Trukčiojimas

grantysimo

Re: Trukčiojimas

Post by grantysimo »

Sveiki,
panašią bėdą ir aš turiu. Vedasi BE PROBLEMŲ (tiek šaltas variklis, tiek šiltas). Kokį 1-1,5 km važiuoju kaip niekur nieko, bet pravažiavus minėtą atstumą variklis staiga pradeda slopti, trukčioja, jai laikai gazo pedalą įspaudęs į dugną, tai variklis vos vos kruta. Pravažiuoji taip kokia 1,5-2km ir variklis dirba kaip niekur nieko. Skaitinėjau forumą, keičiau Jūsų rekomenduojamas dalis. Esu pakeitęs žvakes, laidus, paskirstytoją, oro kuro filtrus, variklinį tepalą ir jo fitrą (visos dalys pirktos iš "Fordo centro"). Pakeistas laisvų apsukų reguliatorius (ne naujas), sutikrinau kiek įstengiau vakuumines žarneles, (pakeičiau tą šakotuvą "T" ir kelias žaneles).Buvau nuvaręs kad su kompiuterius patikrintu, liepė pasikeisti lambda zonda, PAKEIČIAU. BET PROBLEMA VISVIEN NEDINGO. Padekit nes tikrai nebežinau ką bekeist. :atia:
corehead
Dalyvis
Posts: 90
Joined: 2014 11 02 , 22:12
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2006
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Vairuoja nuo: 2002
Location: Kaunas
Contact:

Re: Trukčiojimas

Post by corehead »

Pas mane labai labai panasi problema, irgi pakeista pagrindines keiciamos detales, ziureta pas dujininkus ir t.t. priejau isvados kad keisiu paskirstytoja, esu uzsienio puslapiuose rades, kad jo gedimu simptomai buna panasus kaip tavo ir mano.. Jeigu nepades, tada reiks ieskoti RIMTO diagnostikos meistro, nes tie kur nuskaito klaidu kodus, tai tas pats kas nieko... Gal kas parekomenduos kas rimciau gaudosi ant fordiniu zetecu Lietuvoje... Is esmes gali buti bet koks elektroninis daviklis pagedes.. Taciau nedirbantis tik tam tikrais momentais, arba tarkim tik pasilus varikliui.. Diagnostika gali parodyti klaidos koda, o gali ir neparodyti... Kaip jau minejau uzsienio forumuose bent pora kartu skaiciau kad buna sugede kuris nors daviklisi taciau diagnostika jo kazkodel neparodo... Tai tiek. Pasiguodziau ir as :D
Vital
Klubo remėjas
Posts: 233
Joined: 2011 05 18 , 21:55
Vardas/Pavardė:: Vitalij
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2008
Location: kita
Contact:

Re: Trukčiojimas

Post by Vital »

pas mane buvo panasi beda,irgi daug kas pakeista kas auksciau jusu isvardinta... bet mano atveju buvo net kelios bedos: visu pirma pakeistas kuro siurblys,jis veike kaip ir,taciau nuspaudus gaza nukrisdavo slegis,del to trukciodavo taip lyg keli cilindrai dirbtu,poto saudavo,poto lyg norm dirba,pakeitus ji problema is dalies tik dingo, antra ka rimciau keiciau tj visa ipurskimo kolektoriu,nes nusprogo vamzdukas tas kuris lygtais is egr grizta i kolektoriu,tai vat cia trumpai: pakeiciau kolektoriu ir kuro siurbly ir pas mane dingo visokie trukciojimai ir t.t
beje dar galit pasimatuot kompresija jei dar nebandet
sekmes ieskant problemu
ImageImage
corehead
Dalyvis
Posts: 90
Joined: 2014 11 02 , 22:12
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2006
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Benzinas/dujos
Kėbulo tipas: Sedanas
Vairuoja nuo: 2002
Location: Kaunas
Contact:

Re: Trukčiojimas

Post by corehead »

Vital, o sprendimu ieskojai pats, ar ieskojai kazkokiu meistru? Nebent zinoma pats esi neblogas meistras ☺ mano atveju siurblys deje ne prie ko, nes vienodi simptonai ir ant benzo ir ant duju...
Vital
Klubo remėjas
Posts: 233
Joined: 2011 05 18 , 21:55
Vardas/Pavardė:: Vitalij
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2008
Location: kita
Contact:

Re: Trukčiojimas

Post by Vital »

corehead wrote:Vital, o sprendimu ieskojai pats, ar ieskojai kazkokiu meistru? Nebent zinoma pats esi neblogas meistras ☺ mano atveju siurblys deje ne prie ko, nes vienodi simptonai ir ant benzo ir ant duju...
dauguma dalyku gali ir pats pasitikrint,beto jei dujos tiesiogines siurbli vistiek pasitikrint gali ir lauko salygom,2 zmones ir manometras kur ratus tikrint kad slegi rodytu,kapota atsidares yra ventilis spec kuro sistemos slegiui tikrinti
ImageImage
grantysimo

Re: Trukčiojimas

Post by grantysimo »

koks slėgis siurblio yra normalus?
Vital
Klubo remėjas
Posts: 233
Joined: 2011 05 18 , 21:55
Vardas/Pavardė:: Vitalij
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIV
Gamybos metai: 2008
Variklis: 2,5 l Duratec V6
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Vairuoja nuo: 2008
Location: kita
Contact:

Re: Trukčiojimas

Post by Vital »

grantysimo wrote:koks slėgis siurblio yra normalus?
jei gerai pamenu tj ne maziau 3 berods,pas man buvo nuspaudus gaza nukrenta iki 0.5
ImageImage
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests