Centrinio problema

Post Reply
M&D

Centrinio problema

Post by M&D »

Sveiki, gal kas susiduret su tokia beda. Centrinis neuzrakina su raktelio pultu toks jausmas lyg uzrakina o poto atsoka, su raktu viskas normaliai. Su pulteliu atrakina visas isskyrus vairuotojo. Kame ce beda?
Driu3000

Re: Centrinio problema

Post by Driu3000 »

gali but ,kad kazkuri spynele neveikia ir del to uztrumpino
Egidijus

Re: Centrinio problema

Post by Egidijus »

Greičiausiai būtent vairuotojo durų, nes kitu atveju neatsirakintų vėl visos.
Įsitikinti galima paprastai: bandyk užsirakinti iš vidaus ir stebėk spyneles po vieną. Kuri nebandys užsirakinti - ta ir bus sugedusi.
M&D

Re: Centrinio problema

Post by M&D »

Egidijus wrote:Greičiausiai būtent vairuotojo durų, nes kitu atveju neatsirakintų vėl visos.
Įsitikinti galima paprastai: bandyk užsirakinti iš vidaus ir stebėk spyneles po vieną. Kuri nebandys užsirakinti - ta ir bus sugedusi.

Issiaiskinau neuzrakina vairuotojo dureliu. Tai kitas mano zingsnis butu: ja keisti nauja spynele ar dar kokie variantai galimi?
Cebas

Re: Centrinio problema

Post by Cebas »

M&D wrote:
Egidijus wrote:Greičiausiai būtent vairuotojo durų, nes kitu atveju neatsirakintų vėl visos.
Įsitikinti galima paprastai: bandyk užsirakinti iš vidaus ir stebėk spyneles po vieną. Kuri nebandys užsirakinti - ta ir bus sugedusi.

Issiaiskinau neuzrakina vairuotojo dureliu. Tai kitas mano zingsnis butu: ja keisti nauja spynele ar dar kokie variantai galimi?
Cia nespynele, o el mechanizmas su varikliuku. O variantai du:
Istrauki fyske ir su pulteliu uzrakines masina, vairuotojo rakini su raktu.
Arba perki nauja ta el dali..kiek nauja kastuoja net nesidomejau, o rasti srotuose palinkesiu laaabai dideles sekmes, nes nuo anglo netinka, o genda si grandis labai daznai, tad deficitas.
Na ir dar gal trecias, grezti kniedes..ir bandyti lysti i vidu..gal kazka pavyks pamatyti ar priburti ir sutaisyti.
Dovilė

Re: Centrinio problema

Post by Dovilė »

Man irgi panasiai, su signalizacijos pulteliu neuzsirakina galines dureles, o su centriniu uzsirakina. Tai meistras sake, kad pati spynele kalta. Tai dabar tvarko, bus matyt ar susitvarkys...
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Centrinio problema

Post by marenas »

man ataip buvo tai buvo parejas priekiniu vairuotojo dureliu visas valdymo pultas jo kaina svalkei 100lt o anglisko 50lt tik angliskas netinka o pasmane dabar galines va dureles kai aaatsalo neuzsidarineja vienos tai ten reikia irgi keisti ta pulta tik js turetu but pigesnis nes jis tik valdo vien tas duris tai va
ulala

Re: Centrinio problema

Post by ulala »

Tai pala pala, gali būt kad ne tas blokas, kur vairuotojo durelėse, blogas, o kažkoks š kuris yra galinėse durelėse? Pas mane irgi galinės pradėjo nesirakinėt....
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: Centrinio problema

Post by marenas »

tai taip ir ira as priekini pakeiciau buvo viskas gerai o dabar galines nesidaryneja tai reikia keisti ta is galiniu tu duru
ulala

Re: Centrinio problema

Post by ulala »

Nafig... nusprendžiau, kad ant galinės sėdynės daiktų nedėsiu, o tie kurie norės ten sėdėt - patys atsirakins :)
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Centrinio problema

Post by dareida »

Kuria dali reiketu keisti? Ta rankenele, kuri uzssipaudzia uzrakinus? Pas mane nesirakina keleivio priekines...
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
pikciurna26

Re: Centrinio problema

Post by pikciurna26 »

sveiki, ;) turiu ir as problema su centriniu, gal kas susidure esat. Taigi jis veikia, rakina visas duris, taciau buna kad vaziuojant uzrakina visa masina, po kurio laiko atrakina. Signalizacijoje neijungta funkcija kad vaziuojant uzrakintu. Buvau pas elektrika, klaidu nerado, ir patarti nieko negalejo. Pasidalinkit savo mintim, dekui.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Centrinio problema

Post by Raime »

pikciurna26 wrote:sveiki, ;) turiu ir as problema su centriniu, gal kas susidure esat. Taigi jis veikia, rakina visas duris, taciau buna kad vaziuojant uzrakina visa masina, po kurio laiko atrakina. Signalizacijoje neijungta funkcija kad vaziuojant uzrakintu. Buvau pas elektrika, klaidu nerado, ir patarti nieko negalejo. Pasidalinkit savo mintim, dekui.
Na kiek teko skaityti forume tai cia dazna beda su mk3 centryniu,ten kiek suprantu vairuotojo durise stovi smegenis centrynio ir jos gauna daug dregmes todel ir durniuoja
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest