6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

L1F3

6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

Turiu tokią idėją... Mano dėžė dabar 5 bėgių. Važiuoju penkta šaiba, tai 100km/h apsukos maždaug 1900. Nu daugoka šiaip... Ir sąnaudom tai atsiliepia... Tokiu greičiu bevažiuojant jos 8ltr...

Kažin, realu tai, kad man pavyktų įsidėt 6 bėgių dėžę iš naujesnio modelio? Tarkim ten 2005 metų... Juk viskas iš esmės panašu.
darvenas

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by darvenas »

Nesu tikras, bet man atrodo tada tau reiktu keist ne tik greiciu deze bet ir smagrati su sankaba, o tai dar butu kaskur 1500 lt detales plius darbas apie 300lt.
L1F3

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

sankabos komplektas 800... Čia jau su smagračiu. Darbas nekainuotų, nes pats daryčiausi... Vat tik įdomu ar įmanomas šitas dalykas.
Bandit

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Bandit »

na tokia minti ir as gvildenau, butu tikrai gerai 6 begiu deze, bet prie viso to dar manua reiktu begiu rankena su visu tuo mechanizmu pakeisti.
bet pradziai ispresk kita beda vaziuojant 100 km/h tiek kuro neturi valgyt. o jei zadi lakstyti 130 ir daugiau tai tikrai atsipirktu sesebege deze
L1F3

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

šiaip vat šiandien įdomiai taip... Kompas vidurkį nuo pylimo rodo 8.4. Šiandien va pilną baką vėl privariau, paskaičiavau pagal nuvažiuotą kilometražą, tai gavosi 7ltr vidutinės sąnaudos... Kodėl tokį grybą pjauna man tas kompas?
Entrixas

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Entrixas »

is pradziu susirask 5 ar 6 beg deze ir ja gerai issimatuok, tvirtinimo taskus ir visa kita, tada lygink, jai tinka tai bandyk.
L1F3

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

tai čia jau paskutiniu atveju. Tam čia ir klausiu...
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Eddy »

L1F3 wrote:Turiu tokią idėją... Mano dėžė dabar 5 bėgių. Važiuoju penkta šaiba, tai 100km/h apsukos maždaug 1900. Nu daugoka šiaip... Ir sąnaudom tai atsiliepia... Tokiu greičiu bevažiuojant jos 8ltr...

Kažin, realu tai, kad man pavyktų įsidėt 6 bėgių dėžę iš naujesnio modelio? Tarkim ten 2005 metų... Juk viskas iš esmės panašu.
nu pasitaiko komiku dar visgi :doh:
atsiprasau jei izeidziau, bet su savo per didelem apsukom 100km/h - 1,9 rpm sujuokinai., zinau su jom tai jau gal i baznycia pasibelsk, pasiguosk :shock: . neesme.,
pasikeist deze protingas pamastymas, taupumui tai zinoma atsilieptu, jei yra koks donoras ar kas panasiai pakeist butu galima, reikes pacios dezes, antra viso pavaru perjungimo mechanizmo, nes jis garantuotai bus kitoks., jei pavaros ant trosu, tai jie bus ilgesni arba trumpesni, trecia gali reikti kitu pagalviu pavarinkei, senosios gali netikti.., na o paskutiniu atveju jau matytum deze nuemes, smagratis tinka ar ne., palygint gali ir kitaip, sulygink starterius saviskes ir tos kitos mondes su 6 pavaru. manau pavaru deze, viena is brangesniu jau butu :? .. jei vazineji po miesta, tie 8 ltr tau visai normalu... o del borto kompo rodmenu, bandyk juos dazniau resetint, kai isvaziuoji is trasos i miesta, jos taip zaibo greiciu neatsitaiso kaip turetu but.
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
L1F3

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

tai vat nuresetinau aš užsipylęs degalų... Šiandien vėl vat pyliau, paskaičiavau sąnaudas tuo pačiu... Tai kažkaip kompo ir mano skaičiavimai pusantro litro skiriasi... nesąmonė.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Gezatron »

seip tai kompas daznai gryba pjauna, nes viskas skaiciuojama pagal tam tikrus algoritmus :) jei tu ruosiesi vazineti 6 begiu, apie 150-180 pastoviai, tada tau 6begis reikalingas, bet jei db ties 100km/h tik 1,9rmp tai nemanau kad verta kazka daryti.. nors jei turi keleta stuku laisvu, manau pavyks kanors sugalvoti :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
L1F3

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

bet tai gamyklinės charakteristikos rašo, kad sąnaudos ant kelio turi būt apie 5 ltr... 7 tada šiaip vis vien gana didelės gaunasi.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Gezatron »

L1F3 wrote:bet tai gamyklinės charakteristikos rašo, kad sąnaudos ant kelio turi būt apie 5 ltr... 7 tada šiaip vis vien gana didelės gaunasi.
gamyklinės carakteristikos padarytos pries desimt metu. jei tavo auto naujas, tada tai nenormalu, bet kai auto apie 10 metu senumo, manau ce tik sleiku beprasmis ieskojimas.. dar neteko girdeti kad mk3 valgytu 5 litras... aplamai manau tokiai sunkiai masinai, tai vargiai ymanoma... o va 6-7 jau normalu labai, jei da pamaigai tapke iki 8-9 buna :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Bandit

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by Bandit »

uzmiesti vaziuojant iki 100 daugiau 6 tikrai neturi valgyt. mano tureta auto 2.5 dizeliniu variklius sverenti 300 km daugiau uz monde ir prabegus
500 000 km vaziuojant iki 100 valgydavo 6 l bet aisku cia tik uzmiestyje. 100 km bandziau nuvaziuoti ant 80 -90 tai sanaudos buvo 5.7l

noriu pasakyti tai jog 2 l dizeliui kuris pravaziaves gerokai maziau, aisq nzn kokiom salygom 7 l yra tikrai per daug ir reikia ieskoti problemos. Maniske irgi valgo kazkur apie 6.5 jei vaziuoju iki 90 tada manau iki 6 telpa. kad dideliu pinigu neinvestuot del sanaudu mazinimo. pirma pereik visas turbinos slangas, pas mane pvz per tris sudurimus leido plius leidzia per kolektoriu. kai kur pakako tik paverzti chamutus. tai pat glusink egr jei neglusintas. Buvusioj auto tai uzmiesti sanaudas sumazino 0.5l (pats netikejau kad taip gali but) tai va kai situos visus galus apeisi ir isitikinsi kad viskas tikrai sandaru ir veikia kaip priklauso ir toliau tiek valgys. tai tada arba purkstukai pareja arba siurblys arba kompersijos motore nebelike.
L1F3

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by L1F3 »

kompresijos nebūtų, tai 210 ji tikrai nedarytų, o ir apie vedimąsi prie 30 šalčio nebūtų kalbų...
Egr'ą gal reiks išsilupt, tuo pačiu užglūšinsiu. O vienoj vietoj mačiau turbinos šlanga drėksta čia prie įsiurbimo kolektoriaus ties sudūrimu su metaline mova ta...
HooLiGaN

Re: 6 bėgių dėžė vietoj 5 bėgių.

Post by HooLiGaN »

su tokiais saibu ilgiais siaip dziaugdziausi. anksciau turejau dizeline mondeske, ten prie 3000rpm buvo apie 120 km/h, prie 2000rpm- ~90km/h, pas benza gali buti maziau. cia normalu. bet teko susidurt su kita auto, pas kuria su 3000rpm apsukom greitis tik 96km/h. miesto varinatas skaitos. va cia tai taupimo trasoj jokio, nebent vaziuot pensininko rezimu. tai nesukiau sau plaucio del tos 6 begiu dezes, o paprasciausiai prailginom 5 begi ir gavos prie 3000rpm 111km/h, skirtumas 15km/h, pasijaute, ne tas zodis. tai ir tau siulyciau pamegint prailgint begius, zimiai paprasciau ir maziau nereikalingu isgalvojimu ir investiciju
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests