Planuoju pirkti mk3

Lend
Dalyvis
Posts: 563
Joined: 2012 12 20 , 14:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2002
Variklis: 2,2 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Sidabrinė
Vairuoja nuo: 2011
Location: Vilnius
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by Lend »

Jau dėl vietos tai... Apskritai jos Mondėj netrūksta, ne tik kad gale. Pasodink du pakankamai kūdus žmones prieky tai jie viens kito net nepasieks... :D

Man tik dabar klausimas pačiam iškilo. Kaip čia skelbimuose Ghia ir pas mane Ghia bet komplektacijos skirtingos? Kas čia do per? Aš neturiu stoglangio, čia neturi šildomo priekinio lango... Kas čia do diskriminacija? Abi su šildomom sėdynėm tai galvotum žmogus šiauriečiam skirtos abi... Nieko nebesuprantu.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: Planuoju pirkti mk3

Post by Gezatron »

Lend wrote:Jau dėl vietos tai... Apskritai jos Mondėj netrūksta, ne tik kad gale. Pasodink du pakankamai kūdus žmones prieky tai jie viens kito net nepasieks... :D

Man tik dabar klausimas pačiam iškilo. Kaip čia skelbimuose Ghia ir pas mane Ghia bet komplektacijos skirtingos? Kas čia do per? Aš neturiu stoglangio, čia neturi šildomo priekinio lango... Kas čia do diskriminacija? Abi su šildomom sėdynėm tai galvotum žmogus šiauriečiam skirtos abi... Nieko nebesuprantu.
ghia - tai yra ... as noriu to to to,,, tu nori to toto.. trecias.. as noriu to to to net ano ir ano nenoriu.. praktiskai pats uzsisakai ko nori
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests