MK1 Starteris

User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

MK1 Starteris

Post by Gezatron »

Tai vat, susiduriau su tokia problema kad nevisda uzsikuria masina... ta prasme vedi ir nk.. girdi ligtai kas uztu ben neNECENZURINE KALBA starteris variklio.. kaip suprantu bendiksas bus nuduses.. seip dazniausiai uzsiveda, bet kartais irvis nei gyvos dvasios.. tai ten tipo nepritraukia ir t.t... gal kas esate kaite sau ? dizeliui emes tai esu tai lengva buvo nes paciam prieky jis, o pas mane bendzas, tai ten gale kazkur ya.. esate kas arde? sunku buvo ? ligtai duslintuvas trukgo ania ?
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

RE: MK1 Starteris

Post by Gezatron »

man kaitik dyzeliui lengvai as ten susitvarkaiu.. lengvas preijimas nes priekyje.. pagalve nujemi ir isemai starttery.. o bendzine kitaip.. dunse.. pas mane kai vedi.. toks uzimas buna.. ir jo.. nepritraukia ligtai.. tai kame beda? bendiksas pritraukejas? aip ce isiasikinti pagal ka ? padekit.. be reikes susitvarkyt siom dienom.. ir reike suzinot kas txiai... :| be beveik nebeuzsiveda :| tik toks uzimas... kad NECENZURINE KALBAsi bendiksas ar kas ten ligtai.. ir nk.. o kai is keleto kartu nabdai.. tai klapt ir uzsiveda.. padekit kur jis fotkei tas pritraukejas?
Last edited by Gezatron on 2008 11 29 , 23:57, edited 1 time in total.
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

RE: MK1 Starteris

Post by Gezatron »

kaip matau niekas nezino :|
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
tomsonas

RE: MK1 Starteris

Post by tomsonas »

AS TAI KEICIAU ANGLIUKUS NES SUDILE BUVO. O DEL PRIEJIMO TAI DARIAUSI ILGA VAMZDI ANT KURIO MOVIAU GALVUTE NES KITAIP TAI APSIKAKOT TEN GALIMA NET RANKA UZKIST SUNKU
zentas

RE: MK1 Starteris

Post by zentas »

ant starterio tas bendiksas.ir tikrai tau jis parejes:)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

RE: MK1 Starteris

Post by Gezatron »

dekui
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
ilmar

Re: MK1 Starteris

Post by ilmar »

panaši istorija buvo. keičiau pritraukiantį (rele perdegė) o buvo taip... pasuki raktą ir garsas toks bryykt. ir nieko... išvis nesukdavo.. maniau šepetys.. bet ne.. kiek žinau originalūs starteriai mondese yra bosch, bent jau pas mane buvo... nuimti starterį patogiausia pakelus mašiniukę.. bet jeigu yra raktų pailgintuvai tai nesudarys jokių problemų ir iš viršaus nuimti. tik be abėjo reikės nuimti oro tiekimo sistemą ( starteris yra kairėje puseje ) kai buvo gedimas, nuėmiau starterį ir su juo nuvažiavau į karoliniškes ( vilnius ) ten yra parduotuvele (berots starteriai ir generatoriai) įteikiau jiems mano negyvą bosch starterį ir už 70lt jis buvo su nauju pritraukiančiu ir su naujais sepečiais , surinktas ir patikrintas...
biely es

Re: MK1 Starteris

Post by biely es »

is apacios pakankamai nesunkiai isiema, kam varkt is virsaus. as kai pirkau monde, vapse negyvas buvo starteris, nusilupau, tai pakeiciau angliukus ir rele (katuske). bet paaiskejo kad rele buvo gera, nes jei angliukai gatavi tada rele negauna mases per juos. o detales tai dage (kaune) su pavyzdziais gavau. dar rele kaskur yra gera :)
tomskis

Re: MK1 Starteris

Post by tomskis »

gali buti ir pats starteris, gali but korpusas skiles, arba viduriams xana, jeigu prasisukineja. o jeigu tiesiog nesuka, tik cikt ir viskas tai gali buti tiesiog kontaktai uzsioksidave, nuimt fiske, prasveist kontaktus ir vel uzmaut.
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Gezatron »

nu man tai girdisi kad jame kazkas uzia.. tai kaip ir sukasi kazkas.. bet ligtai tas neprisitraukia kazkaip ir nesuka variklio.. tik pats sraterio viduje sukasi ten..
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
ilmar

Re: MK1 Starteris

Post by ilmar »

gezatron>>>> your's bendiks is kaput:)
User avatar
Gezatron
Forumo Tėvas
Posts: 3786
Joined: 2007 09 24 , 20:17
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Location: Utena
Contact:

Re: MK1 Starteris

Post by Gezatron »

dekui tada :)
Ladorghini Getlohgado 2105 1,3 benzas Geltona Ochros 140km/h
Toyota Tundra 5.7 V8 HEMI Petrol tik 100km/35ltr
Burnin

Re: MK1 Starteris

Post by Burnin »

Man tas pats buvo. Kada sugalvodavo vesdavosi normaliai, kada nepritraukdavo bendekso. Pats nesiemiau, veziau pas elektrikus. Anie apsidziauge pamate priejima, nes katik buvo keite savo mondei, o ten automatas, tai kele varikli.
Tuo paciu ir angliukus pakeitem.
Rolasbig

Re: MK1 Starteris

Post by Rolasbig »

Na ka, mano mondike irgi pradejo kazka su starteriu sneket... Buvo tik trejeta kartu, bet toks jausmas, kad nesukabina su smagraciu. ir po to tokia smarve kaip gerai pakepusio elektrinio variklio, tai galvoju ir angliukai eina i pabaiga. Ryt va bus laisvo laiko - krapstysiu ir ziuresiu kas yra.
Rolasbig

Re: MK1 Starteris

Post by Rolasbig »

Kazkas cia forume gazdino ,kad priejimas prie starterio sudetingas... Realiai visai norma tas priejimas. Du varztai puikiai atsisuka is apacios, o trecias is virsaus.

Na starteryje nieko blogo neradau. Gaila, kad pritraukejas nesiardo... Bet kontaktus pravaliau sukinedamas centrine asele. Papyliau ir varikliuka. Galines ivores dar neissidevejusios, vos jauciamas laisvumas, bendiksas tvarkoj, isisvaliau vidui korpusa, nes visokio brudo buvo. Angliuku dar apie 10 mm geros mesos. Sutepiau, surinkau, pabandem - dirba gerai... Suka is ranku paleidimo momentu :D

Pastaciau i auto atgal. Tiesa, kaip ne keista, bet surinkti uztruko kur kas greiciau nei isrinkti. :D

Garsa tapo svelnesnis ir jokiu gliuku.

Jei kam reikia patarimu- rasykit skambinkit.

:)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests