del 2.2tdci

Post Reply
mafasss
Dalyvis
Posts: 78
Joined: 2013 08 31 , 13:08
Vardas/Pavardė:: Dainius
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2003
Variklis: 2,0 l Duratec
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2008
Location: Klaipėda
Contact:

del 2.2tdci

Post by mafasss »

Sveiki, gal kas zinot ka apie sita varikli 2.2 tdci, ar vera isigyti?
AudriusV

Re: del 2.2tdci

Post by AudriusV »

Turiu 2006 m. Traukia kaip žvėris ir yra taupus kaip ir 2.0 ltr. Tik yra bėda su elektriniu EGR vožtuvu. Keičiau jau du. Kainuoja naujas EGR 1500 Lt. Būna, kad iš pradžių sugenda dangtelis EGR vožtuvo. Jis yra toks pat kaip Tranzito, jo kaina apie 300 Lt. Naujam EGR duoda 20000 km garantiją, bet vienas man sugedo po 30000 km. Teko vėl keisti. Dabar jau nuvažiavau virš 20000 km, nežinau kiek ilgai dar tems. Daugiau nieko baisaus, smagiai važiuoja.
User avatar
RaimunGs
Moderatorius/Klubo narys
Posts: 334
Joined: 2010 11 11 , 19:57
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2005
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Location: Kaunas
Contact:

Re: del 2.2tdci

Post by RaimunGs »

2005m turiu... pritarsiu AudriusV - žvėris. važiuoklė pas mane tvarkinga, viskas kaip priklauso, bet gazą užmini tai tampais į šonus ir jauti visus Nm ir kW...:)) tik esp nepamiršt išjungt:)) dar pas mane tipo kažkas su kuro slėgiu negerai ir antro cilindro purkštuku. tipo turėtu nebetraukt. dėje ne, negirdėjau. ant sauso asfalto, su normaliom padangom ir be sankabos eina trečiu bėgiu dar suktelt ratus, o šlapio - suktelni ir ketvirtu:))) lenkimas autostradoj yra vienas malonumas. greičio išvis nesijaučia. užsižiopsai - žiek jau 200km/h:) žodžiu yra ką veikt su ja:)) o dėl taupumo.. kaip važiuosi, taip ir rys. nors aštresnis važiavimas ir taupesnis sutaupo gal 0,5l kažkur, tai vidutiniškai mieste pasiima 8,5-9l (super taupydamas rudenio pradžioje tilpau į 8,3l/100km :shock: ). užmiesty važiuojant kokiu 130km/h ~6l.:)) vo tep
MK2, 1.8i, 85kW, sedanas, juodas deimantas (parduota)
MK3, 2.2 TDCI, hachbeckas, pilkas
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests