Ford Mondeo Ghia (1993 m.) borto kompiuterio rodmenys!

Post Reply
Jetformond

Ford Mondeo Ghia (1993 m.) borto kompiuterio rodmenys!

Post by Jetformond »

Sveiki kolegos, neseniai įsigijau Ford Mondeo Ghia 1993 m., automatas. Važiuojant, pastebėjau, jog borto kompe užsidegė geltonos spalvos ženkliukas su šauktuku ir kaladelėmis per vidurį, jeigu aš teisingai, supratau, kad tai nupieštos kaladelės. Taip pat nuolat dega ženklikas (irgi geltonos spalvos) su raktu. Jungiant posukius, mirgsi visas automobilis nupieštas kompe bei užsidega posukiu lemputės. Prašau Jūsų pagalbos.
djdainius

Re: Ford Mondeo Ghia (1993 m.) borto kompiuterio rodmenys!

Post by djdainius »

Važiuojant, pastebėjau, jog borto kompe užsidegė geltonos spalvos ženkliukas su šauktuku ir kaladelėmis per vidurį, jeigu aš teisingai, supratau, kad tai nupieštos kaladelės.
- arba kaladėlės, arba daviklis, geriausia ir viena ir kitą pažiūrėti.

Taip pat nuolat dega ženklikas (irgi geltonos spalvos) su raktu.
- pasinaudok paieška, tą daiktą su segtuku plaukams lengva nuimti. :)

Jungiant posukius, mirgsi visas automobilis nupieštas kompe bei užsidega posukiu lemputės.
- va čia jau kažkas su elektronika arba laidais negerai, nes taip neturėtų būti.
Jetformond

Re: Ford Mondeo Ghia (1993 m.) borto kompiuterio rodmenys!

Post by Jetformond »

- pasinaudok paieška, tą daiktą su segtuku plaukams lengva nuimti. :)

ačiu už patarimus, o ieškoti per klubo paiešką?
Fastbackas
Dalyvis
Posts: 601
Joined: 2009 06 29 , 18:14
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkI
Gamybos metai: 1996
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kėbulo tipas: Sedanas
Location: Šalčininkai
Contact:

Re: Ford Mondeo Ghia (1993 m.) borto kompiuterio rodmenys!

Post by Fastbackas »

geltonas su raktu uzgesinti galima nuemus bardacioka ir su degimu palaikius mygtuka po desine puse pamatysi
del tu kaladeliu pas man ir problemos buwo.. (tai issiemiau lemputes ir kaladeliu ir check engine, nes negalejau pagesinti kazkodel)
o del to kad jungiant posukius ten mirksi, tai pasiziurek as wisos posiukiu lemputes mirksi pacios.

gali naudotis ir google, bet per klubo paieska greiciau rasi atsakyma i sawo klausimus
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests