6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

L1F3

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

o tai kokiu ten principu ilgina? Dėžę ardo?
HooLiGaN

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by HooLiGaN »

pats su draugu darem, vidurius perrint reikia. tam gali but kad spec.nuemeju ir preso prisireiks, gali but kad ir ne
L1F3

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

gal aš po dangčiu pirmiausia persižiūrėsiu viską kaip ir Bandit patarė....
Bandit

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Bandit »

Susitvarkyk pirma ten kur matei jog tepala leidzia per tubinos slangas nes ten ir pucia. o del begiu ilginimo visai sutinku kad prades taupyt, bet to pasekoje begejantis reiks ilgiau 4 begiu pjauti. Juk auto kuria tikrai ne kokie savamoksliai ir dezes apskaiciuoja pagal variklio galinguma. Kdl tik 96 kw monde turi 6 pavaras? aisq vaziuotu ir 66 kw 6 begiu bet nukentetu isibegejimas. o jei tu ketini nevazinet daugiau 100 110 tai tikrai nesiuliciau investuot ten geriau susitvarkyt kad tiek nerytu. o jei lakstysi autostradom tada 5 begiai tikrai nesamone. ir reke ji prie didelio greicio ir ryja. bet jei cia lietuvoj tai nera kur laksto lb
HooLiGaN

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by HooLiGaN »

del varyklio galingumo, tai teisus. bet jej varyklis nera silpnas ir neperdaugiausiai ilginsi 5 sajba, nebutinai tada ta 4 ilgint. sau neilginau, galvojau paziuresiu kaip bus, jej ka, tai pakeisiu ir 4, bet rezultatu patenkintas. gal kokiais 5 km daugiau ir reikia isibeget kad ijungt 5, bet tik kai varai i kalna arba pakrautas nemazai. o siaip tai normalu
Bandit

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Bandit »

Na bet sakykim vaziuosim abu 90 ir abu iseisim i lenkima 5 saiba tai jau isibegejimas tavo nebebus toks. bet pilnai sutinku kad taip ekonomiskiau. bet dar vienas pigesnis variantas yra tada det kuo aukstesnes padangas, aisq spidikas rodis maziau nei vaizuoji bet kokius 5 -7 km gali islosti
darvenas

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by darvenas »

Nu mano nuomonme tai tokia, kad tikrai neverta det 6 begiu dezes vien del ekonomijos, nes pas mane 5 begiu ir tikrai labai patenkintas tuo kiek ji kuro ima. Tarsoj nepilnai 6 ltr. mieste 7-8ltr. Tai as tikrai sitiek neinvestuociau i 6 begiu deze. Nu as vazineju pakankamai ramiai ir parastai uzmiesti vaziuoju 100/120 km/h. Bet manau tai normalu musu keliais :)
aurim4s

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by aurim4s »

Bijau pameluoti, bet liktai uzmiesti 5 begiu ir ~70km/h greiciu vaziuojant nuresetintas kompas rode ~4.7l, bet tai pavaziavau taip 5km ir atsibodo. o siap pastovei 90-110 uzmiesti tai 5.5-6l sanaudos
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Eddy »

pas mano 2,5td prancuza 100km/h nepilnai 2rpm., kaip ir pas tave.., bet apie 6 pavaras ne nebuciau pamastes pas save jei ir butu imanoma, kadangi savo masinos ekonomiskumu esu patenkintas 90 - 100km/h velkantis , kai nera jokio pasipriesinimo, telpu i 5litrus ., paspaudziant ir 130 nevirsiju 6 litru... uzmiesciu 100km/h ir mieste pasimalant dabar kekviena diena, vidurki isvedziau 7,3 litro.. Borto kompas irgi sutampa., bet vistiek siokia tokia paklaida yra. taciau orentuotis i ji galiu. Vien miesto prisibijau, nes tada sanaudos ir 10ltr butu :doh: ., nenustembu, nes trauka tai nesveikia, dar tokio benzo neturejau.. vakar imontavau Boost pressure gauge., tai syryt pastebejau vaziuojant i darba nespaudziant gazo 0,4 - 0,6bar pucia.., paspaudus ggreiciau ir ant lenkimo einant 5 saiba sukyla iki 1,4 o kartkartem guldau barometra 1,5 bar :? tai dabar mastau ar pas mane nera turbinos sukeliamas slegis reguliuotas., pagal viska turi but ant apkrovos tik 0,9 - 1,1 baro :? ... nu neesme., esme, kad pas tave sanaudos tikrai nenormalios. jei turbinos slanga aprasojus, matomai prapucia lauk slegi, del to ir gaunas didesnes kuro sanaudos ir prie to sioks toks galios praradimas.. kompas borto to nemato, kad kazkas bloggai, jis skaiciuoja pagal sav algoritmus ir vsio, del to jam gaunas mazos sanaudos, o tikrovei neatitinka.. turi ziuretis, tikrink dabar interkulerio vamdzius ar nekiauri., ar visi vakumai vietoje :?
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
aurim4s

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by aurim4s »

Eddy gal galetum foto matuoklio ikelti, ir man idomu pasidare ir kiek kainavo isimontuoti? :)
L1F3

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

kompas rodo kaip tik didesnes sąnaudas ir mane vis gąsdina.
Alkanaft
Klubo valdyba
Posts: 696
Joined: 2007 06 26 , 23:08
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2003
Location: Vilnius
Contact:

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Alkanaft »

paskaitykite vyrai ka prirasete :) juokas ima. kaip vaikai mazi... i tema: pavaru deze turi tikti. pats pagalvok, nejau dare tokius pacius kebulus, varyklius ir t.t., bet virino atskirus laykyklius greiciu dezes pagalvei? o gal varyklio bloka kita dare? sanaudos butu kosmines jei masinu gamintojai to neapgalvotu. skirsis viskas minimaliai. bet cia yra vienas bet. tddi nebuvo su 6 begu greiciu deze. (bent jau jei gerai zinau.) tik tdci ejo su 6 begiais. ir tik 96 kw :( aisku nemanau, kad butu problema turint tiesias rankas ir tai padaryt, tiesiog ar tau to reikia? (maciau UAZ, sena bulka tokia, greitoji pagalba nurasyta, su gamykliskais 4x4 ir !2.5TD scorpio varykliu). del sanaudu tai neziurejes i kompa pats skaiciavai kiek ryja sakykim vaziuojant uzmiestyje vienodu greiciu? jei misriai gaunasi tau ~7ltr, tai yra normalu. mano mondeo su 16 ratais, vaziuojant dviese vasara, be klimos, 6 begiu, ~90-100km/h rode kompas 4.7, ijungus klima sanaudos isaugo iki 5.5. bet gazo nelieciant ir beveik nieko nelenkiant. mieste vidurkis su mano vazinejimu 8+ budavo. su 20 ratais zemiau 7 net uzmiestyje nenusileidzia :) po miesta isvis tyliu :)))
Image

vairuoju:Ford KA 1999/benz/35KW

Parduota: BMW 528 1997/benz/142KW automatas
OPEL Astra 1993/1.7 Dyzel
Mondeo MKIII 2003/TDCi/96kw Black panther
Probe MKII/1995/2.5 v6/120kw Anastasija :) (Parduota po skrydzio :) )
seimoje: Volvo S60 2001/2.4i/autom/125Kw Mamos
passat B3 1992/1.6D/41kw tevuko
passat b5 1998/1.9 tdi/85kw brolio kibiras su varztais :D
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Eddy »

aurim4s wrote:Eddy gal galetum foto matuoklio ikelti, ir man idomu pasidare ir kiek kainavo isimontuoti? :)
prasau

" onclick="window.open(this.href);return false;

" onclick="window.open(this.href);return false;

Image

viskas kainavo - 30 lt cia su detalem . montavau pats.
Bost meteris su apsvietimu.
Boost meteris - 25lt (naudotas is ardomos masinos)
jungimo zarnele ir stuceris - 5lt
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
dariux

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by dariux »

HooLiGaN wrote:su tokiais saibu ilgiais siaip dziaugdziausi. anksciau turejau dizeline mondeske, ten prie 3000rpm buvo apie 120 km/h, prie 2000rpm- ~90km/h, pas benza gali buti maziau. cia normalu. bet teko susidurt su kita auto, pas kuria su 3000rpm apsukom greitis tik 96km/h. miesto varinatas skaitos. va cia tai taupimo trasoj jokio, nebent vaziuot pensininko rezimu. tai nesukiau sau plaucio del tos 6 begiu dezes, o paprasciausiai prailginom 5 begi ir gavos prie 3000rpm 111km/h, skirtumas 15km/h, pasijaute, ne tas zodis. tai ir tau siulyciau pamegint prailgint begius, zimiai paprasciau ir maziau nereikalingu isgalvojimu ir investiciju
O kaip ir kas tuos begius ilgina?kaina?
HooLiGaN

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by HooLiGaN »

meistrai servize ilgina. yra liepkalny geras specas mechaniniu deziu, kuris viska galetu papasakoti kas ir kaip
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests