MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post Reply
audrialaa

MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post by audrialaa »

Sveiki,

Iškilo viena problemėle-užsikirto bardačiokas. Gal kas turit kokių patarimų, kaip atidaryt nieko nesulaužant ?
Skaičiau vienoje forumo temoje, kad galima kažkaip atidaryt pasidarius kablį, bet nk neišėjo, gal kas galėtų tiksliau paaiškint , kaip tai daryti ? Iš anksto dėkuju :)
Ganibudambis

Re: MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post by Ganibudambis »

Skaityk cia: http://www.forum.mondeo-klubas.lt/viewt ... =46&t=6110" onclick="window.open(this.href);return false;
Viska ten gan aiskiai aprasiau, turetu pavykti. ;) Kitaip ten nieko neatidarysi, nebent su montiruote... :(
audrialaa

Re: MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post by audrialaa »

Gal gali parodyti tiksliai ant tos nuotraukos, kur išimta ta rankenėlė, kur ten reik pataikyt su tuo kabliu. Niekaip nepavyksta :?
Ganibudambis

Re: MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post by Ganibudambis »

Ten nuotraukoj tik isimta rankenele. Ant jos taikyti nereikia :) Reikia nuspausti salia esanti liezuveli. Kurioj vietoj jis randasi, mano parodyta kitoj foto, pazymeta raudonai. Kaip atrodo tas liezuvelis, dabar nufotkinti ir parodyti tau neturiu galimybes. As isivaizduoju, tau butu lengviau, jei pamatytum visa tai, kaip tai atrodo realiai, visa ta sistema. Nieko ten stebuklingo. Reikia tik uzkisus ta viela, spusteleti zemyn ta liezuveli. Bandyk, nes aiskiau jau nupasakoti tikrai nebeiseina :)

Na bandau dar :D Pasidaryk ta atidarytuva. Is pradziu ikisk ji lygiagreciai i plysi tarp paneles ir bardacioko dezes. Po to pasuk ta viela taip, kad jos tas ikistas galas ziuretu zemyn ir bandyk spaudyti juo, toje vietoje, kur mano parodyta raudonai. As tau sakau, man pavyko is kokio trecio nuspaudimo. Su vielos ikisimu tik biski turejau bedu, nes nesupratsu pradzioj, kaip tai padaryti. O cia tau viska aprasiau.

Sekmes ;)
audrialaa

Re: MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post by audrialaa »

Dėkingas už pagalbą :ploti: Pavyko atidaryti, tačiau išardžius pamačiau, kad ten ta rankenėlė jau buvo kažkada lituota ir dar velniai žino, kas su ja daryta :D
Ganibudambis

Re: MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post by Ganibudambis »

Nu va, а ты боялась, даже юбка непомялась :D
Sakai lituota? Tai pabandyk ten isukti varztuka, kaip as. Gal dar ten yra mesos, i kur ji butu galima isukti. Tik reikia kruopstumo siek tiek.jei isuksi, tai tas varztelis tau turi laikyti ilgai ilgai. Bandyk :)
audrialaa

Re: MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post by audrialaa »

Įsukau medvaržtį vietoj to plasmasiuko, kur kilnoja liežuvėlį :) tikiuosi laikys. Dar kartą dėkingas už pagalbą ;)
rgz

Re: MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post by rgz »

Sveiki, paskaitinėjęs forumą susidariau įspūdį jog MKIII bardacioko rankenėlės yra šitų modeno silpnoji vieta ir jos lūžta, na o pas mane yra kiek kitaip, bardaciokas bevaziuojant daznai pats atsidaro. Kitaip sakant uždarai tu jį, o jis bevažiuojant ima ir po kiek laiko vėl atsidaro. Turbūt medvarščio įsukimas nepadės :) Gal kažkas buvot susidūrę su tokia problema ?
belekas180
Klubo remėjas
Posts: 149
Joined: 2013 02 13 , 18:37
Vardas/Pavardė:: Vytautas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Rokiškis
Contact:

Re: MKIII bardačioko(dėtuvės) atidarymas

Post by belekas180 »

Sendien ir man buvo suluzes bardaciuokas :D kam nesuprantu pirkt ta spinele? klijai kazkokie nevyke pakliuvo tai pameginau vietoi to lievo liezuvelio medvarzti isukti ir izioliacija apsukiau truputuka ir ka jus manot puikiausia veikia ir ilgam nebera kam luzti :) silpna mondes vieta updeitinta :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests