Dujos i 1.8l 92KW

remygaj

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by remygaj »

kadangi kuri su benzu, vaziuoji kuri laika irgi su benzu, tai kam dar papildomai investuot? :)
jozhix

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by jozhix »

Draugelizsz wrote:na isivaizduok motora su tepalu ir be tepala... ... ant benzo tepalo gauna motoras o ant duju ne.. ti cia ir taip aiskuma kad su tepalu geriau ...:)
su variklio tepimu niekas nesiskiria benzas ar dujos, teoriškai(!) su dujom net geriau. "Flashlube" skirtas tept vožtuvam, t.y. su dujom paduoda to flashlube tepalo ir ale jis turi apsaugot/sutept vožtuvus. Man tik įtarimą kelia, kad jo ten paduoda labai mažus kiekius, tai neaišku kiek ten apsaugo tuos vožtuvus, o dėl tepimo nelabai suprantu, kam jis reikalingas, nes benzinas ir pats visiškai nieko netepa.
Kai kas rašo, kad nuo to flashlube'o katalizatorius užsikiša žymiai greičiau.
Dar neapsisprendžiau ar man reikia to ar ne, kol kas man atrodo, kad mašina greičiau laužyne atsidurs nei variklis dėl dujų užkals :D
Force

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Force »

benzinas riebus, taigi kazkiek tepa voztuvus, o dujos netokios riebios, todel nepakanka atseit to tepimo. mano dujininkas sake, jog dazniausiai fordu varikliams ir nudega voztuvai, zmogus savas, nemeluos. be to sako man prie to tepimo, kad idet reikia papildomai knistis, todel nebuvo suinteresuotas sistemos prakisimu vien. o kaip ten istikruju biesas zino. isidejau, manau blogiau nebus.
jozhix

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by jozhix »

man kaip tik atrodo, kad benzinas neriebus. Todėl į dvitakčius su benzinu ir pilam tepalą :) Ir šiaip benzinu labai gerai nuvalyt tepalus nuo kur nors ir pan.
flashlube tas "tepimas", tai kiek teko domėtis apskritai veikia tokiu principu: kai sudega tas tepalas, atsiranda suodžiai, jie "padengia" išmetimo vožtuvus, o tai atseit sveikiau.
+sistema veikia vakumo principu, t.y. užspaudus gazą ten išvis nieko nebeįlaša praktiškai.
Kad blogiau nebus tai tikriausiai, bet aš vis dar laukiu kol kas kokį palyginimą padarys ar ta sistema realiai veikia :).
Force

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Force »

dvitakciu varikliu visiskai kitoks veikimo principas, ten net voztuvu nera, todel tepimas vyksta tepala maisant su kuru, cia jau visai kas kita. o benzinas tikrai riebesnis uz dujas. nors is tikro pagalvojus pakeist nudegusius voztuvus siais laikais nieko ypatingo, tai ne karve nupirkti :D. o be to yra teke surinkinet tepala is patalpu, ir patikek tai daryta ne su benzinu :D
jozhix

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by jozhix »

aš ir nesakau, kad neriebesnis už dujas, bet abejoju ar jis "riebus" skaitos, kad galėtų tept kažką. :) Na su benzinu tikrai nesurinksi tepalų, bet dviračiui kei reikia pertept grandinę tai su benzino pagalba ji blizga kaip nauja kai nušveičiu :D
Aš tikrai nesu prieš tą flashlube, tiesiog bandau išsiaiškint ar ji veiksminga ar ne :D
Force

Re: Dujos i 1.8l 92KW

Post by Force »

tai matai sunku čia bus ta veiksmingumą išsiaiškint, mano Mondė bėgus 110 000 km kai dujas idejau, abejoju ar per artimiausią 100 000 km kas nors tai suges, ar vožtuvai nudegs, manau taip pat važiuotų ir be to papildomo voztuvu tepimo. čia labiau toks žmogui momentas, zinai kad yra ta sistema ir ant dusios ale geriau, tik tiek :D
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests