ISOFIX

Post Reply
Force

ISOFIX

Post by Force »

Pasirodo 2006 metų automobilyje nėra ISOFIX. Nuvylė biški, nes jau vežimėlius, kėdutes susipirkau, bei padas kėdutei isofixinis. Nuvylė Fordas šioje vietoje. Kiti gamintojai faktiškai nuo 2005 metų ISOFIX kaip standartą į savo modelius montuoja.
Klausimas: gal kas žinot ar įmanomą Isofixą sumontuot, Inchcape patvirtino jog ne, nebent ne gamyklines dalis naudoti ir tai perdarymas skaitytusi.
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: ISOFIX

Post by marksistas »

Jo trečiukai neturi šito malonumo. Aš tai planuoju pasidaryti. tas kilputes. Ten nieko sunkaus nėra. Pas save toyotoje ištyriau kaip padaryta ir supratau. IT'S EASY :D
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Force

Re: ISOFIX

Post by Force »

bandysiu uzsakyti tas kilputes, o po to patyre meistrai privirins
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: ISOFIX

Post by marksistas »

Kur tu jas užsakinėsi?
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Force

Re: ISOFIX

Post by Force »

buvau šiandien Inchcape Vilnius. Sistemoje nemato, jog būtų galima Mondeo MKIII užsakyti Isofixą. Galima tik Focusui. Sakė kažkas yra užsakęs Focusui, tai kai ateis dalys paskambins man, nuvažiuosiu primatuoti, gal tiks ir Mondeo. Kaina 69 Lt. Ten toks rėmas kur prie kėbulo sukasi, ant jo kilputės.
User avatar
marksistas
Klubo remėjas
Posts: 714
Joined: 2009 03 15 , 21:19
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Kuro tipas: Dyzelinas
Spalva: Mėlyna
Location: Vilnius
Contact:

Re: ISOFIX

Post by marksistas »

Force wrote:buvau šiandien Inchcape Vilnius. Sistemoje nemato, jog būtų galima Mondeo MKIII užsakyti Isofixą. Galima tik Focusui. Sakė kažkas yra užsakęs Focusui, tai kai ateis dalys paskambins man, nuvažiuosiu primatuoti, gal tiks ir Mondeo. Kaina 69 Lt. Ten toks rėmas kur prie kėbulo sukasi, ant jo kilputės.
Jo žinau kaip atrodo. Buvau iš corollos vieną išsiėmęs ir naiviai tikėjausi "gal" tiks bet deja todėl vėl atgal įdėjau :D
ImageImageImage
2.0 TDDI Ghia
Ex. MkIII welcome to S-MAX world
Force

Re: ISOFIX

Post by Force »

Tai va, buvau pasimatuoti Focuso Isofixo. Deja Mondeo jis netinka. Kažkaip ten matyt sėdynių išdėstymas netoks. Dėl to ir gamintojas nenumetęs Isofixų Mondeo modeliui. Gaila, teks patiems tada projektuotis ir gamintis.
Idedu keletą nuotraukų (prasta kokybė), kaip Focuso Isofixas atrodo:
Image
Image
Image
aklasis

Re: ISOFIX

Post by aklasis »

Force - tu tik pasimatavai ar nusipirkai?
nes focusai nuo 2005 turejo eiti su standartine iranga, bet deja fordas dave isofix as free optional, tai nemazai isejo be isofixo. todel reikia pirkti.

kas liecia mondeikas MKIII tai zmones randa kaip prikabinti isofixa prie sedyniu laikikliu, tik reikia sedyne pjauti apacioje (per siule). aisku pries tai rekomenduoja apsiciupineti ar tikrai yra kilputes (kitaip sakant atsakote patys jei pjausite).

kaip tai padaroma pasiziurekit cia:

http://www.werner-koester.de/daten/Mondeo_ISOFIX.pdf

http://www.talkford.com/topic/185241-isofix-photos/
http://www.talkford.com/topic/84201-isofix/#entry798388

pridedu dar viena komentara
Personally I would not want to risk the safety of my child on something that the manufactures have not confirmed as isofix.
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests