Puslapis 11

MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 08:15
Andrius
Sveiki,
manoji monde rakinama yra pastoviai raktu, nes signalizacijos ten jokios nera. Ir abu raktai paprasti, be jokiu mygtuku. Zodziu visada viskas kaip ir buvo normaliai, bet paskutines dienas vos galiu atrakinti, uzsirakina labai lengvai, bet atrakinti-sukant rakta, pasisuka visas, bet labai sunkiai, ir tik is kelinto karto buna uztaiko , kad atrakinti. Na speju kad spynele susidevejo tiesiog nuo rakinejimo. Su abiems raktais taip pat, su antru raktu irgi taip pat, pirma kart atrakino kaip ir normaliai, o poto irgi tas pats, tai gal tik sutapimas, nors ir raktai pas mane kaip "siufeliai" atrodo, niekam tike. Nu cia jau fordo zenkliukas toks. Koki turim sprendima? keisti spynele? bet teks keisti abi, ir uzvedimo spynele, kad raktas tas pats butu? Negi du raktus skirtingus nesiosiu.. Ar deti tipo kaip signalizacija koki suda, kad pulteliu rakinetu? Manau sitas variantas man paciam gali butu per sunkus, tai spyneles pakeist gal lengviau. O kaip su uzvedimo spynele butu pakeitus? Nesusiknis kompui smegeneles kokios ten? Manau kad ne.. o gal yra koks paprastesnis budas dar, kaip ispresti sita nesamone? Nes tuoj viena ryta nebeatrakinsiu masinos....

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 09:04
tddiguru
Signalizacijos nebuvimas ir centrinis uzraktas nebutinai turi buti susije. Galimi keli problemos sprendimo budai:
1. Kaip ir minejai, paciu spyneliu pakeitimas kitomis devetomis - neilgalaikis sprendimas, jeigu auto rakineji daug kartu per diena. Pacios spyneles regis yra vienodos, tad uzdegimo spyneles tikrai nereiketu keisti.
2. Visos MK3, net ir bazines komplektacijos, turi centrini uzrakta. Tau reiktu gauti standartini rakteli su 3 mygtukais, po to ji priristi prie centrinio uzrakto - procedura trunkanti keleta sekundziu. (Staigiai ijungti-isjungti degima 5 kartus kol pasigirs pyptelejimas, po to paspaudi bet kuri pultelio mygtuka ir GEM modulis vel pypteles - raktelis sekmingai priristas prie centrinio uzrakto). Problemu gali kilti del imobilaizerio. Kaip speju, standartinis raktelis bus pamestas ar panasiai, nebent nusisneku ir yra tokiu Mk3 modeliu be centrinio uzrakto.
3. Gauti naudota visa vairuotojo centrinio uzrakto "kelma" - nereiks vargt del spyneles, jeigu dar gautum ir pulteli.
Pacios spyneles keisti kaip ir neapsimoka - uzims daugiau laiko negu kad pasikeist visa kelma. Praeitais metais pasikeiciau vairuotojo puses kelma, kadangi centrinis visa laika durniavo. Kelmo kaina tuo metu - 15€.

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 09:16
Andrius
2 variantas labai neblogai skamba. Kiek supratau, pririsus rakteli, galimetu juo rakineti dureles centriniu ir tiek, visa problema issisprendzia... Kas turi rakteli? :D

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 09:43
tddiguru
Taip, būtų galima.. Bet dar klausimas, ar normaliai veikia pas jus visų durelių kelmai, o ypač vairuotojo durelių, kurios atsakingos už visas kitas dureles ir bagažine. Taip pat reiktų nepamiršti imobilaizerio, kuris čia yra svarbiausias veiksnys, kadangi naujas raktelis=naujas immo čipas, kurį bus būtina pririšti, nes nepririšus mašina taip ir stovės vietoje, su neužvestu varikliu. :D Nepaminėjai, kelintu metų auto pas tave?

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 10:00
Andrius
rakinant raktu tai viskas puikiai uzsirakina, visos durys ir bagazine. Pas mane 2001m. Tai pririsimo nepakaks kaip minejai su raktelio pasukimu prie centrinio? dar lieka klausimas su imobilaizeriu?

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 10:11
tddiguru
Na jei visos durelės užsirakina, pririšus naują raktelį prie centrinio tada beliktų imobilaizerio klausimas. Dar gali pabandyt tokį bajerį, kad po to neapsigaut su veikiančiu centriniu: Iš vidaus užrakink vairuotojo dureles su knopke ant durelių, iškart visos durelės turėtų užsirakint+bagažinė iš vidaus. Čia yra kaip ir saugumo funkcija. Taip užrakinus iš vidaus, pašaliniai asmenys negali atidaryt nei durelių, nei bagažinės iš lauko, o žmonės esantys salone, gali laisvai jas atidaryt. Jeigu šitas prikolas veikia, tada pas tave 100% veikiantis centrinis, belieka susiveikt pultelį.
Pas tave TDDi variklis. Yra toks kaip ir ale slaptas dalykas, kaip kad naujo raktelio pririšimas prie imobilaizerio įjungus ir palaikius degimą ~5 minutėms. Gali suveikti, gali ir ne. Neužbėgant įvykiams už akių, tai visų pirma reikėtų gauti pultelį. Jeigu viskas gerai, tai jokių kelmų ir nereikės keisti bei naudoti padilusių spynelių rakinėjant auto.

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 12:52
Andrius
O jei nuspaudus is vidaus uzrakinima, rakinasi tik priekines abi durys?

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 13:18
tddiguru
Pas mane rakinasi visos 4 ir bagažinė. Svarbiausia, kad rakinant iš lauko su spynelė visos užsirakintų.

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 13:20
Andrius
is lauko rakinant su raktu viska uzrakina.

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 13:26
tddiguru
Tai viskas OK bus, ieškokis pultelio..

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 13:39
Andrius
ta prasme kito rakto su mygtukais? as baigiu visai susipainioti jau... jei nera labai sunku , is naujo viska paaiskink ka man reikia padaryti... :melstis1: :doh:

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 13:59
tddiguru
Taip, tau dabar reikia susirasti bet koki kitą MK3 rakteli su 3 knopkių pulteliu, po to bandysim jį pririšt prie centrinio užrakto modulio bei imobilaizerio. Jeigu dar kas neaišku, mestelk žinutę man į PM. :)

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 14:05
Andrius
kolkas viskas aisku, aciu, ieskosiu raktelio. o poto dar kankinsiu tave toliau, jei gali imesk savo nr man i pm.

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 20:35
berankis5
pas mane is vidaus rakinant kartais užsirakina visos kartais tik vairuotojo kartais abi priekinės :D o rakinant raktu norint užrakinti visas dureles ir bagažine įkišus rakteli pirma reikia ji pasukti i atrakinimo padėti tada i užrakinimo ir tik tada viskas užsirakina, nes jei įkišus rakteli suki į užrakinimo padėti tai užsirakina tik abi priekinės

Re: MK3 spyneles

StandartinėParašytas: 2016 01 28 , 21:12
tddiguru
@berankis5: Išvada aiški - durniuojantis vairuotojo centrinio užrakto "kelmas". Gali pabandyt dar kartą pririšt pultelį prie centrinio užrakto. Staigiai įjunk-išjunk degimą 5 kartus, pasigirs ilgas pyptelėjimas. Po pyptelėjimo paspausk bet kurį mygtuką and pultelio, vėl pasigirs pyptelėjimas iš GEM modulio ir raktelis bus pririštas. Aišku nėra ko prarasti, tad gali ir pabandyt, sugaiši 10 sekundžių, o gal atsipeikės, bet abejoju ar padės. Vairuotojo durelių kelmas yra blogis ir dažniausiai jis sukelia visas bėdas su centriniu užraktu. Kitas dažnai nusprogstantis dalykas tai pats mikro daviklis bagažinėj, bet su šita nesąmone dar galima gyvent.