ima benza kartu su dujom

Pencyla

Re: ima benza kartu su dujom

Post by Pencyla »

Sveiki. Esu naujokas, bet sitam reikale buvau jau susidures. Purkstukus galima atjungti netgi paprastai per jungtuka (berods zalias storas laidas) uz purkstuku fyskes, uztenka ji viena atjungti. Butent del to, kad purkstukai neuzdaryti, dirbant varikliui dujomis (tuomet, kai leidziasi cilindras zemyn) "traukia" ir benzina. Man mazdaug per 800km sutraukdavo apie 10l benzino :)
zhaibass

Re: ima benza kartu su dujom

Post by zhaibass »

Pencyla wrote:Sveiki. Esu naujokas, bet sitam reikale buvau jau susidures. Purkstukus galima atjungti netgi paprastai per jungtuka (berods zalias storas laidas) uz purkstuku fyskes, uztenka ji viena atjungti. Butent del to, kad purkstukai neuzdaryti, dirbant varikliui dujomis (tuomet, kai leidziasi cilindras zemyn) "traukia" ir benzina. Man mazdaug per 800km sutraukdavo apie 10l benzino :)
Bet kai norėsi pasišildyt ryte mašina benzinu, tai tą laiduką reiks prijunkt?
User avatar
Eddy
Dalyvis
Posts: 410
Joined: 2007 07 07 , 10:06
Vardas/Pavardė:: edis
Lytis: Vyras
Mondeo karta: Neturiu mondeo
Gamybos metai: 2002
Variklis: 3,0 l Duratec V6
Kuro tipas: Benzinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Žalia
Vairuoja nuo: 2005
Location: Šilalė
Contact:

Re: ima benza kartu su dujom

Post by Eddy »

zhaibass wrote:
Pencyla wrote:Sveiki. Esu naujokas, bet sitam reikale buvau jau susidures. Purkstukus galima atjungti netgi paprastai per jungtuka (berods zalias storas laidas) uz purkstuku fyskes, uztenka ji viena atjungti. Butent del to, kad purkstukai neuzdaryti, dirbant varikliui dujomis (tuomet, kai leidziasi cilindras zemyn) "traukia" ir benzina. Man mazdaug per 800km sutraukdavo apie 10l benzino :)
Bet kai norėsi pasišildyt ryte mašina benzinu, tai tą laiduką reiks prijunkt?
beabejo ;)
Mano esamos:
Mano... Volvo XC70 2005, d5, sriubmaliene.
PEUGEOT 407 2007m., 2,0 HDI 100kw., Sriubmaisys tankas.
Zmonos:
PEUGEOT 206 2001m., 1,4i 55kw...
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: ima benza kartu su dujom

Post by Valdelis »

Siaip naujos duju irangos irgi priklausomai nuo variklio buna kad ima benzina ir tai daroma dar ir tam kad vazinejant dujomis neuzdegintum purkstuku :) Kai ant senuju gali kurti tiek dujom tiek benzinu... Bent man taip aiskinu zmones su dujom dirbantys...
zhaibass

Re: ima benza kartu su dujom

Post by zhaibass »

Valdelis wrote:Siaip naujos duju irangos irgi priklausomai nuo variklio buna kad ima benzina ir tai daroma dar ir tam kad vazinejant dujomis neuzdegintum purkstuku :) Kai ant senuju gali kurti tiek dujom tiek benzinu... Bent man taip aiskinu zmones su dujom dirbantys...
O gali būt perjungėjas sugedęs, kad pilnai siūrblio neatjungia?
donatas_s

Re: ima benza kartu su dujom

Post by donatas_s »

Tai perjungėjas arba perjungia arba ne, pusiau tokių dalykų nebūna. Nes pavyzdžiui pas tave lempos jungiklis įjungia arba išjungia šviesą, o nebūna, kad pusiau išjungė...
marenas
Moderatorius
Posts: 313
Joined: 2012 05 30 , 07:25
Vardas/Pavardė:: Marius Bauzinskas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Raudona
Vairuoja nuo: 1994
Location: Klaipėda
Contact:

Re: ima benza kartu su dujom

Post by marenas »

na man seniau audi masinai tai irgi buvo pradeja imti ir ta ir ta tai buvo perjungejas saibom isejas pakeiciau ir pasibaige tai nezynau gal ir cia kas panasaus
donatas_s

Re: ima benza kartu su dujom

Post by donatas_s »

Tai reiškias perjungėjas tiesiog iš viso neveikdavo ir neatjungdavo siurblio.
zhaibass

Re: ima benza kartu su dujom

Post by zhaibass »

donatas_s wrote:Tai perjungėjas arba perjungia arba ne, pusiau tokių dalykų nebūna. Nes pavyzdžiui pas tave lempos jungiklis įjungia arba išjungia šviesą, o nebūna, kad pusiau išjungė...
Reiks pabandyt jį pasikeist..
donatas_s

Re: ima benza kartu su dujom

Post by donatas_s »

Dar gi variklio pusėj ant panelės (ar kaip ten pavadinti) stovi rėlė, kuri nepamenu ar dujų reduktorių jungia ar būten benzino siurblį. Bet su ja manau problemų nebūtu, nes pas mus būdavo kartais fiškė nukrisdavo, tai tiesiog ant ar ant benzo ar ant dujų neveikdavo.
zhaibass

Re: ima benza kartu su dujom

Post by zhaibass »

donatas_s wrote:Tai reiškias perjungėjas tiesiog iš viso neveikdavo ir neatjungdavo siurblio.
Išsiaiškinau, kad ne perjungėjas kaltas. Tiesiog yra parėjes kuro slėgio reguliatorius, nes važiuojant dujomis neturi siurbt benzino, bet po vieną kitą lašiuką siurbia, ir per didelį kilometražą susidaro jau ir keli litrai benzo :yes1:
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests