Raktu dauginimas (tik klubo nariams)

doncyz

Raktu dauginimas (tik klubo nariams)

Post by doncyz »

Sveiki vyriokai! Va man cia tos klausimas pasistojo:D kadangi mano mondes raktas tik vienas tera.. noriu pasidaryti dar viena... gal kas dauginosi raktus? kur reiketu vezti? i paprasta raktu dauginimo dirbtuve, o paskui i ford centra, kad uzkoduotu, ar kaip?Kiek tas malonumas kainuoja? kas esat tai dare apshvieskit:)
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: Raktu dauginimas

Post by Fresher »

nu zinau, uzsakinejama ford centre. kainos buvo ~5olt, db nepasakysiu kiek :)
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
doncyz

Re: Raktu dauginimas

Post by doncyz »

Tai ford centre tiesiog uzsisakai jog padaugintu tau rakta, sumoki pinigus ir viska sutvarko? Kazkaip maniau, jog i ford centra jau su nauju raktu reik eit... tik neuzkoduotu:) speju ir jie tuos raktus daugina paprastose raktu dauginimo dirbtuvese... tik kaina nulupa didesne:D
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: Raktu dauginimas

Post by Fresher »

kad nedaugina. uzsakineja is vokieciau, bent jau seniau taip darydavo ;)
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
biciulis132

Re: Raktu dauginimas

Post by biciulis132 »

Aš buvau nuėjęs į raktų centrą kur randasi laisvės alėjoje Kaune, tai pamate mano rakta pasakė, kad rakta pasidaryti kainuoja apie 200 lt, o su mobilaizeriu virš 300 lt. :doh: vos durniai neišvadinau tai jis man sako čia gi Fordas ko tu nori, kai turėjau peža lygiai ta pati sakydavo kai į servisą nuvažiuodavau čia gi pežas ko tu nori jų remontas brangus :D vakar netyčia Kaune (šilainiu iki parduotuvėje kur daro raktus) paklausiau tai pasakė, kad raktas apie 50 lt, o su mobilaizeriu apie 200 ir trunka padaryti apie 15 min. nes užkoduoja vis vietoje :|
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: Raktu dauginimas

Post by marksistas »

Uzkoduoti galima paciam terekia tureti savo "master" rakteli. http://fordwiki.co.uk/index.php/PATS_Ke ... rogramming" onclick="window.open(this.href);return false;. Rakta galima parsisiusti is e- parduoduviu http://www.dealextreme.com/products.dx/category.714" onclick="window.open(this.href);return false;.

1 susirandi rakteli programuojama. Parsisiunti.
2 Nueini i raktu dirbtuve, kad "isgraviuruotu".
3 eini iki masinos ir uzsiprogramuoji http://fordwiki.co.uk/index.php/PATS_Ke ... rogramming" onclick="window.open(this.href);return false;
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
doncyz

Re: Raktu dauginimas

Post by doncyz »

biciulis132 wrote:Aš buvau nuėjęs į raktų centrą kur randasi laisvės alėjoje Kaune, tai pamate mano rakta pasakė, kad rakta pasidaryti kainuoja apie 200 lt, o su mobilaizeriu virš 300 lt. :doh: vos durniai neišvadinau tai jis man sako čia gi Fordas ko tu nori, kai turėjau peža lygiai ta pati sakydavo kai į servisą nuvažiuodavau čia gi pežas ko tu nori jų remontas brangus :D vakar netyčia Kaune (šilainiu iki parduotuvėje kur daro raktus) paklausiau tai pasakė, kad raktas apie 50 lt, o su mobilaizeriu apie 200 ir trunka padaryti apie 15 min. nes užkoduoja vis vietoje :|
tai viska paprastoj pardoj sutvarko? nereik jau ir i ford centra grustis, kad ten uzkoduotu?
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Raktu dauginimas

Post by Gezatron »

na jei nori moketi 300 tai ir y centra galima :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
biciulis132

Re: Raktu dauginimas

Post by biciulis132 »

doncyz wrote:
biciulis132 wrote:Aš buvau nuėjęs į raktų centrą kur randasi laisvės alėjoje Kaune, tai pamate mano rakta pasakė, kad rakta pasidaryti kainuoja apie 200 lt, o su mobilaizeriu virš 300 lt. :doh: vos durniai neišvadinau tai jis man sako čia gi Fordas ko tu nori, kai turėjau peža lygiai ta pati sakydavo kai į servisą nuvažiuodavau čia gi pežas ko tu nori jų remontas brangus :D vakar netyčia Kaune (šilainiu iki parduotuvėje kur daro raktus) paklausiau tai pasakė, kad raktas apie 50 lt, o su mobilaizeriu apie 200 ir trunka padaryti apie 15 min. nes užkoduoja vis vietoje :|
tai viska paprastoj pardoj sutvarko? nereik jau ir i ford centra grustis, kad ten uzkoduotu?
jei toj pardei turi su kuom užkoduoti tada sutvarko 8-)
Fresher
Klubo valdyba
Posts: 1799
Joined: 2007 05 17 , 15:04
Vardas/Pavardė:: Dovydas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 1998
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Palanga
Contact:

Re: Raktu dauginimas

Post by Fresher »

Gezatron wrote:na jei nori moketi 300 tai ir y centra galima :)
as tau sakau 50 pinigu kainavo
Pagrindinė: Mondeo MK2, sidabrinis metalic hechbekas, 1998m. Ghia.
Šeimoje: Opel Vectra 2008m. Elegance, sidabrinis perlamutras,benzinas
Ford Focus, 2001, mėlynas perlamutras, Ghia.
Ex: Mondeo 1996m, V6 Duratec, 125 kW, 2,5 DOHC.

Ford is life the rest is just details.
Image
ELEKTRONINIS PREKIŲ KATALOGAS!!
Image
Rytas Lietuva Mūsų širdyse Visada kartu Visadaaa drauge Nugalėsim mes Busime pirmi Jums ištikimi Nenugaaalimi
kvazimodo

Re: Raktu dauginimas

Post by kvazimodo »

Gal galima suzinoti kurioje cia parduotuveje ir kur uz tokius pinigus galima uzkoduoti nes man paciam reike.Ar programuojent reikalingas automobilis ar tik veikentis master raktelis su nauju,ispjaustytu raktu :?
monde0

Re: Raktu dauginimas

Post by monde0 »

blemba ikisi ta rakta po plasmasem salia spyneles, pasidarai per rele mygtuka, ir viskas, ateini i masina paspaudi slapuka ir uzkurimo mygtuka slaptoj vietoj ir masina uzsikuria :D bent nevertingoje MKI taip pasidariau :D
Kesa

Re: Raktu dauginimas

Post by Kesa »

manualas darbe , ryt pasiziuresiu ir parasysiu , jei busui .
Kesa

Re: Raktu dauginimas

Post by Kesa »

tai va , kas norit as galiu suprogramuoti rakta , kaina " 10lietuviu . i saskaita :D o jei rimtai tai tik klubo narem .i pm
kvazimodo

Re: Raktu dauginimas

Post by kvazimodo »

butu visai saunu,kur tave galima butu rasti?Ar programuoti reikalingas automobilis ar tik rakteliai?Parasyk telefona pasuksiu,susitarsim :yes1:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests