Planuojama pirkti MK3 Benzina

velnys007

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by velnys007 »

Alkanaft wrote:
fordGALA wrote:Sveiki, žadu pirkti MK3 su benzininiu varikliu, nes apie dyzelinį mk3 daug girdėjau nusiskundimu su purkštukais ir siurbliu ir visos mano turėtos auto benzinas :)

Noriu paklausti kokį dabar pirkti ar 1.8 ar 2.0 kubatūros? 2.5 v6 nenoriu.
Gal ir turi ar 1.8 ar 2.0 kažkokių gedimų? Nusipirkęs, įsitikinęs, kad auto tvarkinga iškart dedu tiesiogines dujas.
Pats dabar važinėju su FORD GALAXY 2.3 benzinas/dujos, nusiskundimu tikrai neturiu. 50000km pravažiuota su dujom, kolkas viskas "čiki".
Sveikas :)
apie dyzelius pamirsk :) cia faktas :)
1.8 yra keli variantai. Galingiausias berods 92KW. neblogas variantas. Taip pat yra 2.0, kuri labai sunku rast su gera komplektacija. Bedu su jais labai mazai. Su isiurbimo kolektorium pas juos buna problemele. O siaip kiek teko girdet zmones patenkinti.

sveiki, kokia ta probliamele su isiurbimo kolektorium? kas jam nutinka?
virgis

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by virgis »

1.8 bei2.0 l varikliai Mazdos. Benzininiai varikliai patikrinti laiko....praktiškai neturi jokių problemų. Vienintelė beda ,kad jų procentiškai NEDAUG. I 1.8 TSCI dujos ir (spiritas) nepatartina. Na dar bedelė (o gal privalumas )senesnio tipo greičių dezes tiek mechanine tiek automatas.
Egidijus

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by Egidijus »

virgis wrote:1.8 bei2.0 l varikliai Mazdos.
Na, kad ne. Kaip ir Mondeo III visi varikliai fordiniai. Kaip tik į Mazda ėjo Ford'o TDCI.
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by Dalius »

fordGALA wrote:
TDDI girdejau kad geriau TDCI, bet vistiek skaičiau kad tos pačios problemos su purkštukais, ar aš jau klystu??

Jo kiek žiurinėju be 9000lt kažko gero benzino nepaimsi, dyzel TDDI yra tikrai pigiau..

O tai kiek TDDI kuro sanaudos?
TDDI - paprasti purštukai, mechaniniai problemų su šiais praktiškai nebūna; TDCI - elektra reguliuojami jie ir būna problematiški.

TDDI galimos didžiausios bėdos - sankaba su smagračiu (laiko 150 000km) tada elektrinis kuro siurbliukas prie bako (kuris tikrai ne karvę kainuos), bei dyzelio siurblys kuris pumpuoja kurą į purštukus. TDCI variante prisideda papildomos bėdos gali nusprogti purkštukai, bei kuro slėgio daviklis, o daugiau tas pats is TDDI varianto.
TDDI kuro sanaudos mieste 7,5 - 8; greitkelyje apie6 - 7,5. Greitkelyje vaziuojant buvau nunulines kompa tai 90km/h greiciu buvau pasiekes 5,6l/100km kuro sąnaudas kompiuterio ekranely :)

Beje benzinui išdega oro kolektoriaus sklendės, čia smulkiau aprašyta ir su nuotraukomis - http://www.fordwiki.co.uk/index.php?tit ... _-_Duratec" onclick="window.open(this.href);return false;

Beje kokį variantą rinktis čia pačiam spręsti ar benzas/dujos ar dyzelis, kas arčiau širdies pačiam ;) Jei nutarsi imt dyzeliuką tai tik TDDI variantą su 85kw varikliu, čia geriausias iš dyzelių. Beto dėl didelės dyzelinių mašinų pasiūlos dyzelinės pigiau kainuoja, bent jau Mondeo :D P.S. dar turėk omeny, kad VISOS MAŠINOS GENDA :)
MkI, MkII, MkIII.
velnys007

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by velnys007 »

tai kokios bedos buna su benzininiu varikliu isiurbimo kolektorium?
Modis

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by Modis »

Dalius wrote:
fordGALA wrote:
TDDI girdejau kad geriau TDCI, bet vistiek skaičiau kad tos pačios problemos su purkštukais, ar aš jau klystu??

Jo kiek žiurinėju be 9000lt kažko gero benzino nepaimsi, dyzel TDDI yra tikrai pigiau..

O tai kiek TDDI kuro sanaudos?
TDDI - paprasti purštukai, mechaniniai problemų su šiais praktiškai nebūna; TDCI - elektra reguliuojami jie ir būna problematiški.

TDDI galimos didžiausios bėdos - sankaba su smagračiu (laiko 150 000km) tada elektrinis kuro siurbliukas prie bako (kuris tikrai ne karvę kainuos), bei dyzelio siurblys kuris pumpuoja kurą į purštukus. TDCI variante prisideda papildomos bėdos gali nusprogti purkštukai, bei kuro slėgio daviklis, o daugiau tas pats is TDDI varianto.
TDDI kuro sanaudos mieste 7,5 - 8; greitkelyje apie6 - 7,5. Greitkelyje vaziuojant buvau nunulines kompa tai 90km/h greiciu buvau pasiekes 5,6l/100km kuro sąnaudas kompiuterio ekranely :)

Beje benzinui išdega oro kolektoriaus sklendės, čia smulkiau aprašyta ir su nuotraukomis - http://www.fordwiki.co.uk/index.php?tit ... _-_Duratec" onclick="window.open(this.href);return false;

Beje kokį variantą rinktis čia pačiam spręsti ar benzas/dujos ar dyzelis, kas arčiau širdies pačiam ;) Jei nutarsi imt dyzeliuką tai tik TDDI variantą su 85kw varikliu, čia geriausias iš dyzelių. Beto dėl didelės dyzelinių mašinų pasiūlos dyzelinės pigiau kainuoja, bent jau Mondeo :D P.S. dar turėk omeny, kad VISOS MAŠINOS GENDA :)[/quot
Bet ciak iek supratau galioja benzams iki 2002m? Teko skaitineti taciau realybej negirdejau kad benzui butu taip atsitike...
HooLiGaN

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by HooLiGaN »

dizelio expluatacija bet kuriuo atveju zimiai brangesne. ekonomija daznai net gi minuse lieka su remontais. paemus benza, idejes tiesiogines dujas tikrai gautusi pigiai ir vazinet ir expluatacija tikrai zimiai pigesne nej dizelio. pats isitikinau N kartu
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by Gezatron »

HooLiGaN wrote:dizelio expluatacija bet kuriuo atveju zimiai brangesne. ekonomija daznai net gi minuse lieka su remontais. paemus benza, idejes tiesiogines dujas tikrai gautusi pigiai ir vazinet ir expluatacija tikrai zimiai pigesne nej dizelio. pats isitikinau N kartu
sios dienos situacijai ekonominei sis taiginys visiskai teisingas :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Pijonierius

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by Pijonierius »

Beje noriu atkreipti dėmesį, jog pas benzinine irgi yra smagratis :)
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by marksistas »

Dalius wrote:
TDDI - paprasti purštukai, mechaniniai problemų su šiais praktiškai nebūna; TDCI - elektra reguliuojami jie ir būna problematiški.

TDDI kuro sanaudos mieste 7,5 - 8; greitkelyje apie6 - 7,5. Greitkelyje vaziuojant buvau nunulines kompa tai 90km/h greiciu buvau pasiekes 5,6l/100km kuro sąnaudas kompiuterio ekranely :)
Sedano kuro sanaudos truputuka mažesnės.

Mieste tikrai taip kuro sanaudos 7,5 - 8
Jei greitkelyje važiuoju tai dažnai nusinulinu ir kompas 110km/h - 120km/h ekranėlyje dega 5l - 6l

Padarytas rekordas šią vasara važiuodamas viet tik autostrada ~1400 km įveikiau su 60l degalų, greitis buvo 90km/h - 100km/h. Mašinoje buvo 2 žmonės ir pilna bagažinė daigtų
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
bemmbis

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by bemmbis »

Dalius wrote:

TDDI kuro sanaudos mieste 7,5 - 8; greitkelyje apie6 - 7,5. Greitkelyje vaziuojant buvau nunulines kompa tai 90km/h greiciu buvau pasiekes 5,6l/100km kuro sąnaudas kompiuterio ekranely :)
na nežinau kolegos, kaip čia trasoje tokius skaičius kuro suvartojime pasiekiate, nebent spaudžiate normaliai. Man važiuojant iki 110 km/h, svyruoja sąnaudos apie 5-5,5 ltr
amsterdamas

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by amsterdamas »

Turiu mk3 universala, ghia komplektacija, 2l benzinas, automatas. Vaziuoja nuostabiai, mieste naudoja 12-13 litru kuro. Jokiu problemu. Tik va praita savaite viena diena uzkurus varikli pasigirdo toks kalenimas kaip dyzelio, bet pavaziavus biski dingo ir vel viskas normalu. manau pasireiske tie izymieji isiurbimo kolektoriaus gedimo simptomai, kai issidevi sklendziu esanciu kolektoriuje aseles ir skleidzia triuksma :) o siaip masina liuks :yes1:
fordGALA

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by fordGALA »

amsterdamas wrote:Turiu mk3 universala, ghia komplektacija, 2l benzinas, automatas. Vaziuoja nuostabiai, mieste naudoja 12-13 litru kuro. Jokiu problemu. Tik va praita savaite viena diena uzkurus varikli pasigirdo toks kalenimas kaip dyzelio, bet pavaziavus biski dingo ir vel viskas normalu. manau pasireiske tie izymieji isiurbimo kolektoriaus gedimo simptomai, kai issidevi sklendziu esanciu kolektoriuje aseles ir skleidzia triuksma :) o siaip masina liuks :yes1:
Na gan nemazai suvartoja tavo auto, gal del to kad automatas. Idomu kiek suvartotu kuro 2.0 l. universalas su mechanine, nes tokios ieskau.
Dalius
Klubo remėjas
Posts: 646
Joined: 2010 09 15 , 10:46
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Mėlyna
Vairuoja nuo: 2006
Location: Biržai
Contact:

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by Dalius »

marksistas wrote:
Dalius wrote:
TDDI - paprasti purštukai, mechaniniai problemų su šiais praktiškai nebūna; TDCI - elektra reguliuojami jie ir būna problematiški.

TDDI kuro sanaudos mieste 7,5 - 8; greitkelyje apie6 - 7,5. Greitkelyje vaziuojant buvau nunulines kompa tai 90km/h greiciu buvau pasiekes 5,6l/100km kuro sąnaudas kompiuterio ekranely :)
Sedano kuro sanaudos truputuka mažesnės.

Mieste tikrai taip kuro sanaudos 7,5 - 8
Jei greitkelyje važiuoju tai dažnai nusinulinu ir kompas 110km/h - 120km/h ekranėlyje dega 5l - 6l

Padarytas rekordas šią vasara važiuodamas viet tik autostrada ~1400 km įveikiau su 60l degalų, greitis buvo 90km/h - 100km/h. Mašinoje buvo 2 žmonės ir pilna bagažinė daigtų
Kur keliavai čia taip? :)
MkI, MkII, MkIII.
Egidijus

Re: Planuojama pirkti MK3 Benzina

Post by Egidijus »

fordGALA wrote:
amsterdamas wrote:Turiu mk3 universala, ghia komplektacija, 2l benzinas, automatas. Vaziuoja nuostabiai, mieste naudoja 12-13 litru kuro. Jokiu problemu. Tik va praita savaite viena diena uzkurus varikli pasigirdo toks kalenimas kaip dyzelio, bet pavaziavus biski dingo ir vel viskas normalu. manau pasireiske tie izymieji isiurbimo kolektoriaus gedimo simptomai, kai issidevi sklendziu esanciu kolektoriuje aseles ir skleidzia triuksma :) o siaip masina liuks :yes1:
Na gan nemazai suvartoja tavo auto, gal del to kad automatas. Idomu kiek suvartotu kuro 2.0 l. universalas su mechanine, nes tokios ieskau.
Aš tokią turiu. Pasistengęs pensininko režimu sunaudoju mieste 9-10l/100km. Žinoma, Kaunas - ne Vilnius.

Su varikliu bėdų dar neturėjau (tfu tfu tfu), nors mašina realiai nubėgus apie 320 000km jau. Pats pravažiavau apie 60000km. Toliausiai - iki Bulgarijos. Labai gerai sėdynės tolimoj kelionėj.

Teko patvarkyti važiuoklę, generatorių. Bardačioko rankenėles jau 2 sulaužiau...
Nesibaigia bėdos su rankiniu stabdžiu...
Užknisa užpakalinių sėdynių trynimasis į tvirtinimo vietas. Užsuki izoliacija, bet ji po kiek laiko nusitrina...
Genda durų spynelės. Vairuotojo pasikeičiau (apie 500Lt), bet beveik tiek pat mokėti už galinę - nebesiruošiu.

Bet šiaip mašina patenkintas. Prieš tai turėjau Renault Laguna pirmos kartos benziną. Palyginus - Ford ergonomika geresnė, vietos viduj ir bagažinėj - daug, mažiau genda, maloniau vairuoti. Blogiau tik konfortas: labiau krato ir garso izoliacija prastesnė, klimatronikas 1994 m. Renault irgi veikė geriau - visada naudojausi Auto režimu.

Sumoj pirkiniu patenkintas. Eksploatuoju nuo 2008. Dujų dėt nesiruošiu, nors kiek girdėjau - šitie varikliai su jomis draugauja.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests