Dingo wisa elektra

Gatsu

Dingo wisa elektra

Post by Gatsu »

sweiki gal kas buwo susidure su tuo kad dingo wisa elekta masinoj (cia butent ford mondeo mk1). dejau maga ir uztrumpinau laidus ir dingo elektra signalizacija weikia, bet wisa kita nerodo jokiu zenklu pasuki rakteli net lemputes neuzsidega nu zodziu jokiu gywybes zenklu gal yra kur koks pagrindinis saugiklis kuris perdege? nes kai turejau bmw tai tas saugiklis buwo perdeges ir taip pat buwo bet jis prie pat akumo ant pliusinio laido tai lengvai radau o pas mk1 nezinau net nuo ko pradet twarkyt gal kas patars ka? dekui....
Bandit

Re: dingo wisa elektra

Post by Bandit »

man buvo perdeges saugiklis tai salone nei viena lempute neveike skidelyje, tai pat neveike nei posukiai nei peciukas niekas :D:D tai saugiklis buvo perdeges ziurek viduj ten atrodo. pereik tiesigo visus saugiklius ir tiek. neatsimenu kuris tikslei bet man buvo taip. man tai magas veike nes tipo buvo dinge viskas kas pradeda viekti ijungus degima.
DeWiLs

Re: dingo wisa elektra

Post by DeWiLs »

po vairu ziurek saugiklius visus, o jei ten geri - po kapotu.
Bandit

Re: dingo wisa elektra

Post by Bandit »

seip tai sakyciau po vairu turi but. nebent jau ir sviesos ir visa kita nebeveike tada reik jau po kapotu ziuret.
Gatsu

Re: dingo wisa elektra

Post by Gatsu »

pas mane net ir degimas wisiskai neisijunge rakteli pasukus nieko nei lempos neuzsidega nei suka starteri
Bandit

Re: dingo wisa elektra

Post by Bandit »

tai tada ziurek po kapotu. bent pas mane dyzeli tai yra trys dar tokie kitaip atrodantys saugikliai jie ten po 80 A rodos ar kazkas tokio tai ten tie galingesni tai gali tas kuris nors but perdeges
Gatsu

Re: dingo wisa elektra

Post by Gatsu »

ok bandysiu ziuret
Gintass

Re: dingo wisa elektra

Post by Gintass »

Man ir kazkas panasaus buvo nutike, tai buvo atsokus viena is fiskiu, kurios yra prie saugikliu po vairu. Istacius ta fiske i vieta atsirado viskas... Gal ir pas tave kas panasaus? :?
Gatsu

Re: dingo wisa elektra

Post by Gatsu »

tai kad po vairu nera pas mane saugikliu jokiu
ErikasG

Re: dingo wisa elektra

Post by ErikasG »

Gal ne ten jieskai? Atsuki ta apdaila po vairu, laikosi ant triju varztu ir ten tada bus tokia dezute, ji atsilenkia jei paspaust toki piptika po desine nuo jos, jei nerasi tai manuale as tau paveiksliuka iskirpsiu
Gatsu

Re: dingo wisa elektra

Post by Gatsu »

dekui wisiem radau jau susitwarkiau dabar kazkodel starterio nesuka. pasuki rakteli uzsidega lempos dar suki toliau kad uzwest nieko jokiu emociju nerodo fordukas. pries tai (kol nebuvo dingus elekra) wiskas gerai buwo. gal situ kluasimu kas ka zino?
ErikasG

Re: dingo wisa elektra

Post by ErikasG »

Paziurek pravodke nuo starterio link akumo, pirma pavalik visus kontaktus su svitriniu ant akumo kur ateina, padeda buna
Gatsu

Re: dingo wisa elektra

Post by Gatsu »

ok bandysiu
ErikasG

Re: dingo wisa elektra

Post by ErikasG »

Rele starterio veikia? turetum girdet ar tiksi ar ne, nuresetink smegenis dar
Gatsu

Re: dingo wisa elektra

Post by Gatsu »

man rodos gad nekliksi ta rele o kurioj wietoj ji stowi? kaip ja rast?
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests