Langų rasojimas

Post Reply
Force

Langų rasojimas

Post by Force »

Sveiki,

Kaip ir minėjau anksčiau esu gan naujas Mondeo turėtojas. Susidūriau su keista situacija, kurios nei vienoje prieš tai turėtose auto neturėjau. Tai šoninių langų rasojimas, ryte nieks jų nenupūčia, reikia gerokai pavažinėti kol kas nors pradeda matytis. Tai kas žiemą bus. Ar čia Mondeo kokia liga, ar pas mane kas nors neveikia? Angos atidarytos ir nukreiptos į langus, įjungus MAX langų apipūtimą nepadeda. Kažkas keisto, reikia ilgai aprasotais langais važinėtis kol jie nudžiūsta. Prašau patarkit.
Dovilė

Re: Langų rasojimas

Post by Dovilė »

Man irgi rasoja :( Tai keisim salono filtra :)
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: Langų rasojimas

Post by Eddy »

arba labai didele dregme po kilimu...
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Langų rasojimas

Post by Raime »

pas mane siaip nera kad smarkiai rasotu bet buna taip-atsisedi ryte i masina,uzkuri ir praveri truputeli langa-tada net vejelis ant greiciausios padalos nepadeda,uzrasoja staigiai :D bet uztenka uzdaryti langa ir rasojimas baigiasi,pasykeiciau salono fyltra bet situacija nepasikeite
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Povilas

Re: Langų rasojimas

Post by Povilas »

Raime wrote:pas mane siaip nera kad smarkiai rasotu bet buna taip-atsisedi ryte i masina,uzkuri ir praveri truputeli langa-tada net vejelis ant greiciausios padalos nepadeda,uzrasoja staigiai :D bet uztenka uzdaryti langa ir rasojimas baigiasi,pasykeiciau salono fyltra bet situacija nepasikeite
Šiaip stengiuosi kiekvieną rytą nusivalyt rasą nuo langų. Kažkada skubėjau, nenusivaliau, tik su valytuvais, tai užrasojo, kad pzdc :D Pabandyk ir tu rasą apvalyt, jei nevalai :D
Force

Re: Langų rasojimas

Post by Force »

po kilimeliais sausa, keista kad normaliai nenupucia, kiek turejau auto (ir zemesnes klases), niekur to nebuvo.
Dovilė

Re: Langų rasojimas

Post by Dovilė »

Va dabar vazineju isvis be salono filtro ir neberasoja :ploti: Senasis buvo baisus, reiks nauja isideti :)
karantes

Re: Langų rasojimas

Post by karantes »

o tai vėjelis normaliai pučia? tuomet einam link oro filtro, o jei ir jo keitimas nepadeda, naudojam spec priemones, nemanau, kad čia kažkokia gali būt liga, greičiau fizika.
Force

Re: Langų rasojimas

Post by Force »

taigi, beda salono filtras, isemiau, tai dabar jokio rasojimo, absoliučiai nieko, kaip diena ir naktis skiriasi langų būklė prieš ir po. 8-)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests