Kondicienierius nesisuka

Bandit

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by Bandit »

freonas turi zlsva spalva. auto kuria pries tai turejau nusipirkauirgi is sistemos truputi oro isejo ir viskas pripildziau freonu ir viskas ciki. nes jei sistema kiaura tai oro visai nebutu. o siaip freona kas kelis metus net naujom auto pildo.
aurim4s

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by aurim4s »

Tai va buvau nuvares paziurejo siurblys ok, tik va beda kur kuro filtro metalinis laikiklis kazkaip nusieme nukrito ir ten maskatavosi ir pratryne vamzduka... pajunge sukele slegi ir iskarto pasigirdo pshhhhh, bet siurblys sukosi ir veike. tad tik tas vamzdukas, ir kaip supratau vienintelis budas ta skylute uztaisyti yra imti lauk vazduka ir ji virinti?
Kazkaip man atejo tokia mintis nes patogioje vietoje ten prieiti galima jeigu deti guma ir chomutu suverzti nelaikys?
L1F3

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by L1F3 »

Šiandien ir aš užsipildžiau. Viskas puikiai veikt pradėjo, siurblio magnetinė mova irgi veikia... Neatsidžiaugiu, o sumokėjau viso labo 60lt. Ir spaudimą visur laiko.... Aurimai, vamzdelio virint tai nepatarčiau. Gal tu geriau dėvėto paieškok, kur angliškas mašinas kas nors ardo?
aurim4s

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by aurim4s »

gerai tai kokia deveto tada kaina butu? niekas nezinot? :)
aurim4s

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by aurim4s »

Arba gal kas netycia turite kokia monde mk3 ant detaliu :)
L1F3

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by L1F3 »

atsidaryk autogide detalių skelbimus ir ieškok, kad būtų mondeo mk3, yra gi visur... Skambini ir klausi.
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by Valdelis »

L1F3 wrote:Šiandien ir aš užsipildžiau. Viskas puikiai veikt pradėjo, siurblio magnetinė mova irgi veikia... Neatsidžiaugiu, o sumokėjau viso labo 60lt. Ir spaudimą visur laiko.... Aurimai, vamzdelio virint tai nepatarčiau. Gal tu geriau dėvėto paieškok, kur angliškas mašinas kas nors ardo?
kokie blogumai kad virintas? Pats sau virines esu ir tikrai daug kas virina tiksliau visi virina jei tai imanoma ir zino, nes tikrai pigiau ir maziau darbo :)
L1F3

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by L1F3 »

galbūt, nesiginčysiu... Tik faktas, kad geriau pakeisti nepratrintu, negu virinti.
aurim4s

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by aurim4s »

O jeigu nupjauni ta gala kur pratrintas ir daduri su slanga? :D dar pigesnis variantas ;D
L1F3

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by L1F3 »

Nežinau... Ten spaudimas, slėgis, freonas vaikšto... Nežinau ar bus gerai su šlanga, turbūt ne šiaip sau daro su vamzdeliai originaliai :)
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by Valdelis »

L1F3, deja bet yra ir gamykliskai slangos intarpai. Negaliu garantuot jog visose masinose, taciau kiek teko susidurt visur yra guminiai intarpai. Beto yra spec. imones kurios uzvalcuoja auksto spaudimo zarnas ir jos tikrai laiko neka prasciau nei aliuminiai :)
aurim4s

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by aurim4s »

Tai man sitas pamastymas ir gime is to kad pas mane pratrinta salia tos vietos kur slanga su vamzdeliu susijungia. Nu nieko kita savaite manau uzsiimsiu situ reikalu :)
Bandit

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by Bandit »

Man mk1 buvo uzvirine vamzdelius nes buvo pratrinti pustantru metu vazinejau su ja tai laike ta spaudima kuo puikiausiai.
Ganibudambis

Re: Kondicienierius nesisuka

Post by Ganibudambis »

Bandit wrote:freonas turi zlsva spalva....
Tai ne visai tiesa :) Is tikro tai į sistemą pildosi ne tik freonas, bet ir tepalas. Tas specialus tepalas yra skaidrus, tad į jį dar dedamas žalsvas dažiklis, kad geriau būtų pastebėti nesandarumus ;) O pats freonas kaži ar turi spalvą, nes ten kiek suprantu suspaustos dujos. Na o spaudimas sistemoje svyruoja nuo 15 iki 30-ties atmosferų. Taip mane informavo meistras, pas kurį pildžiaus savo šaldytuvą :)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests