Nepriima dujų

Post Reply
taliama

Nepriima dujų

Post by taliama »

Atsitiko tokia bėda, nuvažiavus apie 20km atsijungia dujos, tenka persijunkt ant benzino. Gal kas susidūrėt su tokiu gedimu?
Robinis

Re: Nepriima dujų

Post by Robinis »

pradziai kas per dujos pas tave.
taliama

Re: Nepriima dujų

Post by taliama »

Šlanginės, variklio temp daugiau pakyla ir ant dujų nebevažiuoja, bet ant benzo tai traukia ohoho :D
Robinis

Re: Nepriima dujų

Post by Robinis »

pradziai jeigu keistas antifrezas,termostatas pasibandom taisyklingai nusiorinti sistema.
taliama

Re: Nepriima dujų

Post by taliama »

Robinis wrote:pradziai jeigu keistas antifrezas,termostatas pasibandom taisyklingai nusiorinti sistema.
Sistema nuorinta, cirkuliacija yra..
Robinis

Re: Nepriima dujų

Post by Robinis »

Nelabai aiskus tas nevaziavimas. perjungia is duju ant benzo ar vaziuojant tiesiog uzdusta and duju,
taliama

Re: Nepriima dujų

Post by taliama »

Robinis wrote:Nelabai aiskus tas nevaziavimas. perjungia is duju ant benzo ar vaziuojant tiesiog uzdusta and duju,
Važiuojant dujomis nebėra traukos, pradeda purtutys, perjungi ant benzo, važiuoja, bet kaip suprantu jau, kad su aušinimo sistema kažkas blogai yra..
donatas_s

Re: Nepriima dujų

Post by donatas_s »

Šiaip tai neįsivaizduoju kaip gali būti tai susiję? Aš manyčiau kad su reduktoriumi ir aplink jį esančiais vožtuvais bėda, tau pagal mane dujus uždaro ne laiku ir ne vietoje.
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Nepriima dujų

Post by Raime »

Pradziai pasiuliciau duju fyltriuka pasikeisti o tada vaziuoti kad sureguliuotu reduktoriu
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest