Imobilaizerio atjungimas

Vaidokas

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Vaidokas »

Ačiū, Algi! Čia veiksmas Jurbarke?
Poncikas85

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Poncikas85 »

Sveiki.
Reikia pagalbos!!!!
Nuo mano senelio Mondeo meistrai beremontuodami viska pamete rakteli neaisku kur ir jo neberado. Kadangi kaip iprasta vienas raktelis buvo ir paaiskejo kad su chipu. Suradom Klaipedoje mestriuka (Debrecene dirbtuves raktu) padare nauja rakteli si chipu kaip jis sako pagal spynele ir po kurio laiko atvaziavo priristi jo kaip sake, bet ilgai varges nesugebejo jo priristi pasake kad negali susiristi su masonos kompu ir nieko padaryt jis negali. Tai uz rakteli paeme 150lt bet kas is to kad neveikia vistiek jis.... Gal kas galit pagelbeti su pririsimu raktelio ar aplamai kaip atjungti ta chipa???
Vaidokas

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Vaidokas »

Atjungtinėt nieko nereikia, reikia tą čipą pririšt prie mašinos imobilaizerio. Kitų būdų nėra, atjungt neįmanoma, bent taip man aiškino elektrikas.

Ieškokis elektrikų kur tau arčiau, nes teks mašiną tempt arba kviestis elektriką prie mašinos. Mano atveju pagelbėjo servisiukas pavadinimu Skironas (Vilniuje) - padarė čipą ir pririšo jį prie maniškio forduko (150 Lt), tik dar prieš tai teko pasidaryt raktą su ertme čipui (100 Lt).
robke19

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by robke19 »

o gal kas zino kiek kainuoja padaryti rakta jei turi savo sablona? vis neuzeinu pasiklausti ten kur raktus daro. Ir gal but imanoma paciam ta cipa prisiristi? ar cia tik elektrikas sugebetu?
Raime
Moderatorius
Posts: 2517
Joined: 2010 07 02 , 10:32
Vardas/Pavardė:: Raime
Lytis: Vyras
Mondeo karta: MkIII
Gamybos metai: 2001
Variklis: 2,0 l Duratorq TD
Kuro tipas: Dyzelinas
Kėbulo tipas: Hečbekas
Spalva: Pilka
Vairuoja nuo: 1991
Location: Panevėžys
Contact:

Re: Imobilaizerio atjungimas

Post by Raime »

robke19 wrote:o gal kas zino kiek kainuoja padaryti rakta jei turi savo sablona? vis neuzeinu pasiklausti ten kur raktus daro. Ir gal but imanoma paciam ta cipa prisiristi? ar cia tik elektrikas sugebetu?
yra tema sukurta apie raktu darimo kainas,pasizvalgyk ir rasi :D
MK1 1995m 1.8 l B/D melina (parduota)
MK2 1998m 1.8 l TD pilka (atiduota tevukui)
MK3 2001m 2.0 l TDDI pilka (mano)
Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests