turejau lygiai ta pacia problema MK3 automobilyje, prie stiklo ten tikrai nereikia nieko klijuoti, tiesiog issiardai ten plasmases prie lango ir vidaus salono filtra atsisuki nuo kebulo ten du varztai, ten rasi sutrupejusia tarpine, vat butent ten ir reikia viska pertepti silikonu, pats tepiau juodu tikrai stipriu, senukuose pirktas, kazkas cia jau siame forume ir buvo ji pasiules, pertepi sudedi viska tvarkingai ir baigiasi visos bedos, uztikrinta ir patikrinta, is po bardacioko daugiau nei laselio, ta paty netgi padariau ir MK2 ir ten pasibaige problemos, tik va galetu kas normaliai pasakyt kaip dureles sutvarkyt kad ten nebegtu vanduo, vat tada buciau dekingas labai:D
Pasikeisk visas gumas stiklu ir nebegs:)
Arijus

Re: Vanduo mašinos salone

Post by Arijus »

Sveiki, gal kas esate susidurę su vandeniu bagažinėje? Langai rasoja kaip velniai, įsėdus apsiniaukia per kelias minutes. Vėjelis padeda tik priekiniam langui. Visi kiti visada aprasoję. Pažiūrėjau bagažinę, o ten irgi šlapia. Niekaip nesuprantu iš kur tie vandens lašeliai bagažinėje. Gal kam taip buvo?
(tiesa pastebėjau, kad bagažinės viduje-viršuje yra tokios skylutės, o tose skylutėse dar daugiau dregmės)

Nuotrauka: http://i49.tinypic.com/f9qlms.jpg :doh1:
Robinis

Re: Vanduo mašinos salone

Post by Robinis »

kas liecia bagazine tai turejau tokiu ciudu su mk2. Tai ilgai ir nuobodziai ziurejau gumas garaze su proziku tamsyje, kurios lieciasi su dangciu ir kebulu kai uzdarai bagazine , ir tarpus tarp lempu. Tai paskiau biski silikon ir valio buvo.
Rolandas Snekker

Re: Vanduo mašinos salone

Post by Rolandas Snekker »

Sveiki turiu tokia pat beda su vandeniu salone keleivio pusej. Bet jau sutvarkiau oro filtro deze uztepiau su klijais bet problema vistiek liko. pastebejau kad vanduo patenka i oro filtro deze ir kilo klausimas kad gal man truksta vienos dalies ant lango krasto (Langas buvo perklijuotas). Tai gal galit kas issklaidyti mano abejones. Ar ta raudonai apibrezta juostele turi eiti per visa langa? Ar cia ir baigtis. Nes man ji atrodo kaip nulauzta.
https://imagizer.imageshack.us/v2/826x6 ... vjZ9FZ.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
sidabras
Moderatorius
Posts: 502
Joined: 2011 05 03 , 13:54
Vardas/Pavardė:: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 2,0 l Zetec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Vanduo mašinos salone

Post by sidabras »

manau pakomentuos su tuo labiau susidure mk3 savininkai, bet kiek man zinoma vanduo i sios laidos mondeo patenka tik per dureles, beveik visais atvejais- vairuotojo, nes tarpdury guma kazkuri buna pavargusi ir susimynusi, paieskok dar po foruma, kazkur buvo man rodos rasyta ir taisymo budu
Egidijus

Re: Vanduo mašinos salone

Post by Egidijus »

Taip, turi būti ta detalė per visą plotį. Taip, dėl jos gali leisti vandenį lyjant.
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Vanduo mašinos salone

Post by marenas »

Egidijus wrote:Taip, turi būti ta detalė per visą plotį. Taip, dėl jos gali leisti vandenį lyjant.
ziurek kaskur ir as buvau rases kaip pasalinti sia beda pasmane per visas dureles leisdavo o dbar sausa
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Vanduo mašinos salone

Post by Raime »

Marenai jam ne pro duris leidzia o pro salono filtra
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Vanduo mašinos salone

Post by marenas »

Raime wrote:Marenai jam ne pro duris leidzia o pro salono filtra
apie salono filtra irgi buvau snekejas nes man irgi leido
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests