Rasoja langai MK3

puodziukaitux

Rasoja langai MK3

Post by puodziukaitux »

Sveiki,

Turiu problemele su savo Mondeo. Pradejus lyti uzrasoja langai.
Kalbejau su keletu meistru sako pas tave salono filtras uzsikises reikia keisti, bet nei vienas negali pasakyti kur jis yra ir negali pasakyti ar tai garantuotai padetu.
Gal kam nors yra panasiai buve ir zinot ar gali buti nuo to filtro langai uzrasoti. Atejo ruduo bijau kad kai prasides leitus nebematysiu kur vaziuoti reikia tvarkyti, bet nesu tikras nuo ko pradeti.
Patarkit jei galit.
Aciu :)
Last edited by puodziukaitux on 2009 09 30 , 15:07, edited 1 time in total.
donatiis
Dalyvis
Posts: 225
Joined: 2009 04 21 , 18:44
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1999
Location: Šiauliai
Contact:

Re: Rasoja langai

Post by donatiis »

taip taip jei rasoja tai salono filtras jau vsio,zinoma problema,keisk ir visks bus ok 8-)
puodziukaitux

Re: Rasoja langai

Post by puodziukaitux »

O dar tada toks klausimelis kur ji rasti???
Kazkaip nesu susidures tai nelabai zinau net nuo kur pradeti ieskoti :?
Griunvaldas

Re: Rasoja langai

Post by Griunvaldas »

http://fordwiki.co.uk/index.php/Pollen_ ... ter_Change" onclick="window.open(this.href);return false;
tik pas tave kitoje puseje, nes cia anglas.
taip pat paziurek ar nedregna po kilimeliais, ypac keleiviu gale, mondeo turi tokia beda...
_dalius_

Re: Rasoja langai

Post by _dalius_ »

arba uzsikirtus sklende, bent jau pas mane taip buvo, tai padariau kad isvis sklende neuzsidarinetu ir *labai gerai* db jokio rasojimo :)
liulis

Re: Rasoja langai

Post by liulis »

_dalius_ wrote:arba uzsikirtus sklende, bent jau pas mane taip buvo, tai padariau kad isvis sklende neuzsidarinetu ir *labai gerai* db jokio rasojimo :)
O jai ne paslaptis kur ta sklende?
Ačiu
puodziukaitux

Re: Rasoja langai

Post by puodziukaitux »

Dekui uz konsultacija, savaitgali pasikeiciau filtra :ploti: pasirodo nieko sudetingo 10 minuciu ir viskas :yes1:
Dabar lauksiu kada per lietu teks pasivazineti paziuresi ar padejo :|
O kilimeliai atrodo sausi bet dar del visa ko pasitikrinsiu :|
Griunvaldas

Re: Rasoja langai

Post by Griunvaldas »

ziurek po kilimeliais, pridek ranka ir spustelk. dar po lietaus paziurek ar yra vandens tarp slenkscio ir duru gumos
_dalius_

Re: Rasoja langai

Post by _dalius_ »

liulis wrote:
_dalius_ wrote:arba uzsikirtus sklende, bent jau pas mane taip buvo, tai padariau kad isvis sklende neuzsidarinetu ir *labai gerai* db jokio rasojimo :)
O jai ne paslaptis kur ta sklende?
Ačiu
Isimk bardacioka ir pamatysi reguliouojant ventiliatoriaus padetis ardarinejas ar ne tokia svirtis,jei nesdarineja atlenki svirti ir vsio:)
Tomeshas

Re: Rasoja langai

Post by Tomeshas »

kol kas nieko, kad rasoja, bet žiemą pradės iš vidaus užšalinėt ;). aš po kilimėliais visada laikraštį patiesiu, o prieš pat namus praveriu langus, kad šiluma iš automobilio išeitų. su šiluma iškeliauja ir drėgmė
monde0

Re: Rasoja langai

Post by monde0 »

Tomeshas wrote:kol kas nieko, kad rasoja, bet žiemą pradės iš vidaus užšalinėt ;). aš po kilimėliais visada laikraštį patiesiu, o prieš pat namus praveriu langus, kad šiluma iš automobilio išeitų. su šiluma iškeliauja ir drėgmė
as laikrascio netiesiu, bet langus ziema pradarau, kad siluma iseitu ir atsuku ant salto, kad pustu, pries sustodamas. ar vasara ar ziema nuo langu ruka nupucia ijungus kondiske, jei veikia ji tai momentaliai viska nupucia :)
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Rasoja langai

Post by dareida »

prie tos pacios temos: kaip veikia jusu galinio lango sildymas? pas mane jis toks vaizdas kad labai labai silpnai, lyginant su kitom auto tai toks vaizdas kad isvis neweikia, nors pavaziawus kuri laika matos kad veikia, veidrodeliai nudziovinami akimirksniu, problemos kaip ir ner su jais, bet wa kad galinis langas nurasotu tai reik vos ne 30km vaziuot, ar ir pas jus taip yra ar pas mane cia kazkokia beda?
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
Egidijus

Re: Rasoja langai

Post by Egidijus »

dareida wrote:prie tos pacios temos: kaip veikia jusu galinio lango sildymas? pas mane jis toks vaizdas kad labai labai silpnai, lyginant su kitom auto tai toks vaizdas kad isvis neweikia, nors pavaziawus kuri laika matos kad veikia, veidrodeliai nudziovinami akimirksniu, problemos kaip ir ner su jais, bet wa kad galinis langas nurasotu tai reik vos ne 30km vaziuot, ar ir pas jus taip yra ar pas mane cia kazkokia beda?
Pas tave sedanas ar kita? Kokį rasojimą džiovini: iš išorės ar vidinį? Jei vidinį, tai turi greit nudžiūt. Jei išorinį ir ne sedanas, tai geriausia pasinaudoti valytuvu. Jei sedanas ir džiovina ilgai - normalu.
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Rasoja langai

Post by dareida »

sedanas, dziovina be galo ilgai :( vazineju kaip koks ikarusas nuolat su aptrauktu langu
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
Egidijus

Re: Rasoja langai

Post by Egidijus »

dareida wrote:sedanas, dziovina be galo ilgai :( vazineju kaip koks ikarusas nuolat su aptrauktu langu
Jei migla iš vidaus, tai dar pažiūrėk, ar nešlampa po kojom gale. O ir salono filtrą patartina keisti kas rudenį. O jei tai nepadės, tai lieka važiuot pas elektriką.

O jei migla iš išorės - rasos taškas ar šiaip lašeliai, tai čia jau nieko nepadarysi.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests