keletas klausimu: Galinio lango sildymas

HooLiGaN

Re: keletas klausimu

Post by HooLiGaN »

Tai nulupt ne beda, tam yra fenas statybinis ir spec chemija kuri gerai klijus nuo pleveliu, lipduku nuima(darbe pripizdin...) tik kad ilgi tarpeliai perdege
farengheit

Re: keletas klausimu

Post by farengheit »

pas mane irgi tamsinta ir nieko :yes1: o dar kaip pats tamsinau, tai pora kart reikejo nulupt nuo galinio lango, nes lb sunku graziai uzniaukt, tai ir lupau ir dar viskas graziai sildo, nei vienas siuliukas nechinicina :yes1:
Ghostaki

Re: keletas klausimu

Post by Ghostaki »

Valdelis wrote:
vat ir beda pas tave delto kad langas tamsintas, del to ir nudege nes ijungei ir pamirsai ;) ,o jei jau bandai nulupti plevele tai su viskuo ir nulupsi kas dar like :|
Prie ko cia nudege jei langas tamsintas? siaip tai jis issijungia po tam tikro laiko... pas man tamsinti jau 2metai ir viskas ok... o ir is kitu negiedejau tokiu nusiskundimu
Tai vat o kas buna jei neissijunge kaista o su plevele didesne tikimybe nudegt, neatvesta taip greit, 8-)
Ghostaki

Re: keletas klausimu

Post by Ghostaki »

farengheit wrote:pas mane irgi tamsinta ir nieko :yes1: o dar kaip pats tamsinau, tai pora kart reikejo nulupt nuo galinio lango, nes lb sunku graziai uzniaukt, tai ir lupau ir dar viskas graziai sildo, nei vienas siuliukas nechinicina :yes1:
:| tai taip o tu dabar po metu pabandyk lupti tai net nenulupsi o gramdyt turesi , ta plevele nuo saules ir dar velnias zino ko taip prilimpa :D
farengheit

Re: keletas klausimu

Post by farengheit »

kazkada teko lupt plionke kuri jau buvo visiskai skaidri :D o buta jos apie 50 niaukimo, tai uzsip**om kol mes ja nugramdem :D ir su priemonem valem ir tai galvojm jau geriau naujus langus is sroto pasijamt :D
HooLiGaN

Re: keletas klausimu

Post by HooLiGaN »

pas mane tai veidrodine plevele. draugeliai uztamsino, "meistrai" didieji, vaizdas tragiskas, tik kad nesimato kas gale ir bagazinej ir tiek. o kai tamsini tai kam nulupinet jaj negerai uzklijavai? vandens uzpurskinet gi reikia ant pleveles irlango kad plaukiotu pleveles gabalas ant stiklo :?
farengheit

Re: keletas klausimu

Post by farengheit »

tai va cia ir yra pagrindas tamsinimo kad plionke lengvai vazinetu, bet kai mano universalo galinis langas ciudnas toks, tai uztamsinus atrodo normaliai bet po to islindo siuliukai, kur neprilipo ir puse lango pjoviau ir kita kavalka lipdziau, o po to ir trys gabalai prisireike det, kad bent kazkiek panasiau butu :D o siaip is klaidu mokomes, bet kaip pacio daryta (su draugelio ir alaus pagalba), tai rezultatu labai patenkintas likau :)
Last edited by farengheit on 2009 11 22 , 20:51, edited 1 time in total.
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: keletas klausimu

Post by Fastbackas »

wietoj wandens pats naudoju langu plowikli ;)
farengheit

Re: keletas klausimu

Post by farengheit »

cia jau offline gaunasi :D bet as tai truputi maisiau plovikli su vandeniu fifty fifty :)
HooLiGaN

Re: keletas klausimu

Post by HooLiGaN »

man kai dare tai is antro gabalo tik kazkaip tai padare, kaitino su fenu kad formapadaryt ir nelabai gavos, viena sugadino, kita baisu uzlipde. nu cia ne esme, blt ka su tais takeliais daryt dbr geriau?
Ghostaki

Re: keletas klausimu

Post by Ghostaki »

HooLiGaN wrote:man kai dare tai is antro gabalo tik kazkaip tai padare, kaitino su fenu kad formapadaryt ir nelabai gavos, viena sugadino, kita baisu uzlipde. nu cia ne esme, blt ka su tais takeliais daryt dbr geriau?
as vietoj taves nesigilinciau :taip1: ne taip jau daznai naudojamas pasildymas ;)
Valdelis
Klubo valdyba
Posts: 1734
Joined: 2007 05 06 , 16:57
Vardas/Pavardė:: Valdas
Lytis: Vyras
Gamybos metai: 2005
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Universalas
Spalva: Juoda
Vairuoja nuo: 2007
Location: Vilnius
Contact:

Re: keletas klausimu

Post by Valdelis »

prie to pacio man hechbeka galini is vieno gabalo uzniauke :D vieni meistriukia is 4 gabalu nesugebejo :DD neesme... Hooli megink kaip sakem arba laip minejo vazinejai kai nesyla ir nesukai galvos pavazinesi ir db ;D
Tomeshas

Re: keletas klausimu

Post by Tomeshas »

yra elektronikos prekių parduotuvėse lako su grafito priemaišom specialiai tiem takeliam tvarkyt. vietoj to, kad čia kelintą dieną klausi ką daryt jau būtum nusipirkęs ir susilipdęs ;).
kitas variantas tik stiklą keist
HooLiGaN

Re: keletas klausimu

Post by HooLiGaN »

tai per iseigines nelabai kur buvo nusipirkt :D o antrose tai pradziai kitu nuomone idomi, ipac tu kurie buvo susidure arba zino ka daryt siuo atveju. stikla neapsimoka, kaip puse masinos kainuoja, nebent srote pirkt ar is ranku pirkt
lenkiux

Re: keletas klausimu

Post by lenkiux »

nutruko pagrindinis dirzelis mk1 1.8D. ar sulankste idomu vostuvus ar galiu jy pakeisti ir toliau vaziuoti ar jau py... varikliuj
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests