Dujos i 1.8l 92KW

Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Valdelis »

Kaune jei reiks kontaktu PM paieskosiu ;)
AliusJ

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by AliusJ »

mondeo97mk2 wrote:yra vienas toks veikejas ,turi skoda super b ,lietuvoje ju is viso yra 3 ar 4,limuzinas ,ant audi a8 ar a6 bazes stovi,gamykliskai pagal uzsakyma 20cm ilgesne ,negu iprasta ir imontuotas toks motoras,jog net priregistruojant bedu dideliu kilo,ka bekalbeti apie draudima(ten tokiu motoru net visai nerodo),siai grazuolei tai duju nebesugebejo niekas ideti,o cia senas , iprastas 2001 modelis,taip ,kad tikrai meistrai kazkokie idomus ten pas tave
Taip tai nėra kažkoks ypatingas išskirtinis variklis, tačiau kadangi benzo purkštukai eina tiesiogiai į variklio galvą tai negalima įdėt paprastos tiesioginio įpurškimo dujų įrangos kurios purkštukai statosi ant kolektoriaus. Kiek teko domėtis dedasi įranga kuri naudoja santykinai 30 proc benzino ir 70 proc. duju.
AliusJ

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by AliusJ »

Valdelis wrote:Kaune jei reiks kontaktu PM paieskosiu ;)
Kontaktų Kaune manau prireiks :|
Force

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Force »

nezinau ar labai jau kazkas skiriasi duju idejime i 2 ltr motora, taciau problemu neturiu jokiu, o tikrai vaziuoju nemazai, ir trauka vienoda, ir kuro suvartojimas, ir nieks nesmirda, ir kuriasi gerai, mano gyliu isitikinimu visos problemos prasideda tik del neprofesionalaus idejimo. mokejau 2300 lt su voztuvu tepimu ir kazkokiais ale geresniais vokiskais purkstukais. net negaliu suprasti kaip kazkam gali buti problemu su 4 kartos dujomis. :)
AliusJ

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by AliusJ »

Force wrote:nezinau ar labai jau kazkas skiriasi duju idejime i 2 ltr motora, taciau problemu neturiu jokiu, o tikrai vaziuoju nemazai, ir trauka vienoda, ir kuro suvartojimas, ir nieks nesmirda, ir kuriasi gerai, mano gyliu isitikinimu visos problemos prasideda tik del neprofesionalaus idejimo. mokejau 2300 lt su voztuvu tepimu ir kazkokiais ale geresniais vokiskais purkstukais. net negaliu suprasti kaip kazkam gali buti problemu su 4 kartos dujomis. :)
isigijes mondeo ir as negalvojau apie jokias problemas, kol man nepasake, "kad pas tave benzo purkstukai i galva eina" tai paprasti dujininkai, kur ir anksčiau dėjausi tiesioginį dujų įpurškimą i tokias nededa, o dėl firmų dedančių įrangas dar nesidomėjau..
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Valdelis »

nera jokiu problemu, tiesiog problema meistruose! Jei tu dirbantis savo specialybe nemoketum kazko atlikti tikrai nesakytum jog sorry nemoku, o burtum kad sunku ir t.t. o poto 2 kart brangiau paimtum pinigu nes pats nesugebedamas vestum pas kazka kita...

Paieskosiu praneisu ten tikrai be problemu ides dujas ir bus ne 30/70 ar dar kaip nors...
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by dareida »

Valdeli, geru dujininku kontaktai manau daug kam praverstu is Kauno. Pasidalink jei turi patikimu meistru...
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Valdelis »

okis meginsiu susirast numeriuka, nes pats nerandu niekur... Adresa zinau... ten lyg gaunas pieniu 12A imetu maps'a. Zodziu garazai priespaskutinis boksas paciam gale geltonu duru daug... Ieskokit Mindaugo. Nenoriu prigirt kad ten patys geriausi taciau kiek pats bendravau kiek man pasakojo tikrai patikimi meistrai. Pats dejau VOLVAI S60 baltai 2.5 T dujas (cia gal rugpjuti mokejau ar 2500lt nu kazkas tokio + - iki 3000lt) (gal prisimins, gal nuolaida padaris) tai ir aptarnavimas patiko ir patikra ir rekomendacijos ir pries ziema nemokamai pareguliavo duju persijungimo temperatura ir t.t. zodziu paliko ispudi man tikrai...

Image
dareida
Dalyvis
Posts: 191
Joined: 2008 07 25 , 09:48
Vardas/Pavardė:: Darius E.
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2006
Location: Kaunas
Contact:

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by dareida »

Aciu uz info, meginsim kreiptis i ji del nesibaigianciu problemu su duju misiniu...
Mondeo MK III 2.5l v6 125kw
Benzinas-dujos
jozhix

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by jozhix »

Force wrote:nezinau ar labai jau kazkas skiriasi duju idejime i 2 ltr motora, taciau problemu neturiu jokiu, o tikrai vaziuoju nemazai, ir trauka vienoda, ir kuro suvartojimas, ir nieks nesmirda, ir kuriasi gerai, mano gyliu isitikinimu visos problemos prasideda tik del neprofesionalaus idejimo. mokejau 2300 lt su voztuvu tepimu ir kazkokiais ale geresniais vokiskais purkstukais. net negaliu suprasti kaip kazkam gali buti problemu su 4 kartos dujomis. :)
Važinėju dar tik kiek daugiau nei pusmetį (~12 000km) su dujom, bet irgi jokių problemų nėra (kai paspaudė šalčiai tai reikėjo "chamutus" paveržt šlangų). Pas pažįstamą 1600lt maždaug, su tepimu būtų dar +200 beveik, bet sakė, kad šitom nereikalingas/nebūtinas jis.
Force

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Force »

o man kaip tik tas meistriukas, kur dujas dėjo sake, jog tepimas rekomenduotinas šitiems Ford duratec HE varikliams. Manau papildomai si sistema nieko nepagadins, ant 5000 km kazkur puse litro tepalo pasiima. O purkstukus dejau kur vienas 100 lt kainuoja, tai sake resursas 100 000 km neatsizvelgiant i duju kokybe.
jozhix

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by jozhix »

Na man siūlė nežinau kokius "brangius, bet gerus", tik turi jie trūkumą - jei bent vienas sugenda tai reikia visus keist. Todėl pigiesnius šiek tiek pasirinkau, žiūrėsim kiek laikys.
Force

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Force »

butent tuos ir pasirinkau, geresnius. man ta pati sake, bet garantavo jog 100 000 km problemu su purkstukais tikrai nebus :) viso 400 lt vien purkstukai kainavo
Pijonierius

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Pijonierius »

Mano dujininkas pažiūrėjo kažkokioje duomenų bazėje ar rekomenduojama dėti tepimą. Tad pagal jį 81kW 1,8l varikliui rekomenduojama. Man taip pat pasiūlė dėtis pigesnius, kurie keičiasi po vieną :)
Draugeliz

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Draugeliz »

na isivaizduok motora su tepalu ir be tepala... ... ant benzo tepalo gauna motoras o ant duju ne.. ti cia ir taip aiskuma kad su tepalu geriau ...:)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests