MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Diji

MK3 OBD II diagnostika dizeliui

Post by Diji »

Sveiki,

Mondeo III (kaip ir kitos masinos, nuo 1998m) turi OBD II tipo jungti pajungti diagnostika. As kalbu NE apie profesionalia diagnostika, o apie diagnostika, kuri su kabeliu + adapteriu jungiasi prie kompo, pvz notebook'o ir su specialiomis programomis galima stebeti ir keisti variklio darba. Diagnostika reikalinga tik del stebejimo (arba tiesiog noriu tureti), nereikia siulyti man varyti i servisus, nes to tikrai man nereikia...

Jeigu kas TIKSLIAI zino kokio tipo adapteri reikia nupirkti kad pajungti prie mano TDDI, buciau labai dekingas. Gal kas jau bande...

Kiek teko ieskoti informacijos, su diesel iki 2004 metu pajungimo labai daug neaiskumo... Su benzu paprasciau...

Nuorodos su zodziais "ten parduoda", "tas turetu tikti", ir t.t. netinka...

PRASAU rasyti "i tema" ir nedarom eilini karta OT...

Aciu
Diji

RE: OBD II diagnostika

Post by Diji »

Fresher para??:
nu tai pajungia i laptopa, o ten yra programa, ir ziuri, ko tu dar nori??? kaip kitaip buna???
Yra nesiojamiji skeneriai, stacionarios diagnostikos (PVZ, Bosch)

Man reikia prie notebook'o pajungimo.
Diji

RE: OBD II diagnostika

Post by Diji »

Fresher para??:
tai tau reik ko? tos fiskes su laidu kur kisas i masina o kitas galas i laptopa? :)
Taip, man reikia kabelio. As gi virsuje rasiau.

Tas netiko. http://www.skelbiu.lt/3991827.html Bandem pajungti, bet nieko gero :(


Daugiau info apie OBD II http://www.lbm.lt/obd_ii.htm

Todel ir rasau, reikia tokio zmogaus, kuris BUTENT JUNGE PRIE MONDEO III TDDI...
latinoheat

RE: OBD II diagnostika

Post by latinoheat »

Zinok bedu yra ir su mano benzinine. Nuvaziavau pas dujininkus, kadangi "check engine" lempute uzsidege, tai jie bande diagnostika pajungt prie masinos kompo, bet niekaip nesusijunge. Tad pareguliavo dujas ir klaida paliko. Vaziuosiu ryt pas kitus elektrikus, gal jiem pavyks prisijungt.
Diji

RE: OBD II diagnostika

Post by Diji »

latinoheat para??:
Zinok bedu yra ir su mano benzinine. Nuvaziavau pas dujininkus, kadangi "check engine" lempute uzsidege, tai jie bande diagnostika pajungt prie masinos kompo, bet niekaip nesusijunge. Tad pareguliavo dujas ir klaida paliko. Vaziuosiu ryt pas kitus elektrikus, gal jiem pavyks prisijungt.
Mano masina junge prie diagnostikos Vistoje (pazistamas Vistoje padare nemokamai) ir dar junge prie Bosch (draugo servisas). 1 ir 2 variante viskas gerai. Galejom matyti automobilio parametrus, patikrinti klaidas, pvz. ijungti/isjungi galinio lango sildyma, centrini ir t.t. Viskas veikia :)

Del duju. O pas tave emuliatorius stovi kad "apgauti" kompa?...
latinoheat

RE: OBD II diagnostika

Post by latinoheat »

Diji para??:
latinoheat para??:
Zinok bedu yra ir su mano benzinine. Nuvaziavau pas dujininkus, kadangi "check engine" lempute uzsidege, tai jie bande diagnostika pajungt prie masinos kompo, bet niekaip nesusijunge. Tad pareguliavo dujas ir klaida paliko. Vaziuosiu ryt pas kitus elektrikus, gal jiem pavyks prisijungt.
Mano masina junge prie diagnostikos Vistoje (pazistamas Vistoje padare nemokamai) ir dar junge prie Bosch (draugo servisas). 1 ir 2 variante viskas gerai. Galejom matyti automobilio parametrus, patikrinti klaidas, pvz. ijungti/isjungi galinio lango sildyma, centrini ir t.t. Viskas veikia :)

Del duju. O pas tave emuliatorius stovi kad "apgauti" kompa?...
Pas mane dujos turi savo atskira kompa, kuris pajungtas prie masinos kompo ir dujas paduoda pagal masinos kompo parametrus...
Kiek pamenu pries perkant vistoje man irig patikrino be problemu... Gal jie neturi porgramos mano metu mondei, gal tai yra beda. Ryt varau pas draugus i serviza keist termostata, tad gal ju elektrikas prisijungs ir paziures. Pranesiu kaip sekes :).
marko

RE: OBD II diagnostika

Post by marko »

Turiu kabeli elmn 327 ir pasijungiu laisvai prie savo mondes bandziau 2002 mondes mk 3 kuo puikiausiai

varikli matau visa ..... kas idomiausia crysleri valgo . citroena taip pat pajunges buvau ..


kas norit pasibandyt negaila duosiu .... rasykit ....

parsisiunciau is amerikes kainavo apie 90 lt rodos :)
Last edited by marko on 2008 11 17 , 15:34, edited 1 time in total.
Diji

RE: OBD II diagnostika

Post by Diji »

marko para??:
Turiu kabeli elmn 327 ir pasijungiu laisvai prie savo mondes bandziau 2002 mondes mk 3 kuo puikiausiai

varikli matau visa ..... kas idomiausia crysleri valgo . citroena taip pat pajunges buvau ..


kas norit pasibandyt negaila duosiu .... rasykit ....

parsisiunciau is amerikes kainavo apie 90 lt rodos :)
Gera naujiena :) Ir dar is Vilniaus. Reikes "pabandyti"... :)
Diji

Re: OBD II diagnostika

Post by Diji »

Tomas 1888 wrote:Nezinau, paskutines versijos ELM327 nebandziau, bet 1.2 su moderatorium bandem jungti - nemato.
Pabandysiu ir pranesiu, bet kiek zinau ELM327 dyzeliniu fordu nemato.

Draugelis turi VCM, jei kam reikia - galime prisijungti.
Brangiai neprasysiu.

Draugelis - tai Mirka?...
Tomas 1888

Re: OBD II diagnostika

Post by Tomas 1888 »

Diji wrote:
Tomas 1888 wrote:Nezinau, paskutines versijos ELM327 nebandziau, bet 1.2 su moderatorium bandem jungti - nemato.
Pabandysiu ir pranesiu, bet kiek zinau ELM327 dyzeliniu fordu nemato.

Draugelis turi VCM, jei kam reikia - galime prisijungti.
Brangiai neprasysiu.

Draugelis - tai Mirka?...
Taip.
Tomas 1888

Re: OBD II diagnostika

Post by Tomas 1888 »

Fordo dyzeliu niekas nemato is universaliu OBD skaneriu.
Tomas 1888

Re: OBD II diagnostika

Post by Tomas 1888 »

Cia irgi nematau sarase dyzeliniu Fordu:
http://www.microline.ru/prestige_v55.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Vytautasv

Re: OBD II diagnostika

Post by Vytautasv »

Vistoje domejausi su kokiu protokolu dirba TDci ,tai pasake kad fordas neteikia informacijos.
Gaila daiktas labai idomus ir naudingas,gal sudomins benzininio fordo savinininką-parduodu .Atsiveziau is rusijos 1 vnt. Beje oficialus
gamintojo atstovas sake kad dirba ir su dizeliais bet nesuvisais juk fordas naudoja daug protokolu reikia bandyti. Pabandymas 5 min.
Diji

Re: OBD II diagnostika

Post by Diji »

Tomas 1888 wrote:Fordo dyzeliu niekas nemato is universaliu OBD skaneriu.

TDCI mato... Forume yra Marco, kuris turi ELM ir mato klaidas...
Tomas 1888

Re: OBD II diagnostika

Post by Tomas 1888 »

Diji wrote: TDCI mato... Forume yra Marco, kuris turi ELM ir mato klaidas...
Mato viena konkrecia masina ar visus TDCI?
Tavo mato?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests