Lietuvos Ford Mondeo klubas

Diskusijų forumas

Mondeo MkI ekraniukas nerodo visu skaiciu

Mondeo MkI ekraniukas nerodo visu skaiciu

Standartinė wixxwa » 2008 09 01 , 11:18

Sveiki, pas mane desinej pusej stovi ekraniukas kur rodo laika ir gerai paziurejas pamaciau kad ten ir kuro sanaudas rodo ar kazka, bet yra problema, kad tas ekraniukas labai jau sunkiai rodo, issiliejas turbut, gal nusilpes jau.. ar ji sunku issimt? gal kas yra keites? ar imanoma ka pritaikyt? gal kas turi parduot?:)
Paskutinį kartą redagavo wixxwa 2008 09 01 , 11:19. Iš viso redaguota 1 kartą.
wixxwa

RE: Ekraniukas Mondeo 95m

Standartinė dariux » 2008 09 01 , 17:44

Issemus jis nesunkiai issiardo,gal ten ekrano ploksteles uzsinesusios,pabandyk pravalyt.Sierai laikrodi buvau net filtra isemes,is zliu valandu oranzines pasidare:p
dariux

RE: Ekraniukas Mondeo 95m

Standartinė wixxwa » 2008 09 02 , 09:06

dariux para??:
Issemus jis nesunkiai issiardo,gal ten ekrano ploksteles uzsinesusios,pabandyk pravalyt.Sierai laikrodi buvau net filtra isemes,is zliu valandu oranzines pasidare:p

tavo tiesa.. issiemiau, apziurejau gerai ir pamaciau kad ta lanksti jungtis kampe truputi atsokus..B) gerai su atsuktuviuku patryniau, ir ka jus manot.. pajungiau veikia.. tik dar reikes ardyt nes kaikuriu pagaliuku vis dar nerodo arba kartais silpnai rodo.. vel per kuna eina siurpai kaip pamatau kiek benzino parodo ant 100km.. :@
wixxwa

Re: Mondeo MkI ekraniukas nerodo visu skaiciu

Standartinė vygamster » 2011 06 20 , 18:00

wixxwa rašė:Sveiki, pas mane desinej pusej stovi ekraniukas kur rodo laika ir gerai paziurejas pamaciau kad ten ir kuro sanaudas rodo ar kazka, bet yra problema, kad tas ekraniukas labai jau sunkiai rodo, issiliejas turbut, gal nusilpes jau.. ar ji sunku issimt? gal kas yra keites? ar imanoma ka pritaikyt? gal kas turi parduot?:)

Turiu visa komplekta elektronikos: borto kompa, airbag'u moduli ir t.t.
vygamster

Standartinė justezas » 2013 12 13 , 17:24

Sveiki,pas mane geros komplektacijos mondeo Mk1 ,su odinemis sedynelis,pilnu borto kompu kur kura,laikrodi rodo.....
pas mane rodo va taip: http://postimg.org/image/qi6wd0jy3/
Susiradau mondeo kas ardo,nusipirkau graziai rodanti kompa sita,isidejau ,bet rodo taip pat...Kodel?
Gal kazkokius kontaktus reikia susisveisti,ar dar koks sitos problemos sprendimas galetu buti? p.s tokio tipo lempuciu kur butu galima isigyti : http://postimg.org/image/mmjsb44z1/full/ ?

Aciu.
justezas

Standartinė justezas » 2013 12 13 , 17:30

justezas

Standartinė sidabras » 2013 12 13 , 20:51

panasi problema buna ir pas mk2 modeli, pradziai pabandyk suziuret laidus nuo oksidacijos ir pan gal kazkur itruke, , ant audi bulku ir laikrodziuose buna maciau tokiu bedu, na cia daugiau reiktu elektra ismananciu zmoniu ar ardziusiu apsvietima, galbut klubietis fastback prisijungs i diskusija, o lempuciu paziurek kokioj lemonoj jeigu tavo mieste yra arba milgretoj
Vartotojo avataras
sidabras
Moderatorius

Vardas: Žygimantas
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė

Standartinė Raime » 2013 12 13 , 21:08

Kyta karta dek nuotraukas kad dydis ju butu 640x480 nes dabar per dydeles rodo !
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Vartotojo avataras
Raime
Moderatorius

Vardas: Raime
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Zetec
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoju nuo: 1991

Standartinė justezas » 2013 12 14 , 19:13

sidabras rašė:panasi problema buna ir pas mk2 modeli, pradziai pabandyk suziuret laidus nuo oksidacijos ir pan gal kazkur itruke, , ant audi bulku ir laikrodziuose buna maciau tokiu bedu, na cia daugiau reiktu elektra ismananciu zmoniu ar ardziusiu apsvietima, galbut klubietis fastback prisijungs i diskusija, o lempuciu paziurek kokioj lemonoj jeigu tavo mieste yra arba milgretoj

laidai itruke ten pravodkej kur paneleje viduj ir panasiai?
justezas

Standartinė sidabras » 2013 12 14 , 20:10

kurie grynai i ta laikroduka ateina paziurek ir pacia jungti
Vartotojo avataras
sidabras
Moderatorius

Vardas: Žygimantas
Mondeo karta: MkII
Gamybos metai: 2000
Variklis: 1,8 l Endura-D TD
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Sidabrinė

Standartinė justezas » 2013 12 16 , 19:20

tai prie pat isores?
justezas

Standartinė justezas » 2013 12 16 , 20:01

tai cia ta kompa istraukus spigliukus bandyt su dildute svelnia pasveist ir laidus kiek matosi apziuret ir greiciausiai beda turetu dingti?
justezas

Standartinė Fastbackas » 2013 12 16 , 23:55

nuo pacio ekraniuko i mikroschema eina "sleifas" surenkant reikia ji prispausti, izoliacijos ar seip ko pakisti, kad "sleifas" prisispaustu labiau, dar pabandymui tuos "sleifo" kontaktus spiritu kokiu pravalyt, nes tik prispaudus beda issisprendzia, bet neilgam
Vartotojo avataras
Fastbackas
Dalyvis

Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Zetec
Kėbulo tipas: Sedanas
Spalva: Kita

Standartinė justezas » 2013 12 18 , 19:28

aisku,o su pacia pravodke nebuna problema nuo ekraniuko fiskes ne i ekraniuko puse o giliau po panele...?
justezas

Standartinė justezas » 2013 12 18 , 19:31

Bet,jolki polki,kodel tada ant vienos masinos kuri nusipirkau veikei pukiai,o mano senas ir sitas kuris veike normaliai pas petras mondeo mano masinoj veikia lygiai taip pat prastai kaip maniskis....cia ne reples ekreniuko viduje,kazkur giliau,yra koks skambinimas laideliu,varzu ziurejimas kad atsekti kuris laidas ir tada detaliau ziureti?Yra skaiciai varzos kokie turetu buti ir panasiai?
justezas

Grįžti į Elektra

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Sukasi ant phpBB® Ford Mondeo Klubas © Prižiūri Fresher • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007