pradejo rukti dumai i salona

Post Reply
mukaz

pradejo rukti dumai i salona

Post by mukaz »

sveiki,

Tokia situacija. Ryte, bandant uzkurti pradejo virsti dumai i salona is po akpoto. Gesintuvo neprireike, bet bijau daugiau bandyti kurti.
Gal kas jau susidure su tokiais dalykeliais? Elektros problemos?

Busiu dekingas uz betkokia informacija :yes1:
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: pradejo rukti dumai i salona

Post by Eddy »

tu visiskai teisus, problemos su elektra.. geriau ir nebebandyk kurti. lysk po kapotu, atidziai perzvelk visus laidus pertikrink liessdamas su rankom ir kiek eis akivaizdziai ar nera pasilyde. Pirmoj eilej pasitikrink starterio laidus- generatoriaus... o jau toliau jei nerasi, lysk po kapotu, po panele, ziurek kur kas...
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
ezymka

Re: pradejo rukti dumai i salona

Post by ezymka »

man buvo vaziuojant pradejo dumai skverbtis i salona,problema buvo generatorius
farengheit

Re: pradejo rukti dumai i salona

Post by farengheit »

jei mk1, tai pliusinius laidus gerai paziurek, kur nuo akumo leidzias i starteri ir t.t. megsta jie pasilydyt, pas mane ir jau probleminiai jie, bet dar rankos neprieina prie ju :D
aurim4s

Re: pradejo rukti dumai i salona

Post by aurim4s »

Man ant mkIII nuejo saibom kondicienieriaus siurblio guolis, jis ten plaukioti turi i jungus i viena padeti isjungus i kita, nu ir vienu zodziu pabiro jis truputi, jo nebepritraukinejo ir pradejo jis liesti fyske kuri buvo salia, nu man irgi teko taip nemaloniai nustebti stoviu prie sviesoforo (vasara dar buvo) ir nesuprantu ar cia pas mane dunai is po kapoto ar kas, parvaziuoju i kiema pasistatau kazkosk zmogelis sako ziurek dumai ruksta ir tokios svylancios plastmases kvapas, nu bliamba pradarau kapota atsargiai ( kad oro negautu iskarto), o ten pasirodo niekas nedega nieko, nu galvoju tiek to nieko nepadarysiu db. ryte uzsikuriu ziuriu nu liktai nieko, be kondiso vazinejau nieko tik ijungiau vel taspats tai ir supratau kur ieskoti problemos. :)
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: pradejo rukti dumai i salona

Post by Fastbackas »

pas ji mk2, seip tas pat mk1. pas man dege laidai kaip farengeitas sake, nuo akumo + su - susilyde ties ten kur mase prisisuka prie dezes.. du kartus taip buwo bet dumu nemesdawo i salona.. nors ir gesintuwo reikejo.. greiciausiai bus kur nors po panele salone... arba genero tada ..

nes jei tie laidai susilydis, masinos net nekurs, ne wiena lempute neisiziebs :D arba tas + nuo spineles su + nuo akumo tai starteris suktu wissa laik..
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests